Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Uyku ve dinlenme açısından normal bile olsanız bugün alınganlığınız üzerinizde. Hiç ilgisi olmayan konuları üzerinize alınıp, çevrenizdeki kimselere karşı sert tutumlar takınabilir ya da küsebilirsiniz. Aynı şekilde, düşüncesiz sözler sarfetmeye de eğilimlisiniz. Kötü konuşmaktan başka kendi sırlarınızı da ağzınızdan kaçırabilirsiniz. Erkekseniz karşı cins ilişkileri, kadınsanız parasal açıdan şanslı olabilirsiniz. Bunun dışında bugün, erkekseniz parasal, kadınsanız duygusal açıdan da hareket kazanmanız ve bu alanlarda sürpriz olaylar yaşamanız olasıdır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Size aktarılanların etkisiyle diğerlerine de olumsuz koşullandınız. Kulaklarınızı tıkayıp her birini yeniden ele alıp irdelemeniz gerekiyor. Bugün içinizdeki sıkıntının nedenini akşam öğreneceksiniz. Abartılacak bir şey olmadığını gördüğünüzde garip bir şekilde sinirleneceksiniz ve kendinize kızacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Kartınız Deli... Stresli ortamlardan her ne kadar uzak kalmak isteseniz de o sizi gelip buluyor gibi. İş ve eğlence hayatını aynı anda yaşamak istemeniz birinden birine zarar verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Evle ilgili konularda inisiyatifi ele alan ve hatta son sözü söyleyen kişi olmaya çalışın. Olası sorunların çözümü için “karar verildi ” diyerek netlik sağlayan kişi siz olun. İtirazı olmayanların adına da oy kullanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Para durumunuzu sarsan, iş hayatında değişiklik getiren temalar sizi mücadeleye itiyor. Ancak bu dönem daha kararlı adımlar atabilir yaşadığınız hasarları onarabilirsiniz. En azından biraz ekonomi yapmak, yeteneklerinizi dönüştürme çabanız işin içine girince başarılı sonuçlar alabilirsiniz. İş ortamında sizi kısıtlayan yenilenmeleri olumlu karşılamak yerinde olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Meslek yaşantınızda fazlasıyla yoğun bir tempoda çalışabilirsiniz. Sorumluluklarınızdaki artışla birlikte yeni anlaşmalar ve iş bağlantıları da gündeme gelebilir .
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2021)
İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. İşleriniz yoğun da olsa, bunların üstesinden gelebilecek kadar enerjiniz var. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Para kullanımındaki yöntemleriniz masraflı olduğu kadar, bazı yakın ilişkilerinizde sorun yaşamanıza da neden olabiliyor. Özel nedenler gerekçesiyle harcama sınırlarınızı zorlayabiliyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Kasım 2021)
Bugün çok boyutlu düşünebileceksiniz ancak detaylara takılmanız bazı fırsatları kaçırmanızla sonuçlanabilecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed