Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2023)
Günün ilk yarısı oldukça yoğun ve hızlı olacak. Olayların hızına ve aniden ortaya çıkışlarına karşı psikolojik yönden direnebilir ve sinirlenebilirsin. Ama zaten her konuda yenilikler ve değişiklikler düşünmüyormusun? Bunların çoğunu gerçekleştirme fırsatı yakalayacaksın. Belki de kendini tamamen yenilenmiş hissedeceksin. Bir evlilik veya nişan davetine katılabilirsin. Bu tür mutlu anlar iyi gelecek ve seni hareketlendirecek.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Ocak 2023)
Yeni ve size zevk veren konularla ilgilenerek bilgilerinizi artırmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Sorunlarınıza da pratik ve akılcı yaklaşarak çözüm bulabilirsiniz. Uzun yolculuklarınızla ilgili planlamalar yapabilirsiniz. Planlarınıza dahil edebileceğiniz sizin kadar istekli yakınlarınız da olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2023)
DÜŞÜNCELERİNİZDEKİ yoğunluk, davranışlarınıza da yansıyor. Ancak, özellikle dikkat isteyen konularda bunu önlemeniz sizin yararınıza olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2023)
Yıldızların üzerinizdeki tesiri öylesineolumlu ve birbirini tamamlar şekildeki, bugün el atacağınız her konudabaşarılı olacaksınız. Fevkaladebir gün geçireceksiniz. Uzun süredir yalnızlıktanşikâyet ediyordunuz. Ummadığınız bir andakendinizi güzel bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2023)
Önemli bir hazırlık evresi yaşıyorsunuz. Geçmişten kurtulma çabanız sizi aynı zamanda önemli sorgulamalar içine gireceğiniz şartlara sürüklüyor olmalı. Sizin dışınızda gelişen konuları akışına bırakmanızda yarar var. Başkalarına yardımcı olacağınız aktivitelere yönelebilirsiniz. Geçmişte kalan kişiler şu günlerde tekrar hayatınıza girebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Ocak 2023)
Akşam saatlerinde bir iş bağlantınızla önemli bir görüşmeniz olabilir. İşinizi hemen, hemen her şeyin üzerinde tutuyorsunuz. İşe bağlılığınız, çalışkanlığınız ve disiplinliliğinizle birleşince başarı kaçınılmaz oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2023)
Amirlerinizle münakaşa edebilirsiniz. Bu münakaşalarınızın sebebi de, arkadaşlarınızla yaşadığınız olumsuz gelişmeler. Etrafınızdaki iş arkadaşlarınızla konuşurken biraz daha dikkatli olun. Sizin açık sözlülüğünüz kimi zaman kırılmalarına neden olabiliyor. Parasal durumdan çok sıkışıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Ocak 2023)
Önümüzdeki günlerde sevinçleriniz var. Yarı umutlu baktığınız kişiler sizi desteklemek niyetinde. Birkaç kişiyle, sonradan hesabını yapacağınız, büyük miktarda harcamalarınız olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Ocak 2023)
Eleştirilere karşı daha esnek olmanızda fayda var. Aşırı duygusal reaksiyonlar yanlış anlamalara yol açabilir. Parasal konularda sürprize hazır olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed