Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Sabah saatlerinde yapacağınız bir program, ancak akşama doğru gerçekleşecek. Yakınlarınızdan biriyle ilgili sevindirici bir haber alabilirsiniz. Çevrenizde birbirinden farklı pek çok insan var. Hepsiyle iyi ilişkiler içindesiniz. Ama bu farklı kişileri bir araya getirme ısrarcılığınız olumlu karşılanmıyor. İnsanların kendi seçimlerine razı olmak durumundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün kendinizi oldukça yorgun hissedebilirsiniz. Son günlerde kendiniziçok fazla yoruyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Bugün kafanız karışacak. Neyi temel alıyor ve nerede kendinizi güvende hissediyorsanız ona olan bağlılığınızın sorgulanması gerekebilir. Eğer bir şeylere ya da birilerine bel bağladınızsa çok fazla şey beklememeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Grup çalışmalarında son derece aktif olacağınız şartlar sürüyor. Ancak iş hayatının getirdiği sorumluluklar ve maddi beklentileriniz üzerinden bazı sıkıntılar yaşanabilir. Biraz sosyal ilişkilerinize ve arkadaşlıklara odaklı olmanız size olumlu bir hava katabilir. Zira günün ilerleyen saatlerinde sizi karamsar zamanlar bekliyor. Başkalarına faydalı olabileceğiniz konular bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İş yaşamındaki hızlı gelişmelere seyirci kalmayacaksınız. Meslek yaşantınızda oldukça yoğun bir tempo içinde olabileceğiniz bir gündeyseniz. Ön planda olmak sizin için çok önemli olabileceğinden, çalışmalarınızla dikkat çekmekisteyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Aşk yaşantınızdaki dalgalanmalara gereken önemi vermediğinizi kabul etmelisiniz. Bu alanda konsantrasyonunuzu çok çabuk yitiriyor olmanız sevgilinizi endişelendiriyor. Üzerinizde karabulutlar geziyor. Sizi alt etmek isteyen iki rakibiniz var. Bunlar özellikle iş çevrenizden olabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Dönemi ancak katı bir tasarrufla atlatabileceğinizi düşünüyorsunuz. En ince ayrıntılara kadar ekonomik yaşama çabanız sizi yoruyor. Bu sıkı para politikanız, aile içinde de kendini hissettiren tepkilerini gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Gerçekleşeceğine oldu gözüyle baktığınız bir gelişme siz farkında olmadan olumsuzluğa gidiyor. Garanti gözüyle baktığınız için gözünüzden kaçıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144543 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed