Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2015)
Belli iş birlikleriniz veya özel yaşamınızla bağlantılı işleriniz sıkıntılı bir seyir izlemeye başladıysa çok fazla üzerine gitmemelisiniz. Zira, bugünlerde sizi zafere taşıyacak ilişki ve iş birliklerine zaman ve yer ayırmanız gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Mayıs 2015)
Aile içinde henüz önemsenmeyen sorunların üzerine gitmek için hareketlenebilirsiniz. Bugünlerde ilişki konularında hassassınız. Bazı dengeleri oturtabilmeniz bu sıralar mümkün. Önümüzdeki günlere örgütlemeye çalıştığınız küçük gezinin sürekli ertelenmesinde bilmediğiniz ve sizinle ilgili olmayan nedenler var. Bunu anlamaya çalışmak yerine, vazgeçme kararı alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2015)
Çekiciliğinizi ve yaratıcılığınızı kullanmak için her türlü donanıma sahip olmanıza rağmen kendinizi mutsuz etmek için çabalıyorsunuz adeta. Partnerinizle geçim performansınız oldukça düşüşe geçti. Yaptıklarınızdan sonra pişman olmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2015)
Bugün eğer yollarda zam ana geçirecekseniz zamanı verimli kullanabilmek için yanınıza bir şeyler alın. Zira bu süre tahmininizden daha çok uzayabilir. Yakınlarınıza yapılacak ziyaretler beklediğiniz tadı vermeyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2015)
Günlük düzeniniz ve getirdiği fazladan işler karşısında kayıtsız kalmamalı gereken önlemleri almalısınız. Zira bu dönem size çok iş düşecek. Daha fazla çaba gösterilmesi gereken pek çok konu sizi bağlayacak. Başkalarının işlerini yüklenmek, belki hizmet etmek zorunda kalmak gerekecek. Dağınık etkilerlerden uzaklaşmalısınız. Yine bu günlerde kontrol edilemeyen sağlık konularına karşı hazırlıklı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Mayıs 2015)
Yetki farklılıkları, her şeye göz yummanızı gerektirmiyor. Önceleri aldırmadığınız bazı şeyleri gitgide sorun etmeniz, başlardaki teslimiyetçi tavrınıza kızmanıza yol açıyor. Bazı gelişmeler sizin haklılığınızı doğrulayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Mayıs 2015)
Kişisel konularda öne çıkmak ve dikkat çekmek için uygun bir gün. Partnerinize karşı istekleriniz konusunda açık davranmalı ve açıklayıcı olmalısınız. Ortaklık türü ilişkilerde birtakım engelleriniz var. Bunların üzerine gitmeniz için, önümüzdeki günler doğru zamanlama olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Mayıs 2015)
Kendinize ve sevdiklerinize para harcamayı çok seviyorsunuz fakat bu gidişle maddi sıkıntıya girebilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Mayıs 2015)
Sizden yaşça büyük olanlarla ilişkilerinizde, abartılmış bazı saygılar gözleniyor. Bu tarzınız, bu ilişkilere dezavantajlı başlamanıza yol açabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143675 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed