Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (8 Eylül 2013)
Kariyerinizi, toplum içindeki imajınızı veya işinizi ilgilendiren konularda yeni başlangıçlara açık on günlük süreçtesiniz. Daha fazla para kazanma imkanı bulabilirsiniz, tembellik yaparak zaman kaybetmeyin!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (8 Eylül 2013)
Bugün geleceğinizi çok ilgilendiren bilgiler edineceksiniz. Bu bilgilerin şimdiye kadar sizden gizlenmiş olması sizi oldukça kızdıracak. Çok yoğun bir temponun içinden yeni çıktınız. Bu yüzden bir süredir baş ağrıları çekiyorsunuz. Akşam saatlerinde bir tartışmanın içinde olacaksınız. Sizin sağduyulu davranmanız neticesinde tartışma uzamayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (8 Eylül 2013)
AŞK: Partnerinize sevginizdendolayı özverilerdebulunuyorsunuz. İçinizde oluşansevgi tohumları kabarıyor.İŞ: Çabuk etkilenen biryapıdasınız. Karşınıza cin fikirlibirileri çıkarak bir takım malidestekler isteyebilirler. Hassas ve duygusalyönünüzü asla işinize karıştırmayın.SAĞLIK: Bağırsaklarınızla ilgili sorunlar çıkabilir.İki kahve kaşığı keçi boynuzu tozu ile karadutsuyunu karıştırarak bu sorununuzu çözebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (8 Eylül 2013)
Sadece bir kişiyle iyi ilişkiler kurmak işinizi kolaylaştırmayacak. Bağlantınız olan birden fazla kişiyle irtibata geçip herkese dert anlatmak zorunda kalabilirsiniz. Özenle ve üşenmeden detaya girerseniz destek bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (8 Eylül 2013)
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (8 Eylül 2013)
Hayattan kısa zamanda fazla bir beklenti içinde değilsiniz. Planlarınız çok uzun vadeli. Bu size iş ilişkilerinde bir rahatlık, bir olgunluk veriyor. Sakin, sabırlı tavırlarınızla saygı uyandırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (8 Eylül 2013)
Aşkı belli ölçülerde dağınık yaşamak sizi daha mutlu edebilir. İş ilişkilerinizde hazırlıklı olmadığınız birtakım gelişmeler, ivedi kararlar almanızı gerektirebilir. Hassas olduğunuz bu gün kişisel isteklerinizin mutlaka hayata geçmesi için çok fazla ısrarcı olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (8 Eylül 2013)
Paranın şimdi değil de gelecekte gerekli olacağına inanıyorsunuz. Uzun vadeli planlarınızı göz önüne alarak dikkatli, tutumlu yaşıyorsunuz. Harcamalarınız asgari ölçüde sınırlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (8 Eylül 2013)
Uzak bir yerden alacağınız bir davet içinizi gıcıklayacak. Bu davetin cazibesine teslim olmamalısınız. Bugünlerde işten başınızı kaldırmanız zor, bunu biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142292 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed