Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2022)
Üzerlerinde hâkimiyet kuramadığınız, kontrolcü davranmadığınız her olayı istekleriniz doğrultusunda yönlendirebilmeniz mümkündür. Bunu yaparken baskıcı bir tutumla değil daha arkadaşça yaklaşarak ve onların hoşuna giden bir tavırla yapacaksınız. Bu, geçmişte yara alınmış bir söz veya yanlış anlaşılmadan kaynaklanan hatalı bir söylem olabilir. Zamanında yaşanmış kırgınlıkları bugünün üzerinden değerlendirmeniz pek doğru olmayacaktır zamanki ruh hali belki de istenmeden söylenen sözlere neden olmuştu. Bu noktada affedici olmak iyi olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Temmuz 2022)
İnsanların zaaflarının üzerine fazla gitmiyor, şans tanıyorsunuz. Fakat kişiliğinize duyduğunuz güven sizi düzensiz, tedbirsiz bir insan da yapabiliyor. Parlak zekanızla her şeyin üstesinden kolayca gelebiliyorsunuz. Herhangi bir çalışmada, yetersiz ön hazırlıkla bile başarı elde edebiliyorsunuz. Arkadaşlık ilişkilerinde aranan kişisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2022)
Bekar olan Yaylar'ı bugün arkadaş çevresi karşı cinsle tanıştırmak istiyor. Bu fırsatı kaçırmamalısınız. Her iki tarafı da tanıyan dostunuza güven kapınızı aralamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2022)
Dış dünyadan tamamen soyutlanma ihtiyacı duyabilirsiniz bugün. Ancak bunun için şimdiye kadar yaşanmış olumsuzluklara takılıp sorunları büyüterek değil de ileriye dönük inançlara odaklanarak daha kârlı çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2022)
Ay burcunuzda ve sizi canlı enerjilerle donatıyor. Hayata iyimser baktığınız bu dönem pek çok önemli adım atabilirsiniz. Risk içeren konuları bir kez daha düşünmeli, somut ve etkin olacağınız projeler üzerinde durmalısınız. Kendiniz adına yarattığınız imkanlar sizi daha sevinçli kılabilir. Duygularınızı harekete geçiren yeni ilişkiler ise ani bir şeklide öne çıkıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Temmuz 2022)
İşinizi giderek daha çok seviyorsunuz. Başlangıçta gözünüz hep dışarıdaydı, buradan başka bir yere nasıl geçebilirim diye düşünüyordunuz. Şimdi bir yere kıpırdamaya niyetiniz yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Temmuz 2022)
Karamsar duygulardan ve olumsuz düşüncelerden tamamen uzaklaşıp dikkatinizi çalışmalarınıza yöneltebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yoğunlaşıyor. Mesleğinizle ilgili bazı girişimlerde bulunacaksanız, konular hakkında, iyice araştırma yapmadan karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Temmuz 2022)
Maddi konularda yeni fikirler üretebileceğiniz ve bunları kısa bir sürede uygulamaya geçebileceğiniz bir gündesiniz. Düşüncelerinizi belli bir noktaya yönlendirebiliyorsunuz ve bu küçük bazı başarılar kazanmanızı sağlayacaktır. Bugün maddi konularda yeni girişimlerde bulunma şansınız olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Temmuz 2022)
Esprili oluşunuz, sizi çevrenizde aranılan biri yapıyor. Bazı durumlarda insanları ikilemde bırakabiliyorsunuz ; bazı şakalarınız ciddiye alınabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed