Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2022)
Yakın çevrenizin ilişkileriniz ile ilgili bazı yorumları canınızı sıkabilir. Onların haksız olmasından ziyade sizin de bunu biliyor fakat hiç bir şey yapmıyor olmanızdır belki de canınızı en çok acıtan. Bu anlamda önce kendinizi tanımalı, ilişkiden ne beklediğinizi bilmeli ve sonra da karşı tarafa isteklerinizi nezaket kuralları çerçevesinde anlatmalısınız. Bu hayatta en güzel şey anlaşılmaktır. Zaten sorunların ana kaynağı da iletişimsizliktir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Mayıs 2022)
Bugün tam bir haya dünyasında yaşıyorsunuz. Geçmişle ilgili anılar, geleceğe yönelik hayaller bütün gün kafanızı meşgul edecek. Gerçeklerden kopuk geçirdiğiniz bugün içinde katılmak istediğiniz bir toplantıyı ya da bir randevunuzu unutabilirsiniz. Uçuk kaçık fikirlerinizi sevdiğinize açmaya pek cesaret edemiyorsunuz; yerinde bir davranış.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2022)
İş hayatınızdaki olumsuzluklar yüzünden son derece huysuz oldunuz. Çabuk sinirlenmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2022)
“Yapamam, o yükün altına giremem” dediğiniz ağır bir işin yolu sizinle kesişebilir. Özgür ve kafanıza göre rahat hareket etme şansı bir süre için azalabilir ancak sonuç hem mesleki hem de itibar açısından tatmin edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2022)
Ay burcunuzda gezinirken son derece hareketli ve dikkat çekicisiniz. Yeni başlangıçlar ve sizi yakından ilgilendiren konular önem kazanıyor. Birden fazla konu sizi harekete geçirirken, iş hayatı öncelik kazanacak. Başarıya yakınlaştığınız söylenebilir. Düşüncelerinizde kararlı olmanız geleceğe yönelik planlarınızda size yeni fikirler kazandıracaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Mayıs 2022)
Sabırlı olmanız gerekiyor, destek aradığınız konuyla ilgili olarakbaşvurduğunuz önemli bir yerden, çok umutlanacağınız haberler alabilirsiniz. Koşulların şekilden şekile girmesi, sizi umut ve umutsuzluk arasında götürüp getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2022)
Aşk duygusundan başka yönlere doğru uzaklaştınız. Düşüncelerinizdeki bazen sergilediğiniz kararlılık, tutuculuk gibi algılanıyor. Eleştiriye açık olmanız, bazı zaaflarınızı size gösterebilir. İşinizde size rakip olan biriyle eşit silahlarla mücadele etmektesiniz. Sebat eden ve iyi niyetten güç alan kazanacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Mayıs 2022)
Parasal açıdan oldukça rahatsınız ve daha da rahatlayacaksınız. Yakın zamanda elinize geçen toplu miktarda bir parayı en iyi şekilde değerlendiriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Mayıs 2022)
Bugün detaylara dikkat etmeli, daha önce başlattığınız işlerde yeni düzeltmeler yapmak için hazır olmalısınız. Bu arada kendinizle de daha fazla ilgilenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed