Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Olayları çözümlenmeleri için kendi hallerine bırakıyorsunuz.Ama bu hatalı bir tutum. Fazlasına kalkışmak çeşitli rahatsızlıklara yol açacaktır. Bulunduğunuz mekandan hoşnut değilsiniz. Daha geniş ve yapıcı bir çevre düşlüyor ama harekete geçmek için yerinizden bile kıpırdamıyorsunuz. Genelde aceleci olmamalısınız. Telaşlı bir yapı, sahip olduğunuz enerjiyi yönlendirmede hatalar yapmanıza neden olacaktır. İşinizle ilgili bir kadına karşı dikkatli olmanız gerekmektedir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Sevineceğiniz haberleriniz var. Sevinciniz, birkaç kişiyle yaşadığınız probleme çözümler getirebilir. Yakın çevrenizdeki bazı değişim niyetlerini yapay buluyorsunuz. Bu niyetler, sizi yeniden değerlendirmelere götürüyor. Bir yakınınızla tartışmalı bir alışveriş içine girebilirsiniz. Bu ilişkide, birtakım yitimleri göze alamayıp uzlaşmadan yana bir tavır izleyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Kartınız Aşıklar... Aşk hayatınıza taze kan geliyor adeta. Yalnız olan Yay üyeleri çekingence açılmasını bekledikleri kişiden bugün aşk teklifleri, sevgi sözcükleri alabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Suni olarak yaratılmaya çalışılan gergin ortamlarda zekanızın size göstereceği yolla problemleri aşabileceksiniz. Yeterli finansı elde ettikten sonra iş yerinizde yenilenme operasyonlarına başlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Hayatınıza giren değişik heyecanlar var. Arayış içinde olduğunuz bu dönem farklı konular ve eğitim hayatınız üzerinde durabilirsiniz. Yeni tecrübeler edindiğiniz bu dönem duygusal anlamda da yaratıcı etkilerle beklentileriniz büyümekte. İletişim ve düşünsel konular sizi değişik faaliyetler içine çekecektir. Yapıcı ilişkiler kurmaya açıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
İş ilişkilerinizde hiç düzelmeyecek gibi görünen bir takışmanız var. Önümüzdeki günlerde bazı çalışma arkadaşlarınız bunu sorun edip arabuluculuk yapmayı deneyebilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Duygularınızın ilk günkü etkisinden kurtulup daha mantıklı düşününce, bu işin olamayacağını siz de kabul ediyorsunuz. Ama tatlı hayallere dalmamak elinizde değil. İş hayatında son günlerde sinirlerinizi yıpratan olaylar yaşamanız, sağlıklı karar vermenizi engelleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Para sıkıntılarınız gittikçe artıyor. Çok kolayca harcıyorsunuz. Harcamalarınızı biraz denetim altına almanız gerekiyor. Partneriniz de bu konuda sizin gözünüzü açamıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Mayıs 2022)
Sonucunu yanlış tahmin ettiğiniz bir kararı vermek üzeresiniz. Bu konuyu, uyarılara önyargılı bakmadan yeniden bir düşünmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed