Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2015)
Eski arkadaşlarla, eski meslektaşlarınızla, ilkokul öğretmeninizle, uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınızla veya sevgililerinizle görüşme isteği duyabilirsiniz. Bu isteği ciddiye almanız durumunda, faydalı gelişmeler de yüzünü gösterebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Kontrolümüz dışında gelişen olaylarla karşılaşabileceğimiz ya da alışılmadık yol ve yöntemler deneyebileceğimiz, farklı tavırlarla diğerlerini şaşırtabileceğimiz bir gündeyiz. Beklenmedik gelişmeler planlarda değişiklik yapılmasını gerektirebilir. Duygusal anlamda hassasiyet veya özveri gerektiren durumlar da oluşabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (5 Ağustos 2015)
Yakın çevrenizde olup bitenlere çok daha fazla ilgi göstereceğiniz bir gün geçireceksiniz. Halletmeniz gereken bazı sorunlarınız var. Yoğun bir iletişim trafiği yaşayacaksınız. İşinizde geldiğiniz yer sizi hem maddi açıdan, hem de manevi açıdan tatmin ediyor. Özen gösterdiğiniz dış görünüşünüz için para harcayacaksınız. Aile büyükleriniz sizden yatırım konularında fikir alacaklar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2015)
Her araştırdığınız konuyu olumsuz görüyorsunuz. Anlaşılan bugün duygusal gündesiniz. İçinizde biriktirdiğiniz volkanı nereye patlatacağınızı bilmiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2015)
Sevginizi ve düşüncelerinizi ifade etmekte zorlandığınız bazı konuları ortaya çıkarabileceğiniz bir gündesiniz. Bundan öncelikle aileniz nasibini alsın. Gösterin onlara olan sevginizi ve düşüncelerinizi. Sadece dinlemek ya da anlatmak için değil onlarla paylaşmak için kullanın günü.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2015)
Risk içeren pek çok etki altında olacaksınız. Kişisel gelirlerde yaşanan değişime rağmen başkalarından destek bulmakta zorluklar olabilir. Ortak para durumunuzu ilgilendiren kısıtlamalar, borçların ödenebilmesi için yeni arayışlar içinde olmanız yorucu şartlar getirmekte. En azından finansal yatırım planlarınızı etkileyecek kararlardan uzak durun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (5 Ağustos 2015)
Bugün, organize çalışmalara katılabilir, iş toplantılarında yer almaktan hoşlanabilirsiniz. Sosyal yönünüzün çok güçlü olabileceği bugün, iş yerinizdeki yüksek performansınız ile göz dolduracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (5 Ağustos 2015)
Amirlerinizle münakaşa edebilirsiniz. Bu münakaşalarınızın sebebi de, arkadaşlarınızla yaşadığınız olumsuz gelişmeler. Etrafınızdaki iş arkadaşlarınızla konuşurken biraz daha dikkatli olun. Sizin açık sözlülüğünüz kimi zaman kırılmalarına neden olabiliyor. Parasal durumdan çok sıkışıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (5 Ağustos 2015)
Kazancınız artmasıyla ilgili umudunuz kısa vadede gerçekleşmeyebilir ama bir süre sonra zam talebinde bulunabilirsiniz. Buna hakkınız olduğunu düşünüyorsunuz. Yine de gerçekleşmesi için uğraşmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (5 Ağustos 2015)
İş güvenliğinizle ilgili endişeleriniz gittikçe paranoya haline geliyor. Başarı grafiğinize yeniden bir bakarsanız, biraz daha iç rahatlığıyla çalışmanız mümkün olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143827 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed