Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (2 Eylül 2014)
İlk adım atılmamış olsaydı hiçbir hedef gerçekleşemezdi. Dolayısıyla da, adım adım bile olsa kendinizi motive edip işe koyulmalısınız.
   (5/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (2 Eylül 2014)
Bugün çevrenizin isteklerine öncelik tanıyabilirsiniz. Ziyaretlerin ve davetlerin gündemde olabileceği bugün, sosyal ortamlarda bulunmak size iyi gelecektir. Arkadaş çevresinde oluşabilecek beğenilere açık olduğunuz bir gündesiniz. Sağlığınıza gereken önemi göstermeniz gerekiyor. Aşırı çalışma ve yorgunluklarının bedeniniz üzerindeki etkilerini bertaraf etmek için gerekli önlemleri almaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (2 Eylül 2014)
Kartınız Kudret... Bugün karşınızdaki kişileri eleştiren veya suçlayan konuşma tarzınızdan kendinizi men etmelisiniz. Arkadaşlarınızı fazlası ile kırdığınızın farkında değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (2 Eylül 2014)
Sorumluluklardan kolaylıkla sıkılabileceğiniz bir gün. Devretmek istediğiniz işler varsa eğer gönüllü bulmakta zorlan abilirsiniz. Olmazsa olmaz denilecek nitelikte olanlarını halledin yeter .Kendinizi gereksiz strese sokmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (2 Eylül 2014)
Düşünce ve isteklerinizi hayata geçirme konusunda kararlılığınız artacak. Farklı yönlerinize daha çok vurgu yapacak yeni bir imaja bürünebilirsiniz. Yeni başlangıçlar konularında sizi destekleyen enerjiler gözüküyor. Spora başlamak için son derece uygun bir dönemdesiniz. Arkadaş çevreniz kararlarınızı destekleyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (2 Eylül 2014)
Ay ın konumu girişimci yönünüzü güçlendirirken yapmak istediğiniz her iş için enerji sağlıyor. Fakat özellikle işbirlikleri konusunda alacağınız kararları uzun vaadeli düşünmeniz sizin için yararlı olacaktır. Parasal nedenlerden ötürü kısa süreli bir sıkıntı yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (2 Eylül 2014)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (2 Eylül 2014)
Maddi konulara yön verme isteğinizin yoğun olacağı bugün, harcamalarınızda aşırıya kaçmanız mümkün. Hisseli paralar ve ortak çalışmalarınızın sonuçlarıyla ilgili endişeler yaşayabileceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (2 Eylül 2014)
Bugün düşüncelerinizi bir konuya odaklamakta güçlük çekebilirsiniz. Bu arada sabah saatlerinde daha iyimser olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142384 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed