Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Denenmemiş şeyler denemeniz gereken bir gün. Denenmemiş derken üzerinde yüzeysel değişiklikler yapılmış, aslen aynı kalmış şeylerden bahsetmiyorum, gerçekten ve tümüyle farklı olanlardan bahsediyorum.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Gün içinde alacağınız bazı haberle gereğinden fazla şaşırabilirsiniz. Aile büyüklerinizle aranızda çok seviyeli bir ilişki var. Onlardan sürekli övgü alıyorsunuz. Arkadaşlarınızdan bazılarını son günlerde çok ihmal ettiniz. Bugün onların kırgınlıklarıyla karşılaşabilirsiniz. Bugün kendinizi oldukça zinde hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Dönem dönem kendinizi negatif hissetseniz de bugünlerde son derece pozitifsiniz. Hayata çok mutlu açılardan bakıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Paranızın hesabını yapmak zorunda kalacağınız durumlar söz konusu olabilir. “Neden tasarruf etmek zorundayım” diye isyan etmeye gerek yok. Eğer yetmiyor-sa kaynağı değiştirin ya da yetti-ği kadarına göre planlar yapın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2022)
İçinde bulunduğunuz gruplarda bazı yanlış anlamalar meydana gelebilir. Kendinizi ve tavırlarınızı açıklamak durumunda kalabilirsiniz. Karşınızdaki kişiler alınganlık gösterebilir. Olumlu yaklaşımlarınız sorunları aşmanızı sağlayacak. Yine de yorulmaktan kaçmanız pek mümkün gözükmüyor.Gruplar içinde tartışmalara girmemekte fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Bugün son derece verimli olabilirsiniz. Ama, planlarınızı uygulama da biraz daha kararlı olun. Unutkanlıklara dikkat edin. Yapacağınız işleri son ana bırakmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Beklemediğiniz yakınlaşmalar gününüzün hareketli ve neşeli geçmesine yol açacak. Aşk hayatınızda edindiğiniz yanlış izlenimler yüzünden kaygı duyuyorsunuz. Gelecek günler, tespitlerinizin ve kaygılarınızın ne kadar yersiz olduğunu size gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Para durumunuzda bazı çalkantılar var. Geçtiğimiz aylardan kalan kimi borçlarınız olabilir. Faturalarınız ödemeyi aksatmamalısınız. Kredi kartı, alışveriş kartı vs. borçlarına karşı de duyarlı olmanız ve erteleme yapmamanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Ocak 2022)
Birkaç gün içinde sonradan sizde iz bırakabilecek bir tartışma yaşayabilirsiniz. Bu ara sıra ortaya çıkan bir eski arkadaşınızla ilgili görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed