Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Kasım 2021)
Hayatınıza bir çok yeniliğin girmesine uygun bir dönemdesiniz fakat bunu zorlaştıran bazı psikolojik nedenleriniz olabilir. Bu engellerden kurtulmanız ve hayatınızı yenileştirmeniz gereklidir. Zihinsel olarak zaman zaman oldukça dalgın olabilirisiniz. Bu durumlarda büyük hatalar yapabilirsiniz. Sezgilerinizde güçlenme var. Akşam saatlerinde sizi sevmeyen kimselere karşı büyük bir üstünlük kazanabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Kasım 2021)
Toplum yaşantınızın oldukça canlı olacağı bugün, arkadaş çevrelerinde dikkatçekebilirsiniz. Özellikle kadınlarla ilişkilerinizde dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Sözlerinize ve fikirlerinizi ifade etme tarzınıza dikkat etmeniz konusunda dikkat etmelisiniz. Enerjinizi rahatlatıcı çalışmalara yönlendirmek tartışmaları engelleyecektir. Kendinizi bir çok açıdan sorgulayabilir ve değişiklikler yapmak isteği taşıyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Kasım 2021)
AŞK: Ruhunuzun eşsiz olduğunuiyi biliyorsunuz ve kendinizebakmak konusunda son derecebaşarılısınız. Delidolu hallerinizdeyanınızda olacak bir partnerarıyordunuz sonunda buldunuz.PARA: Çalışkansınız ancakazimsizsiniz. Önünüze gelen işi yapıyorsunuz amaçalışmak konusunda pek istekli değilsiniz. Özgürruhunuz sizde hep eğlenmenizi söylüyor.SAĞLIK: Düşüncelerinizi ortalık yerde söylemekkonusunda çok patavatsız davranıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Kasım 2021)
Duygusal ilişkinizdeki tatsız durumun sebebini sadece karşı tarafta aramayın. Her ikinizin de anlayışlı olması gereken bir dönedne geçiyorsunuz. Parasal sorunlarınızı çözümleyemeseniz bile sıkıntınız hafifleyecek. Sağlıkla ilgili şikâyetleriniz artıyor. Doktorunuza görünmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Kasım 2021)
Eve ait pek çok uğraş sizi oyalayacaktır. Daha fazla sorumluluk almak ve aile ile yakından ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Ancak bir yandan da evde düşündüğünüz değişiklikleri yapmak zorlaşacak. Yeni bir yere yerleşmekle ilgili karmaşa ise çözüm beklemekte. İşlerinizi aceleye getirmeden daha kalıcı planlar yapmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Kasım 2021)
Bugün işe gelmemek için önemli gerekçeleriniz vardı. Ama gelmekle ne kadar iyi yaptığınızı da geldiğinizde anladınız. Akşama doğru aranızda yapacağınız toplantı sizin için çok yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Kasım 2021)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Kasım 2021)
Sabah saatleri size maddi kazançlar getirici bazı fikirler üretebilirsiniz ve bu konuda kararlı hareket edeceksiniz. Öğleden sonra ise maddi bazı endişeler yaşama ihtimaliniz olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Kasım 2021)
Aile büyüklerinizle ilişkilerinizi, şu günlerde her zamankinden çok ön planda tutmanız büyük mutluluklara neden olabilir. Vefa, minnet ve saygı size oldukça yakışan duygular.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed