Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2022)
Aniden ön plana çıkan olaylarla uğraşmanız gerekebilir. Zıt fikirlere sahip kişiler sizi uğraştırabilir. İstediğiniz sonuçları elde etmek için bazı değişiklikler yapmanız gerekiyor. Eski koşulları değiştirmek ve yenilerine yer açmak gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Kasım 2022)
Yeni dostluklar konusundaki girişimciliğiniz, bazı insanlarda arkadaşlığa zorlandıkları hissini uyandırıyor ve biraz itici görünebiliyorsunuz. Yeni tanışmalara karşı çekingen, ürkek davranışlar size anlaşılmaz geliyor. Birkaç gün içinde bir konuda statükoyu koruma arzusu gösterecek ve hayata genel bakışınızla çelişebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2022)
Aşık olacak birinin varlığına ihtiyacınız var. Ancak bilmelisiniz ki böyle konular aceleye gelmez.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2022)
Birlikte çalıştığınız kişilerin özgürlüğüne karışılmasından hoşlanmıyor, size de aynı şekilde davranılsın istiyorsunuz. Bugün bulunduğunuz şartları sorgulayabilir, paylaşım içinde olduğunuz kişilerin farklı fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Sırlarınızı herkesle paylaşmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2022)
Aşktan yana çok güzel ve hareketli bir dönemdesiniz. Duygusal açıdan mutlu ve keyifli olacaksınız. Bekarlar için evlilik olasılığı yükseliyor. Zihinsel çalışmalarınızda yaratıcılığınız ve üretkenliğiniz artıyor. Fırsatları görme ve değerlendirmede oldukça hızlı davranacaksınız. İşe dair konularda kolaylıkla öne çıkabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Kasım 2022)
Çelişkilerinizi ortadan kaldırmadan çalışamayacağınız inancıyla, bugün birtakım görüşmeler yapabilirsiniz. Tertip düzen konularında zaaflı kişilerle çelişkileriniz var. Bu, sizin zaman darlığı çekmenize neden oluyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Kasım 2022)
Beklemediğiniz yakınlaşmalar gününüzün hareketli ve neşeli geçmesine yol açacak. Aşk hayatınızda edindiğiniz yanlış izlenimler yüzünden kaygı duyuyorsunuz. Gelecek günler, tespitlerinizin ve kaygılarınızın ne kadar yersiz olduğunu size gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Kasım 2022)
Para sıkıntılarınız gittikçe artıyor. Çok kolayca harcıyorsunuz. Harcamalarınızı biraz denetim altına almanız gerekiyor. Partneriniz de bu konuda sizin gözünüzü açamıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Kasım 2022)
Bazı problemleri dev aynasında görüyor ve problemden o boyutta etkileniyorsunuz. Yakında vereceğiniz yanlış bir kararla bunu sonradan anlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed