Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Temmuz 2022)
Evinizde yapacağınız değişiklikler konforu arttırabilir. Gereğinden fazla cazip görünen fikir, teklif veya yatırım önerilerine şüpheyle yaklaşmanızda fayda var. Yorucu, ama keyifli fiziksel aktiviteler söz konusu olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Temmuz 2022)
Bugünlerde alacağınız bazı duyumlar, sizi değişik bir biçimde yönlendirecek. Arkadaş çevrenizdeki bazı sorunlu ilişkiler, size bu sıralar, artık biraz itici gelebilir. Bir akraba ziyaretiniz var. Bu ziyaretten dönüşünüz, yeni umutlara açık olacak. Dost amaçlarla yakınlaşmak isteyen birilerine güvensizlikler içindesiniz. Bununla ilgili soruşturmalarınızda kısa kararsızlıklar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Temmuz 2022)
Muhabbet etmeyi seven sizler için de oldukça hoş bir gün olacak. İş ve aşk hayatınızda sıkıntı yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Temmuz 2022)
Ticari bir ortaklığınız varsa veya kurmayı planlıyorsanız bu konuda olumlu gelişmeler yaşanabilir bugün. Para kaynağını değiştirme ve yeni imkânlar yaratma adına karşınızdakinin de düşüncelerine kulak vermeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Temmuz 2022)
Gündeminiz ortaklaşa konular ve ilişkilerle ilgili konularla doluyor. Yeni anlaşmaların yeniden gündeme gelmesi ile planlarınız değişecek. Kararlarınızda acele etmemelisiniz. Eşiniz ya da ortağınızla ilgili konularda da görüş ayrılıkları göze çarpıyor. Daha esnek olmanız, yapıcı çaba göstermeniz yararlı olacak. Yine bu dönemde yaratıcı konularda işbirliği içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Temmuz 2022)
Son derece isabetli verdiğinize inandığınız bir karar, art niyetli bazı müdahalelerle amacına ulaşamama riski taşıyor. Ne olursa olsun kararlılığınızı bozmamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Temmuz 2022)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Temmuz 2022)
Önümüzdeki günlerde bir para sevinciniz var. Sizi bugünlerde iyice geren ödemelerinizde size oldukça yardımı olacak, rahatlayacaksınız. Kendinizi çok sıkmanız gerekmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Temmuz 2022)
Sevgilinizin üstüne aşırı düşüyorsunuz ve bu sizde zihinsel bir yorgunluk yaratıyor. Böyle devam ederseniz sizinle birlikte ilişkiniz de çok yıpranacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed