Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2022)
Para, ilişkiler ve sanatsal konular ön planda. Başkalarının ilişkileriyle uğraşmak yerine kendi ilişkilerinize ağırlık vermelisiniz. Suçlamalarla karşılaşmak istemiyorsanız özel sırlarınızı açıklamamalısınız. Başkalarının yaptıkları hakkında konuşmak yerine, neler yaptığınıza odaklanmalısınız. Herşeyin fazlası aleyhinize gelişebilir, aşırılıklardan kaçının. İyi bir etki bırakmak için flaşların üzerinize patlaması gerekmiyor! Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Kasım 2022)
Bugünlerde önemli bir randevunuz var. Hem bu buluşmanın öneminin farkında olmadığınız için, hem de son zamanlardaki dağınıklığınız nedeniyle gereken önemi gösteremeyeceksiniz. Bundan elde ettiğiniz kazançları sonradan anlayacaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde sevindirici bir sürpriziniz var, uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuzla hasret gidereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2022)
Kartınız Bilge... Edindiğiniz tecrübelere ihtiyaç duyan arkadaşlarınız var. Onlara sırt dönmek yerine daha çok konuşmayı deneyin. Sorun çözmek iyi gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2022)
Kıskançlığınız yüzünden sevgilinizikırdığınızın farkında bile değilsiniz.Ondan özür dilerseniz her şey eskisigibi olacak. Bugün işinizle biraz fazlailgilenmenizde yarar var. Önemsiz gördüğünüzbir aksama büyüyerek sorun haline gelebilir.Yakında işinizle ilgili iyi bir haber alacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2022)
Artık yeteneklerinize güvenerek hareket ediyorsunuz. Hatta maddi alanda daha hırslı ve kararlı yanlarınızla yeni kazançlara odaklısınız. Uzun süredir beklediğiniz parasal destekler ise netleşmeye başlıyor. Akşam saatlerinde bu konudaki belirsizlikler aşılmış olacak. İş hayatında elle tutulur çalışmalar yapmak, harcama kalıplarınızı yeniden oluşturmak gündeminizi oluşturacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Kasım 2022)
Bazı ihmalkar davranışlar sinir bozucu gelse de, konumunuz ilişkileri germeye hiç elverişli değil. Bugünleri sakin, daha az müdahalelerle geçirmeniz yararlı olacak. İlerde birçok şeyin zaman içersinde nasıl çözüldüğünü göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Kasım 2022)
İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. İşleriniz yoğun da olsa, bunların üstesinden gelebilecek kadar enerjiniz var. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Kasım 2022)
Yakında bu konuda, birisiyle ilgili bir dayanışma çalışması içine gireceksiniz. Bu dayanışmanın beklediğiniz miktarlara ulaşmaması sizde hayal kırıklığı yaratacak. Parayla ilişkinizi dengeleyebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Kasım 2022)
Aşk yaşamınızda etkilendiğiniz kişinin ilişkiye hazırlıksız görünmesi, bu ilişkinin başlangıcında size anlamlı sorumluluklar yükleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed