Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2021)
Önümüzdeki beş gün boyunca ortak kaynak(kredi, nafaka, miras, burs, sponsorluk, komisyon, prim v.b) kullanımı gerektiren konulara, borç alacak dengenize, ödemelerinize ve gelirlerinize odaklanmanız gerekebilir. Konuları sakinliğinizi koruyarak ele almanız gerekiyor, unutmayın!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Aralık 2021)
Yakında sizi bir konuda kararsızlığa düşürecek bir duyum alacaksınız. Bu bilgi uzun zaman kafanızda yer edecek. Aydınlanmak için birkaç kişiyi kırmayı göze alabileceksiniz. Sevinçli bir gününüzde, coşkulu dostlarınızın arasındasınız. Bu sevinci ve coşkuyu son kertesine kadar hissedebilmelisiniz. Bunu sizinle özellikle paylaşmak isteyenler olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2021)
Oldukça sakin ve yorgunsunuz. Bunun nedeni son günlerde kendinizi çok fazla yormuş olmanız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2021)
Bugünün en yorucu işi duygularınızı kontrol altına alabilmek olacak. Negatif birinin sinirlerinizi bozmasına ve sizi huzursuz etmesine izin vermeyin. Eğer neşeniz i kaçıran bazı durumlar yaşanmışsa da geride bırakmayı bilin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2021)
Bugün karşılaşacağınız olaylar kafanızı karıştırabilir. Çevrenizdeki insanların söylediklerine anlam verebilmek oldukça zor olabilir. Yine de bu tuhaf atmosferden kişisel kazanımlarla çıkmanızda mümkün. Tabi düşüncelerinize ve kendinize odaklanmanız şartıyla. Enerjinizi çevrenize dağıtmamaya bakmalısınız. Kendinizi toparlamaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Aralık 2021)
İş hayatınızdaki yükünüzü ve temponuzu artırmak zorunda kalabilirsiniz. Endişe etmeyin, üstesinden gelecek enerjiniz de var, becerinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Aralık 2021)
Aşk yaşantınızdaki dalgalanmalara gereken önemi vermediğinizi kabul etmelisiniz. Bu alanda konsantrasyonunuzu çok çabuk yitiriyor olmanız sevgilinizi endişelendiriyor. Üzerinizde karabulutlar geziyor. Sizi alt etmek isteyen iki rakibiniz var. Bunlar özellikle iş çevrenizden olabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Aralık 2021)
Ekonomi konusunda gazetede okuyacağınız bir gelişme sizde soru işaretleri uyandırabilir. Yakın bir dostunuzla bu konuyu konuşmak için büyük bir istek duyabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara para, pul konularını fazla açmasanız daha iyi edersiniz. Kimi zaman yanlış anlaşılıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Aralık 2021)
Kötü bir sürece girdiğiniz şeklindeki düşünceniz çok yanıltıcı. Geleceğe umutla bakacağınız bir döneme giriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed