Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2021)
Davranışlarınızdaki ani değişikliklere çok dikkat edin ve kendinizi frenleyin. En azından ona karşı açık davranmanız bu gibi durumlarda size anlayış göstermesini sağlayabilir. Beraber olduğunuz kişi sizin için oldukça değişik ve ilginç bir kişilik çizebilir. Ancak bazı konulardaki fikir ayrılıkları ve onu çekememezlik, sizi bencil tutumlara sürükleyebilir. Fazlaca açık sözlü ve inatçı bir tutum sergileyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Kasım 2021)
Son zamanlarda sizi doğrudan ilgilendirmeyen üzüntülere karşı bağışıklı gibisiniz. Bencil biri olmadığınız bilenler, bir süredir böyle bir savunma geliştirdiğiniz düşüncesindeler. Çok sağlam bağlarla sürdürdüğünüz ilişkileri, her şeyin dışında tutuyorsunuz. Bu ilişkiler epeydir sürdürdüğünüz içe dönüklüğünüzden kesinlikle etkilenmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2021)
O kadar çok çalışıyorsunuz ki sağlığınızı hiç önemsemiyor gibisiniz. Bugünlerde işinizde başarılı fakat sağlığınızda keyifsiz günler geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2021)
Uzak yerlere yapacağınız iş seyahatleri ufkunuzu genişletebilir. Oralardaki teknolojilerin ayrıntılarını inceleyip kendi tesislerinize monte edebilirsiniz. Yapacağınız yeni yatırımlar, iş istih-damı sağlayıp birçok kişiyi mutlu edebilir. Aşk hayatınızdaki durgunluk hâlâ devam ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2021)
Sosyal organizasyonlarda hareketli zamanlar başlıyor. Ancak işle ilgili eldeki sorumlulukları unutmamalısınız. Başkaları adına yapılacak çok işinizin olması nedeni ile planlı hareket etmek durumundasınız. Parasal konularda sizi aşan problemler de söz konusu. Kontrol dışı gelişmeleri dikkate almanız, aşırı beklenti içinde olmaktan kaçınmanız lazım.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Kasım 2021)
Bugün hayal gücünüzle birlikte zihninizin iyi işlemesi çalışmalarınızda başarlı olmanızı sağlayacaktır. Tüm çalışmalarınızda kararlı hareket edeceksiniz ve hedefinizin üzerine direk olarak gidebileceksiniz. Yönetme ve organize etme yeteneğinizde genel bir artış olacaktır. İşinizle ilgili aktivitelerde yer alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2021)
Hayatınızda sürekli aklınıza gelen bir kişi var mı? Öyleyse buluşmanın tam zamanı. İlişkinize zarar vermeyi engellemek için bir demet çiçek yeterli olabilir. Başkaları ile görüşmek için vakit ayırın. Hislerinizin sizi nereye götüreceğini bilirsiniz. Bu duygular sizi bu gün çok özel bir yere götürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Kasım 2021)
Para durumunuzu yavaş, yavaş yoluna koyuyorsunuz. Partnerinizle birlikte bir para tüketme makinesi gibi geziyorsunuz. Birinizden birinin bu gidişe dur demesi gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Kasım 2021)
Sizin için sevdiklerinizin yaptıkları fedakarlıklara bu kadar arkanızı dönmemelisiniz. Bu resmen küstahlık olur.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed