Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
Finansal konularınızla ilgili üstünüze vazife olmayan davranışlardan kaçınmamanız sonucunda kendinizi hem maddi hem de manevi yaralama ihtimaliniz çok büyük. Zira bu konudaki zamansız yardımlarınız size nankörlük şeklinde geri dönebilir ve siz de bundan dolayı zor durumda kalabilirsiniz. Özel ilişkilerde ise beklemediğiniz bir teklif sizi heyecanlandırabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
Önümüzdeki günlerde sizi çok sevindirecek bir kavuşma yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır görüşmediğiniz bir dostunuz ya da yakınınız yaşamını değiştirmeye karar verip sizin olduğunuz şehre gelmeyi düşünüyor. Onun bu değişikliği sizin de yaşamınızı hareketlendirecek. Akşama doğru konuklarınız olabilir, onlarla yorucu ama iyi bir akşam geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
Aldığınız kararları siz şekillendirmeye dikkat etseniz de yine de bazen başkalarının etkisi altında kalıyorsunuz. Sonra da kendinize küsüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
İsteklerinizi gerçekleştirmenize engel olan bazı kaygılarla yüzleşme cesareti bulabilirsiniz bugünlerde. Hayatınızın kontrolü elinizde değilmiş gibi düşüncelere kapılmayın. Kabullenici olmak-la ipleri bırakmak farklı şeyler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
Oldukça etkin ve kararlı olacağınız iş hayatı ön planda. Daha ihtiyatlı olduğunuzda üstlerle ilişkiler olumlu bir noktaya taşıyabilir ihtiyacınız olan desteği alabilirsiniz. Mesleki açıdan hedeflerinizi yeniden gözden geçirdiğiniz bu dönem pek destek alacağınız söylenemez. Ortaklıkların parasal boyutu ise yeni kararların aşamasında olacağınızı gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
Değişik düşünceler içindesiniz. Bu, sizi biraz da ilgi konusu yapıyor. Bugünlerde, imkan sahibi yetkin insanlarla, bol fikir üreten maceracı insanlar arasında doğru seçimler yapmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
Aşk hayatınızı bir türlü düzene sokamadınız. Sevgilinizle ortak yönlerinizin çok olmasına karşın duygusal konularda fikir ayrılığınız var. İlişkinizde ortak bir dil bulmaya çalışın. Büyük umutlarla katıldığınız toplantılar verimsiz geçiyor. Bu toplantıları verimli hale getirmek biraz da sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
Akraba ilişkilerinizde para amaçlı yakınlaşmalar, bugünlerde canınızı sıkabilir. Yeni arayışlara ihtiyacınız var. Bütçenizdeki dengesizlikleri yerine oturtmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Mayıs 2023)
Çözümsüzlüğe giden bir tartışmanızda tavır değiştirmek durumunda kalacaksınız. Bu konuda direnmeniz, sınırlı çözüm olasılıklarını tümden ortadan kaldırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed