Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2015)
Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konular tekrar hassaslaşabilir. Genel anlamda hassas ve gerilimlere açık bir günde olduğumuzu düşünürsek, olaylara müdahale etmemeniz ve sakinliğinizi korumanız daha doğru olacaktır. Bırakın diğerleri psikolojilerini veya işler kendisini toplasın biraz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sonlanma ve sonuçlanma enerjileri devrede. Bu akşam Balık burcunda meydana gelecek dolunay, yaşadığımız materyal dünyanın dışında, soyut ve bilmediğimiz şeylerin farkına varmamızı ve farkındalığımızın artmasını sağlayabilir. Ruhsal ve mistik konulara daha fazla merak duymaya başlayabiliriz. Ya da daha fazla duygusallaşabiliriz, uyuma isteği duyabiliriz veya rüyalarımızda artış olabilir. Stresli, duygusal iniş çıkışlara, gerilimlere ve engellemelere açık bir gündeyiz aslında. Gecikmelere, hassasiyetlere veya engellemelere takılmayalım. Dolunay biter stres gider sonuçta! Not: Bu arada, Ay dünyaya en yakın konumda olacağı için bu dolunaya Süper Dolunay deniyor hepsi bu. Bilginize… Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Ağustos 2015)
Bugünlerde sizinle ilgili bazı düşünceler, dolaylı olarak size iletilebilir. Bu düşünceler sizi pek hoşnut etmeyecek. Fakat bunların sübjektif önyargılar olmadığını bilmeniz gerekiyor. Şefkatle yaklaştığınız bir ilişkide, sizi onurlandıracak gelişmeler var, duygulanacaksınız. Kendinize sakladığınız küçük çaplı problemlerinizi deşifre etmenizde bir sakınca yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2015)
Moralinizi bozmayın. Saygı sevgi çerçevesinde geçireceğiniz gün aşk yaşamınıza da yansıyacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2015)
Bugün gireceğiniz sosyal ortamlarsizin değerlerinizle pek fazlabağdaşmayabilir. “Ne işim var benimburada” dediğiniz organizasyonlardasonuna kadar kalmanızgerekmiyor. Susup ortama uyumsağlamak nezaket sayılmaz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2015)
Güne sakin bir başlangıç yapabilirsiniz. Hizmet ve iş konularınızdaki hareketlilik devam ediyor. Önemli işlerinizi mümkün olduğunca öğleden sonraya bırakmamanızda fayda var. Çünkü öğleden sonra gerek çalışma arkadaşlarınız gerekse size hizmet sağlayan kişilerle olan ilişkileriniz kırılgan hale gelebilir. Konuşma şeklinizde dikkatli ve özenli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Ağustos 2015)
Bugün işe gelmemek için önemli gerekçeleriniz vardı. Ama gelmekle ne kadar iyi yaptığınızı da geldiğinizde anladınız. Akşama doğru aranızda yapacağınız toplantı sizin için çok yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Ağustos 2015)
İşinizde sürekli ertelediğiniz problemlerin artık çözümlenmesi gerekiyor. İş ilişkilerinizde inisiyatifli, sorumlu, tuttuğunu koparan biri olarak tanınıyorsunuz. Bu da size yeni olanaklar sunmaya devam edecek. Yatırım konusunda size destek olacak bir çevreniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Ağustos 2015)
Sizin gibi parayı çok seven bir kişinin parasal açıdan sıkışık kalması pek görülür bir şey değil. Uzun zamandır alışverişe de çıkmıyorsunuz. Ama bu konu kafanızı daha fazla kurcalamamalı, yakında elinize para geçecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Ağustos 2015)
Ona onunla ilgili gerçekleri söylemekten kaçınmamalısınız. Gerçekler acı da olsa onun gerçekleri. Bu gizlilikte onu mu, kendinizi mi sakınıyorsunuz, bunu iyi düşünmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143866 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed