Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (30 Temmuz 2014)
Kimin haklı kimin haksız olduğu bugün için çok önemli değil. Olaylar yerli yerine oturmadan rekabet ortamını ertelemeli. Farklı kültürlerden insanlar veya bilgiler genel kültürünüz, yaşam tarzınız veya maddi durumunuz üzerinde olumlu etkiler yaratabilir. Karşıkarşıya olduğunuz durumlara esnek ve anlayışlı yaklaşımınız konuyla başa çıkmayı kolaylaştırabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (30 Temmuz 2014)
Bugünlerde sıkıntıyla peşinizde dolanan biri var. Sizin adınızın da içinde olduğu bir söylentinin gerçeklik derecesini öğrenmek isteyecek, bunun için uygun bir anınızı bekliyor. Birkaç gün içinde bir yolculuğunuz var, işle ilgili görünmüyor. Başarısızlık diye bir şeyi kabul etmiyor, bu özelliğinizi abarttığınız bazı durumlarda tepkiler alabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (30 Temmuz 2014)
AŞK: İlk bakışta herkesikendinize hayran bırakıyorsunuz.Güçlü ve keskin bakışlar size çokyakışıyor. Karşı cins sizeulaşmak için harekete geçiyor.PARA: Öfkeli olmanıza rağmenbecerikli, akıllı, zeki veişkoliksiniz ama iş arkadaşlarınız bu durumatahammül edemiyor gibiler. Bu durum sizimaddi yönden zora sokabilir.SAĞLIK: İnatçı ve dirençlisiniz. Bedeninizi çok iyitanımanıza rağmen ani hareketlerden sakının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (30 Temmuz 2014)
Bugün iş ortamında halden anlayan, elimden ne gelirse yaparım diyerek yanınızda yer alan insanların varlığını hissedeceksiniz. Bu yaklaşım sizi şaşırtmasın. Normalde talep edemediğiniz desteği almak için güzel bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (30 Temmuz 2014)
İşiniz ve kariyerinize odaklısınız. Bugün hedeflerinize ulaşmak için mevcut durumunuzun değerlendirmesini yapmak isteyebilirsiniz. Kariyeriniz için daha önemli bulduğunuz projelerinize göre iş programınızı değiştirebilirsiniz. Resmi evraklarla ilgili bir hareketlilik yaşayabilirsiniz. Önünüze çıkan engelleri dikkatinizle aşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (30 Temmuz 2014)
İş yaşamınızda olumlu puanlarınız var. Önsezileriniz güçlü. Çalışma arkadaşlarınızla sessiz bir uyum içindesiniz. Saygılı, mesafeli ilişkiler dışarıda sıcak dostluklara dönüşebiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (30 Temmuz 2014)
İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. İşleriniz yoğun da olsa, bunların üstesinden gelebilecek kadar enerjiniz var. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (30 Temmuz 2014)
Önümüzdeki günlerde elinize iyi bir para geçebilir, yaklaşan iki senedinizi vaktinden önce ödeyebilirsiniz. Bugünlerde ve kısa vadede para sıkıntılarınız olmayacak gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (30 Temmuz 2014)
Her alanda ritminizi biraz düşürmeniz yararlı olabilir. Son zamanlardaki bedensel şikayetlerinizin arkasında koşuşturmalı temponuz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141995 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed