Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2023)
Zamanlamaya dikkat etmelisiniz. Uygun anı yakalarsanız herşey kendiliğinden olur. Karşılaşacağınız fırsatları anlayabilir ve yakalayabilirseniz hayatınız çok değişebilir. Sizi engelleyen veya sıkan bir işi bitirmeniz gerekiyor. Zor da gelse bunu yapmalısınız. Her durumda alçak gönüllü davranmalı ve çevrenize karşı olan tutumunuzu değiştirmemelisiniz. Oldukça haraketli bir dönemdesiniz. Sıkılmaya zaman bulamayacağınız bir gün yaşamanız olasıdır. Sinirli bir ortamda bulunabilir ve zaten pek sevmediğiniz birisi ile sinir savaşı halinde olabilirsiniz. Eğer kendinize hakim olmaya gayret ederseniz önemli bir kavgayı engelleyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (31 Mayıs 2023)
Genel anlamda bugün bazı yarım kalmış işlerinizle uğraşacaksınız ve güzel bir gün geçireceksiniz. Aşk hayatınız ise kariyerinizi olumsuz etkiliyor. Bir an önce kendinizi toparlamalısınız. Yeteneklerinizi gösterebileceğiniz fırsatlar ayağına kadar geldi ve onları değerlendirmeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2023)
Kartınız Ölçülülük... Bugün en çok dikkatinizi çeken konulardan biri iş birlikteliği yapacağınız kişiler olacak. Ancak tartışmalardan uzak kalmanız daha doğru. Dengenizi bozmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2023)
İş birliği gerektiren şeyler hem sizi hem de sizinle çalışmak durumunda kalan kişileri biraz yorabilir. Zira “ben önden gidiyorum beni seven arkamdan gelsin” havasında olacaksınız. Planı az hareketi bol bir gün risk de getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2023)
Bugün kendinizi anlatmaktan ziyade karşınızdakini anlama gayretinde olabilirsiniz. Hatta bu yüzden iş ortamınız size yorucu gelebilir. Kendi iç sesinizi dinlemek için evinizde biraz yalnız kalmak isteyeceksiniz. Eve dair işleriniz sizin için daha önemli ve öncelikli hale gelebilir. Evinizi yeniden düzenlemeyi, yeni eşyalar almayı düşünebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (31 Mayıs 2023)
İş yaşamınızda karamsarlıktan vazgeçmelisiniz. Sizi bugünlerde, standardınızı çok yükseltebilecek teklifler bekliyor. Bir iş konusunda verdiğiniz bir kararı geri almak zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (31 Mayıs 2023)
Amirlerinizle münakaşa edebilirsiniz. Bu münakaşalarınızın sebebi de, arkadaşlarınızla yaşadığınız olumsuz gelişmeler. Etrafınızdaki iş arkadaşlarınızla konuşurken biraz daha dikkatli olun. Sizin açık sözlülüğünüz kimi zaman kırılmalarına neden olabiliyor. Parasal durumdan çok sıkışıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (31 Mayıs 2023)
Daha sınırlı, daha ekonomik yaşama kararınız, yaşamınızı biraz çekilmez hale getirdi. Zihninizi topladığınızda elinizden iş kurtulmuyor. Önümüzdeki günlerde çok ilgileneceğiniz bir teklif alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (31 Mayıs 2023)
Bugün alacağınız kararlar dolaylı olarak başkalarını da etkileyecektir. Bu yüzden karar almadan iki kere düşünün
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed