Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2022)
Neşeli ve rahat bir gündesiniz. Sabrınız ve irade gücünüz oldukça yüksek. Bunların sayesinde sadece iş konularınızı değil eğer varsa bozuk giden duygusal ilişkilerinizi düzeltebilirsiniz. Hayatınıza maddi, manevi dengeler kazandırmaya uygun bir dönemdesiniz. Bu zamanı boşa sarfederseniz yazık olur. Çevrenizdeki insanların hak ettiğiniz karşılığı vermeden sizden çok fazla çalışma beklediklerini düşünebilirsiniz. Size haksızlık yapıldığı konusunda haklı olabilirsiniz. İnsanlarla olan ilişkilerinize daha çok önem vereceksiniz. Geçmişten gelen ve size rahatsızlık veren bazı olayların üzerinde daha fazla düşünmekten vazgeçip hayatın tadını çıkarın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (3 Temmuz 2022)
Çevrenizdeki insanları şaşırtmaya devam ediyorsunuz. Her gün geleceğinizle ilgili çeşitli fikirler üretmenizden dolayı yakınlarınız size karşı güvensiz duygular içindeler. İstikrarlı davranmanız gereken yaşa ve olgunluğa geldiniz. İş yaşamında zihinsel enerjiniz, yaratıcı gücünüzle başarılı oluyorsunuz ama tatminsizlik içindesiniz. Çok sevdiğiniz bir arkadaş çevreniz var ama yine de kararsızlık gösteriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2022)
Moralinizi bozmayın. Saygı sevgi çerçevesinde geçireceğiniz gün aşk yaşamınıza da yansıyacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2022)
İş arkadaşlarınızla ve sizinle denk konumdaki kişilerle tatlı bir rekabet içinde yer alabilirsiniz bugün. Bel altı vurmadığınız ya da birbirinizin üzerine basmaya kalkmadığınız sürece bu rekabet keyifli ve canlandırıcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2022)
Bugün kariyer hedeflerinizle ilgili önemli gelişmeler olabilir. Karşınıza işe dair birkaç teklif birden çıkabilir. İş ortamınızda yükselmenizi sağlayacak yeni durumlar da oluşabilir. Ancak karar vermeden önce iyi düşünmelisiniz. Çünkü oldukça kaygan bir zemin üzerinde hareket ediyor olabilirsiniz. Özellikle bürokratik işlemlerinizi hallederken dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (3 Temmuz 2022)
Zaman, zaman monoton bir iş yaşamınız olduğunu düşünüyorsunuz. Yenilik arayışlarınız devam edecek. İşyerinde yaratıcılığınızı daha çok gösterebileceğiniz bir değişiklik önerisiyle karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (3 Temmuz 2022)
İlişkinizi kalıcı bir beraberliğe hazırlamak için, karşılıklı kıskançlıklardan kaçınmalısınız. Yeniden umudunuzun yeşerdiği bu birliktelikte, biraz aceleci davranmanız gerekiyor. İş yerinde boş yere kendinizi üzüyor, çevrenizde size bağlı kimseleri de tasalandırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (3 Temmuz 2022)
Harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Bunun yanında, uzaklardan beklenilen maddi haberlerin olumlu olmayacağı söylenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (3 Temmuz 2022)
Bu aralar yoğun iş temposu içerisinde bitkin düşebilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed