Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (24 Temmuz 2014)
İmkansız amaçlar belirleyip, sadece yarısını gerçekleştirebildiğinizde boşu boşuna kendinize kızıyorsunuz. Daha mantıklı planlar yapmanız yararınıza olur. Tasarruf yapmanıza yardım edecek maddi seçeneklere üzerine yoğunlaşmalısınız. Evinize yapacağınız yatırımlar akıllıca olabilir. Başkalarının hedef ve amaçları için yatırımdan kaçınmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (24 Temmuz 2014)
Ev konulu telaşlı koşuşturmalar söz konusu. Yeni düzenleme niyetleri coşkusu kadar, gerilimini de getirecek. Akılcı ve mutlaka ortak tercihler gerginlik yaşatmayabilir. Kendinize güvenli ve moralli olduğunuz konularda aceleci kararlar sakınca getirebilir. Bu bağlamda ekip içinde bazı görüşmelerin, bir kısım şeyleri belirleyici özelliği olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Kartınız Deli... Enerjiniz göz dolduruyor, keyfiniz yerinde ancak çevrenizdeki insanlarla tartışmaktan ve kültürel konular konuşmaktan uzak durun. Çabuk öfkelenebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Maddi planlar ve somut kazanım hayalleri açısından destekleyici bir gün değil. Zira bunların bir kısmı ger çek anlamda hayal aşamasında kalma riski barındırıyor. Mantıklı olan adımlar için mutlaka profesyonel destek alın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Bugün rakipler ve anlaşmalar konuları öne çıkıyor. Rakipleriniz emek verdiğiniz projelerinizle ilgili süreçleri bozmaya veya kusur bulmaya çalışabilir. Projelerinizde bir yandan daha titiz olmalı diğer yandan işlerinizi uzatmadan bitirmeye bakın. Çalışma ortamınızda uyumu ve dengeleri gözetmeniz ayrıca faydalı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (24 Temmuz 2014)
Bazı davranışlarınızın sizde bir yetersizlik duygusu yaratmasına izin vermemelisiniz. Saptadığınız aksaklıkları yoluna koyma çabanız yeterli olamıyor. Sorunu hafta başında yetkili kişilerle çözme yoluna gideceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (24 Temmuz 2014)
Aşk hayatınızı bir türlü düzene sokamadınız. Sevgilinizle ortak yönlerinizin çok olmasına karşın duygusal konularda fikir ayrılığınız var. İlişkinizde ortak bir dil bulmaya çalışın. Büyük umutlarla katıldığınız toplantılar verimsiz geçiyor. Bu toplantıları verimli hale getirmek biraz da sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (24 Temmuz 2014)
Gereksiz bazı şeylere para yatırdığınızı fark ettiğinizde geri dönüşü olmuyor. Önümüzdeki günler biraz hesaplı olmak durumundasınız. Yakında sevinçleriniz var, uzun vadeye yaymak sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (24 Temmuz 2014)
Çok kıymetli zamanınızı boşa tükettiğiniz alanlardan çekilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141943 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed