Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (8 Ekim 2013)
Gururu bir kenara bırakmak veya esnek olmak bazı konularda size daha fazla yardımcı olabilir belki? Sadece konuşup harekete geçmemeniz çevreniz üzerinde etkinliğinizi azaltıyor ve ihmalkar bir görüntü vermenize neden oluyor. Sizden yardım isteyen kişiler olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (8 Ekim 2013)
Uranüs ün huzursuzluk veren etkileri, aceleciliğin ve sabit fikirliliğin her türlü ilişkiniz üzerinde negatif etki yapabileceği konusunda uyarıyor. Ay ın olumlu enerjisi kendinizi yeni ve merak ettiğiniz konulara yönlendirebileceğinize dikkat çekiyor. Fiziksel enerjinizin ve motivasyonlarınızın güçlü olacağı bir gün. Yeni konularla ilgilenmek için vakit bulabilir, yurtdışı bağlantılarınızı güçlendirebilecek girişimlerde bulunabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (8 Ekim 2013)
Kartınız Kardeşlik... Kendinizi bırakıp başkalarının işleri ile uğraşıyorsunuz. İyimser olduğunuz belli. Ama bunu hak ediyorlar mı? İyi düşünerek hareket etmenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (8 Ekim 2013)
Göz önünde olacağınız ve dikkatleri üzerinize çekmeyi becerebileceğiniz bir gün. Bu nedenle hareketlerinize daha çok özen gösterin. Ne yapmışsanız görünür olacak. İyi işler kadar agresyonlarınız ve hırçınlıklarınız da...
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (8 Ekim 2013)
Günün ilerleyen saatlerine kadar eldeki işleri bitirmeye çalışın. İş hayatında daha fazla fedakarlık yaparken bilinmezlik içeren geçmişle ilgili sorunları kabullenmekte fayda var. Daha sonra Ay burcunuzda yerini alacak. Dışa dönük ve hevesli olacak, kendinizi keyifli ilişkilerin içinde bulacaksınız. Sosyal hayatta size değişik fikirler getiren konular öne çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (8 Ekim 2013)
Mesleğinizde yoğun bir tempo içinde olabileceğiniz bir gün. Ön planda olmak için bireysel çalışmalarınızla dikkat çekmek isteyebilirsiniz. Bu tavrınız maddi açıdan gelişmenizi olumlu etkiliyor. Meslek yaşantınızda yoğun bir tempoda çalışabileceğiniz bir gün. Sorumluluklarınızdaki artışla birlikte yeni anlaşmalar ve iş bağlantıları da gündeme gelebilir. Maddi konularda aceleci olmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (8 Ekim 2013)
Beklemediğiniz yakınlaşmalar gününüzün hareketli ve neşeli geçmesine yol açacak. Aşk hayatınızda edindiğiniz yanlış izlenimler yüzünden kaygı duyuyorsunuz. Gelecek günler, tespitlerinizin ve kaygılarınızın ne kadar yersiz olduğunu size gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (8 Ekim 2013)
Kolaylıkla kontrol edemediğiniz faktörler isteklerinize erişmenizde bazı engeller çıkarabilir. İyimser olmaya bakın. Akşam saatlerinde inadınız problemler çıkarabilir. Son birkaç gündür çok rahat olmayan, yorucu koşullar süregeliyor olabilir. Bugün özellikle öğleden sonra daha dikkatli ve önlemci olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (8 Ekim 2013)
İkili ilişkiler ön plana gelirken tek başına hareket edememekten dolayı sıkılabilirsiniz. Sabah saatlerindeki aşırı duygusal reaksiyonlar çevrenizi etkileyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142285 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed