Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2022)
Önümüzdeki birkaç gün, hatta birkaç hafta için seçeneklerinizi açık tutmak için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Zira, gelişmeler, kendinize hareket alanı yaratmanızı ve manevra yapabilecek durumda olmanızı gerektirecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Haziran 2022)
Önünüzdeki seçeneklerden bir tanesi sizin için çok zararlı olabilir, dikkatli bir tercih yapmak durumundasınız. Önümüzdeki günlerde kendi bakış açınızla değerlendirerek bir olayı olumlayacaksınız. Olayla ilgili çok değişik bakışlar da var. Konudan en haberli kişi siz olduğunuzdan, değerlendirmenizde ısrar ederseniz, kazançlı çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2022)
Hayatınızda yaşamayı istemediğiniz olaylar oluyor son günlerde. Bugünlerin de geçeceğini bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2022)
Herkesin derdine çare bulmaya kalkarsanız kendi sorunlarınızı çözmeye vakit bulamazsınız. Kendinize ve ailenize daha fazla zaman ayırın. İşinizle ilgili beklediğiniz müjdeli haber geliyor. Aşkta hareketlilik yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2022)
Bugün daha farklı işlerle ilgileneceksiniz. Düzen ve tertip gerektiren konulara odaklanarak günü verimli tamamlayabilirsiniz. Eldeki işleri akıcı ilerletmek adına yeni destekler alabilirsiniz. Ayrıca yeteneklerin sağlam bir şekilde gelişeceği koşulları kullanmaya çalışın. Hatta yeni kazanımlar maddi durumunuzu olumlu yönde etkileyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Haziran 2022)
Gününüzü daha anlamlı hale getirecek övgüler alabilirsiniz. Epeyce bir zamandır büyük bir yoğunluk içindesiniz, kendinizi dinlendirmeyi düşünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Haziran 2022)
Hayatınızda sürekli aklınıza gelen bir kişi var mı? Öyleyse buluşmanın tam zamanı. İlişkinize zarar vermeyi engellemek için bir demet çiçek yeterli olabilir. Başkaları ile görüşmek için vakit ayırın. Hislerinizin sizi nereye götüreceğini bilirsiniz. Bu duygular sizi bu gün çok özel bir yere götürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Haziran 2022)
Yakında umutlandırıcı gelişmeler söz konusu. Aşırıya varan harcamalarınız olabiliyor. Bunun dışında, size sorun yaratacak maddi tıkanmaların uzağındasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Haziran 2022)
Sonradan üzüntüler yaşamamanız için, size oldukça ılımlı duygularla yaklaşan kişinin geçmiş hırçınlıklarını bu sıralar unutmanız yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed