Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
Bugünden itibaren 6 ay içinde, Mart ayındaki olayları hatırlatan veya devamı niteliğinde gelişmeler gündeme gelebilir.Öğrenci Başakların eğitimlerinde değişiklikler gündeme gelebilir. Okul, ders veya öğretmen değişiklikleri veya bambaşka bir alanda eğitimler söz konusu olabilir. Uzun mesafeli seyahatler için uygun bir dönem olmayabilir. Özellikle, yurtdışı seyahatlerinde veya yurtdışı bağlantılı işlerde veya yabancılarla ilişkilerde aksilikler yaşanabilir.Yaşanan gelişmeler hayata bakışınızı veya belli konulardaki düşüncelerinizi değiştirebilir. Eğer yalnızsanız, akrabalarınız veya komşularınız sizi yeni birisiyle tanıştırabilirler.Aile üyelerinizin, akrabalarınızın veya komşularınızın hayatlarında önemli olaylar yaşanabilir ve bu konu sizin zamanınızı da alabilir, yaşadığınız yerde oluşan problemler(su borusu patlaması, sorun çıkartan komşular, kapana yolla, ilaçlama faaliyetleri v.b) sıkıntı yaratabilir veya aile üyelerinizle sorunlar yaşayabilirsiniz.Eylül ayı içerisinde, mevcut işinizde bir partnerle çalışma veya yalnız çalışıyorsanız, ortaklık ya da iş birliği kurma olasılığınız yüksek.Bu hafta meydana gelecek Başak burcundaki Güneş Tutulması'nın etkilerini haftalık yazımda bulabilirsiniz. Sağlık ve sevgi ile kalın...
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
Hareketli ve heyecanlı günler sizi bekliyor. Özel yaşamınızda ise bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. İş yaşamınızda yaşayacağınız değişikliklerin yanı sıra, özel yaşamınızda da yeni arayışlara girmeyi düşünüyorsunuz. Değişiklik yapmak gözünüzü korkutsa da bu konuda çevrenizden yeterince destek göreceksiniz. Bugün bu konuda gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
Bugün diğer insanlardan ders alıyor gibisiniz. Kendi bulunduğunuz duruma şükür edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
Aile içi sürtüşmeler dozajını her geçen gün arttırıyor. Bu durum bir trajediye dönüşmeden gerekeni yapmak, bu soruna akılcı bir çözüm bulmak elbette ki size düşüyor. Aile bireylerinin huzuru için biraz daha fedakârca davranmaya özen gösterin. Elinizdeki parayı gereksiz harcamalarla eritmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
Sizi yeniliklere iten pek çok gelişme öne çıkıyor. Değişik şeyler öğrenebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilir, yeni kişilere bir araya gelebilirsiniz. Destek göreceğiniz yabancılarla ilgili konularınızı ise uzun vadeli düşünmenizde yarar var. Değişik kişiler aracılığı ile hayatınıza farkı deneyimler katabilir, olumlu geçebilecek yolculuklar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
Sıkı bir haftadan çıktınız. İş alanınız biraz yorucu, ama mutlu bir ortam içinde olduğunuz için buna çok aldırmıyorsunuz. Bir arkadaşınızın kazançlı işi, mesleğinizle alakalı olmamasına rağmen sizi cezp edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
Hayatınızda sürekli aklınıza gelen bir kişi var mı? Öyleyse buluşmanın tam zamanı. İlişkinize zarar vermeyi engellemek için bir demet çiçek yeterli olabilir. Başkaları ile görüşmek için vakit ayırın. Hislerinizin sizi nereye götüreceğini bilirsiniz. Bu duygular sizi bu gün çok özel bir yere götürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
Para konularına bugün hiç kafa yormasanız daha iyi olur. Biraz kaderci davranarak yeni gelişmeleri beklemelisiniz. Bu arada aşırı harcamalardan uzak durmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
Ayrı alanlarda uğraş verdiğiniz bir arkadaşınızla aranızda kurulu olan güven, sizi ortak bir iş alanına doğru yaklaştırıyor. Ama bu olası ilişkide, dostluktan başka bir kazanç yok gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144310 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2016 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed