Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mayıs 2022)
Bugün isteğinize göre son derece eğlenceli ya da verimli bir gün geçirmeniz mümkündür. Süregelen bir ilişkiniz yoksa bugün sizden oldukça genç bir kimseyle hoş bir ilişki başlatabilirsiniz. Bir yolculuk yapmanız da olasıdır. Çok zor ya da yorucu gibi görünen şeylere heves etmeniz ve bunlardan da büyük bir zevk almanız mümkündür. Bir tanıdığınızın ya da akrabanızın sizi çok memnun edecek bazı davranışları da olabilir. Birlikte olduğunuz kimsenin size açmak istemediği bazı sıkıntıları olabilir. Onu biraz zorlarsanız dertlerini sizinle paylaşacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Mayıs 2022)
İletişime önem vereceğiniz hareketli bir gün. Kısa yolculuklarda bilgilerinizi arttırma yoluna gidebilir, tanışacağınız ilginç kimselerle iş konusunda yeni fikirler üretebilirsiniz. Yapmak istediğiniz değişimler için uygun bir gün. Eğitim, yolculuklar ve yoğun bir iletişim dikkat çekici olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Mayıs 2022)
Kartınız Şüphe... Sahip olduğunuz tüm değerleri bugün gözden geçirerek içinizdeki kuşkuyu yok etmek isteyeceksiniz. Hislerinizin güçlü olmasından dolayı kuruntularınız var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Mayıs 2022)
Kendinizi bu dönem fazlasıyla günlük koşturmalara kaptırdınız. Bırakın biraz da olaylar siz müdahil olmadan aksın. Neden bugünü biraz da içinizden gelenleri baskılamadan yaşamayı denemiyorsunuz. Belki o zaman, olacakla öleceğe çarenin sizde olmadığını görme fırsatı yakalarsınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Mayıs 2022)
Ev hayatınız ve yeni sorumluluklar dikkat çekici biçimde gelişmekte. Karmaşa içinde olduğunuz bu günü dikkatli geçirmelisiniz. Özellikle yerleşimi ilgilendiren gelişmeler sizi belirsizliğe itecektir. Biraz iç dünyanıza yönelmeli, aile içi ilişkilerin getirdiği uğraşlarla ilgilenmelisiniz. Yarın planlarınızı daha hızlı ilerletmeyi başaracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Mayıs 2022)
İş hayatınızda parlak günler geçiriyorsunuz. İş hayatınızda performansınız ve yaratıcılığınız oldukça yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Mayıs 2022)
Sevdiğinizi bu yüzden çok üzüyorsunuz. Kendinizi affettirmeye çalışın. Meslek hayatınızda her şeyin istediğiniz gibi olması için biraz daha beklemeniz gerekiyor. Katılacağınız bir toplantıda yaratıcılığınızla her zamankinden daha fazla dikkat çekeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Mayıs 2022)
Parasal konulardaki düzenli ve titiz çalışmalarınızın karşılığını alabileceğiniz, verimli bir gündesiniz. Parayla ilgili projelerinizi hayata geçirebilmek için uygun fırsatlar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Mayıs 2022)
Uzak bir arkadaşınızın sağlık sorunu var. Uzak olduğu için de uzaktan ilgileniyorsunuz. Bugünlerde ona bir ziyaret yapmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed