Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2015)
Bazı ilişkileriniz, iş birlikleriniz veya ilişkileriniz kendinizin çok dışında işler yapmanıza veya kendinizi kutuya hapsedilmiş hissetmenize neden oluyor olabilir. Kendinizi bu şekilde hissediyorsanız, verdiğiniz sözlerin üzerinden geçmeniz gerekebilir.
   (5/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Mayıs 2015)
Çok inandığınız bazı doğrularınızın tüm insanlığın temel doğruları olması gerektiğinidüşünüyorsunuz. Çok az insan tartışmalarda sizin gibi, nasıl böyle düşünür şaşkınlığı yaşıyor. Bu nedenle bazı bazı hoyratlaşıyorsunuz. Darılanınız çok oluyor. Ama sizinle küskün kalmayı sürdürmek de çok zor. Hafta sonu daveti alacaksınız. Çok iyi gelecek, değerlendirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2015)
Kartınız Papirüs... Geçmişinizdeki bazı kötü deneyimlerinizi bugün anıyorsunuz. Çok fazla anarak sıkıntılarınızı arttırmayın. Yeni yerler keşfetmeniz için tam günündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2015)
Sırf farklılık ve eğlence olsun diye yeni bir deneyim yaşamak, yeni bir yere gidip tanımak iyi gelebilir. Yalnız başına hareket edip, kimseye bağlı hissetmediğiniz bir yoldan yeni bir yoldaş edinmiş olarak dönebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2015)
Pek çok konuda yenliklere açık durmaktasınız. Yabancıları içine alan her gelişme sizi harekete geçirebilir. Yeni kişilerle bir araya gelmeniz entelektüel alanda başarılı girişimler yapabileceğinizi gösteriyor. Eğitim hayatınızla ilgili hedeflerinizi ise büyütebilirsiniz. Hukuki konularınızda ise daha akılcı olmanız ve akışta kalmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Mayıs 2015)
Ay ın etkilerini yenilikçi ve hevesli yapınızla belli edebilirsiniz. El attığınız konulara farklı bir gözle yaklaşmanız sayesinde rutin işlerinizi bile hobiye dönüştürmeniz mümkün. Bugün eğitim konularında başarılı olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2015)
Duygularınızın ilk günkü etkisinden kurtulup daha mantıklı düşününce, bu işin olamayacağını siz de kabul ediyorsunuz. Ama tatlı hayallere dalmamak elinizde değil. İş hayatında son günlerde sinirlerinizi yıpratan olaylar yaşamanız, sağlıklı karar vermenizi engelleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Mayıs 2015)
Maddi konularda bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve geleceğinize ilişkin maddi endişeler duyabilirsiniz. Maddi konularda yeni bir girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Mayıs 2015)
İnisiyatifinizin sınırlarını birtakım ilişkilerinizde yeniden çizmeniz yararlı olacak. Bir yakınınıza sürekli akıl verme gayretiniz onu sıkıyor. Onda yönlendirildiği duygusu uyandırmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143688 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed