Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ekim 2014)
Bazı konularda zayıflıklarınızın arttığını gözlemleyebileceğiniz bir aylık sürece giriyorsunuz. Bu tür bir farkındalık bazı konuları yeniden ele almanızı ve yeniden şekillendirmenizi sağlayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (23 Ekim 2014)
Yorucu bir dönemden geçiyorsunuz. Kafanız karmakarışık. Esasında bir çözümsüzlük söz konusu değildi, ama müthiş bir zamanlama hatası yaptınız. Bu yüzden bazı çözümler uzun vadeye sarkacak. Bugün yanlış bir haberle çok kısa bir mutluluk yaşayacaksınız. Ama haberin tümü yanlış değil gibi, üzerine gidin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (23 Ekim 2014)
İş hayatınızdaki anlaşmazlıklar sizi bir hayli zora sokuyor. Öyle ki partnerinize karşı bile asabisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (23 Ekim 2014)
Bugün fikir ayrılıkları nedeniylebazı grup çatışmalarının ortasındakalabilirsiniz. Mutlaka bir taraf olmakzorunda değilsiniz. Birbirlerinianlamalarını sağlamanız bundandaha çok etkili olacak. Stresi azaltmayaçalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (23 Ekim 2014)
Bugün hem iş hem de sosyal açıdan hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Zekanızı gösterebileceğiniz durumlar var. İş çevrenizden gelecek destekler ve işten yana kazançlarınız olabilir. Gün içinde arkadaşlar ve sosyal etkinlikler konuları öne çıkabilir. Keyifli zaman geçirebilir, arkadaşlarınızla ortak uğraşlar içine girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (23 Ekim 2014)
Elinizdeki işlerle ilgili yardım, destek isteyebilirsiniz. Yoğunluğunuz birkaç gün daha sürebilir. Bazı dönemlerde işten kopuyorsunuz. Ama şu günlerde bunun hiç zamanı değil gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (23 Ekim 2014)
Özel hayatınızda geçmişe yönelik bazı konular yeniden gündeme gelmeye başladı. Bu durum sevgilinizle aranızda bazı sorunlar yaşamanıza neden olsa da, bunu fazla dert etmeyin. Çünkü ikna edici konuşmalarınızla partnerinizi etkileyecek ve sorunların üstesinden geleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (23 Ekim 2014)
Bugün bütçenizle ilgili endişeler duyabilir, yeni çözümler aramaya yönelebilirsiniz. Harcamalarınızı azaltıyorsunuz, ama çok gerekli gördüğünüz, yatırım gözüyle baktığınız büyük çıkışlarda atak olduğunuz kadar, mantıklı da olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (23 Ekim 2014)
Sevgilinizle ya da bir yakınınızla bir konuda aynı hevesi paylaşmamanız tatsızlıklara yol açabilir. Fikirlerinizi söylemekten çekinmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142753 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed