Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (20 Eylül 2014)
Başarılı kişilerin en önemli özellikleri kendilerine, bilgilerine, yeteneklerine veya kaynaklarına güvenmeleri. Dolayısıyla, kendinize güvenerek bir an önce harekete geçmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (20 Eylül 2014)
Bugün iş konulu kısa yolculuklara çıkabilirsiniz. Sosyal hayatınızda bazı yenilikler ilginizi fazlasıyla çekebilir. Merakınızı uyandıracak konular özellikle sosyal çevreniz size değişik sürprizler hazırlayabilir. Bu arada yaratıcı çalışmalarda da bulunabilirsiniz. Bugün ortaya çıkan koşullar ve yeni sorumluluklara yönelmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (20 Eylül 2014)
Bugün kendinizi oldukça yorgun hissedebilirsiniz. Son günlerde kendinizi çok fazla yoruyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (20 Eylül 2014)
Bir becerinizi, bir süredir üzerinde çalıştığınız işlerinizi, sınavınızı, özellikle içinde zihinsel fonksiyonlarınızı devreye sokacağınız noktalar olan gayretlerinizi görücüye çıkarmak için uygun ve destekleyici bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (20 Eylül 2014)
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (20 Eylül 2014)
Ortaklaşa götürdüğünüz çalışmalar için ideal bir gündesiniz. Düşüncelerinizi yapıcı bir biçimde ortaya koyabilir, başkalarından destek görebilirsiniz. İş arkadaşlarınızın deneyimlerinden faydalanma fırsatı bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (20 Eylül 2014)
Beklemediğiniz yakınlaşmalar gününüzün hareketli ve neşeli geçmesine yol açacak. Aşk hayatınızda edindiğiniz yanlış izlenimler yüzünden kaygı duyuyorsunuz. Gelecek günler, tespitlerinizin ve kaygılarınızın ne kadar yersiz olduğunu size gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (20 Eylül 2014)
Evinizle ilgili masraflar çıkabilir. Böyle bir zorunluluk olmasa bile zaten siz yeteri kadar savurgansınız. Yine de bu harcamalar sizi rahatsız etmeyecek. Aldıklarınızın keyfini yaşamayı tercih edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (20 Eylül 2014)
Kendi fikirlerinizi kabul ettirmek için diretmeniz ve kırıcı olmanız muhtemel. Esnek olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142542 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed