Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2023)
Bugün sizin için az da olsa rahat bir nefes alabileceğiniz günlerden biridir. Çok çok büyük şeyler beklememelisiniz ancak gerçekleşmesini istediğiniz bir, iki ufak şeyin gerçekleşmesi veya bir, iki ufak şeye sahip olmanız moraliniz üzerinde çok büyük bir destek yaratacaktır. Çevrenize daha olumlu bakacağınız için hem insanlarla daha rahat anlaşabilecek, hem de sorunları çok daha rahat halledebileceksiniz. Tabii bu sorunlar sözü, önceden kalan bazı sorunlarınız varsa onlar için geçerlidir. Çünkü bugün yeni ya da halledilmez bir sorunla karşılaşmanız ihtimali yok denecek kadar azdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (4 Ocak 2023)
Evinize ve sevdiklerinize yakın olmak istediğiniz bir dönem. Değerlendirip tüm gerginliklerinizi atabilirsiniz. Sizin için en güvenli olan seçenek ne ise onu tercih ediyorsunuz. Eğer profesyonel bir atılım yapmak niyetindeyseniz, bunun artılarını ve eksilerini hesaplarken riski sıfır olarak ele alamazsınız. Bugün sürprizi bol bir davetiniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2023)
Kartınız Şüphe... Bugün aşkta kalbiniz bir alarm gibi çalmaya başladı denilebilir. Ancak ondan hoşlandığınızı gösterme fırsatını, şüpheleriniz yüzünden bulamayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2023)
Değişik hobiler ve aktiviteler sayesinde hayatınıza biri girecek. Eşinizle olan ilişkinize yeni heyecanlar katabilirsiniz. Birçok şeyi bir arada istiyorsunuz. Ancak bunları talep ederken çekingen davranıyorsunuz. İzole olmak yerine kalabalığa karışırsanız bu tüm ilişkilerinize olumlu yansıyacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2023)
Enerjiniz ve iyimserliğiniz artıyor. Bu yüksek enerjinizi sportif aktivitelere yönlendirmeniz faydalı olabilir. Bedene ve sağlığa dair konularda hareketlilik gözüküyor. Bu alanlarda yeni başlangıçlar yapmanızı destekleyen enerjiler içine gireceksiniz. Önceliklerinizi hayata geçirme yönünden şanslı bir gününüzdesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (4 Ocak 2023)
İş ilişkileriniz içinde biriyle sürdürdüğünüz dostane yakınlaşmalarda, önümüzdeki günlerde hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. İçinde olduğunuz bir çözümsüzlük, epey bir zaman daha zihninizde yer edecek gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (4 Ocak 2023)
Beklemediğiniz yakınlaşmalar gününüzün hareketli ve neşeli geçmesine yol açacak. Aşk hayatınızda edindiğiniz yanlış izlenimler yüzünden kaygı duyuyorsunuz. Gelecek günler, tespitlerinizin ve kaygılarınızın ne kadar yersiz olduğunu size gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (4 Ocak 2023)
Para durumunuzda bir düzelme yaşayabilirsiniz. Eski bir tanıdığınız size yol göstermeye çalışacaktır. İnsanlar sizin bazı harcamalarınıza kızıyor. Özellikle ailenizden bir yakınınız bu konuda size müdahale edebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (4 Ocak 2023)
Çevrenizde çok güvendiğiniz insanlar arkanızdan konuşuyor olabilir. İnsanlara çok kolay güveniyorsunuz ve bu durum sizi sıkıntıya sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed