Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bugün genel olarak huzurlu ve sakin olacaksınız. Hayatınızdaki bazı şeyleri istediğiniz gibi düzenlediniz ve kendinizi oldukça güçlü hissediyorsunuz.<br>Bugün genel olarak huzurlu ve sakin olacaksınız. Hayatınızdaki bazı şeyleri istediğiniz gibi düzenlediniz ve kendinizi oldukça güçlü hissediyorsunuz. Bugünlerde altından kalkamayacağınız sorun olmadığını düşünüyorsunuz. Akşam saatlerinde bir davete katılabilir ve orada yeni birileriyle tanışabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: Özgürlüğünüze çokdüşkünsünüz ancakkendinizi bugünlerde birazdisiplin etmeniz gerekiyor.Partneriniz sizi merakediyor. Ona karşı çokumarsız davranıyorsunuz.PARA: Maddiyata düşkünlüğünüzoldukça belli oluyor ancak bugünlerdealışverişe çıkacak keyfiniz yok.SAĞLIK: Yeşil yapraklı sebzelerden bolbol tüketmeniz gerekmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Sadece bir kişiyle iyi ilişkiler kurmak işinizi kolaylaştırmayacak. Bağlantınız olan birden fazla kişiyle irtibata geçip herkese dert anlatmak zorunda kalabilirsiniz. Özenle ve üşenmeden detaya girerseniz destek bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Yurt dışı bağlantılarınızı geliştirecek fırsatlar bulacaksınız. Daha önceden attığınız adımlar size destek verecek kişilerle bir araya gelme şansı getirirken, değişik eğitim temaları ve kurslar hayatınıza girebilir. Sosyal açıdan aktif geçen bu dönemde ilişkilerden keyif alacak, işle ilgili ortak çalışmaları yönetecek planlara hız vereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Plansız, programsız çalışmanıza rağmen işinizdeki başarınız herkesi şaşırtıyor. Çok tempolusunuz, ama işler bitene kadar hem siz, hem de çalışma arkadaşlarınız yeterince gerginlik yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. İşleriniz yoğun da olsa, bunların üstesinden gelebilecek kadar enerjiniz var. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Parasal açıdan elinize geçen bazı alacaklarınız sayesinde geçici bir rahatlama yaşayacaksınız ve çok mutlu olacaksınız. Oysa bu durumu fazla önemsememelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Duygusal açıdan bazı gerilimler yaşayacaksınız. Mantığınızla duygularınız arasında bocalayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144542 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed