Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2023)
Önemli bir konu kaplumbağa hızıyla ilerliyor olabilir. Bunun önemli bir nedeni var ve yakında durumu kavrayabilirsiniz. Çok fazla şey üstlenirseniz veya bazı şeyleri hafife alırsanız önemli bir fırsatı kaçırabilirsiniz. Ne başarmak istediğinizi gözden geçirmeniz gerekiyor. Sadece gerçekçi olmanız başarmanıza yardım edecektir. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Mayıs 2023)
Yakın çevrenizin sizin disiplinliliğiniz ve tertipliliğinizi bir olumsuzlukmuş gibi dile getirmeleri, daha çok bu özelliklerinizi abarttığınız durumlarda oluyor. Mantıklı birisiniz, ama duygusallıkla davrandığınız da çok oluyor. İlişkide olduğunuz insanlar üzerinde biraz yaptırım gibi algılanan ısrarlarınız var. Daha esnek yaklaşımlar gösterebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2023)
Partnerinizi ihmal etmeye başladığınızbugünlerde size olan güven duygularısarsılabilir aman dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2023)
Ticari bir atılım yapmak niyetinde olabilirsiniz. Birçok endişeniz var. Bir kısmı yersiz ama yine de siz durumu hafife almayın. Duyacağınız bazı sözler bu kaygıları yüzünüze vuracak. Unutmayın ölçülü bir risk söz konusu ise bu size ancak ölçüsü çerçevesinde zarar verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2023)
Güne sakin bir başlangıç yapabilirsiniz. Hizmet ve iş konularınızdaki hareketlilik devam ediyor. Önemli işlerinizi mümkün olduğunca öğleden sonraya bırakmamanızda fayda var. Çünkü öğleden sonra gerek çalışma arkadaşlarınız gerekse size hizmet sağlayan kişilerle olan ilişkileriniz kırılgan hale gelebilir. Konuşma şeklinizde dikkatli ve özenli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Mayıs 2023)
Elinizdeki işlerle ilgili yardım, destek isteyebilirsiniz. Yoğunluğunuz birkaç gün daha sürebilir. Bazı dönemlerde işten kopuyorsunuz. Ama şu günlerde bunun hiç zamanı değil gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Mayıs 2023)
Bugün duygularınıza kapılabilir, alıngan ve kararsız bir tavır içine girebilirsiniz. Olayları akışına bırakıp, gözleyin. Moral açıdan kendinizi zayıf hissetseniz bile gün içindeki gelişmeler keyfinizi yerine getirecek. Sevdiğinizden alacağınız teklifler son derece ilginç ve dikkat çekici olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Mayıs 2023)
Parasal açıdan oldukça rahatsınız. Sıkıntı çekmiyor ve rahatça yaşıyorsunuz. Aslında ailenizden paraya ihtiyaç duyan ve sizin yardımınıza ihtiyacı olan insanlar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Mayıs 2023)
Size gösterilen abartılı ilgide sabırla sonucu beklemeniz gerekecek. Sabrınızın sonucunda her şey istediğiniz gibi olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed