Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (20 Ağustos 2014)
Uzun vadeli hedefleriniz söz konusu! Ne trafik, ne fırtına, ne park yeri ne de gergedanlar veya filler sizi durdurmamalı!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (20 Ağustos 2014)
Önümüzdeki günlerde uzakça bir yerden davet alacaksınız. Bu davetin sizi mutlu etme, size hayatla yeni bağlar kurdurma olasılığı oldukça fazla. Çok sorunlu bir ikili ilişki içindesiniz. Bu ilişkinin, diğer ilişkileriniz açısından da bir an evvel çözüme kavuşması gerekiyor. Bu problemde inatçılık temel sorun gibi duruyor. Bugünlerde ilginç ziyaretler yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (20 Ağustos 2014)
Kartınız Bilgelik... Geçmişinizde yaptıklarınızı sürekli gözden geçirerek derin düşüncelere dalıyor ve ailenizi tedirgin ediyorsunuz. Yaşamınızı zora sokmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (20 Ağustos 2014)
Eşiniz ve de evliliğiniz ile ilgili konularda biraz daha esnek olmaya çalışın. Sadece benim isteklerim olsun demek yerine istekleri yerine getirerek mutluluk yaratmayı hedefleyebilirsiniz bugün. Ufak sürprizler yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (20 Ağustos 2014)
Bugün ani ve heyecanlı gelişmelere karşı hazırlıklı olun. Özellikle iş ve para konularında değişken durumlar söz konusu olacak. Paniğe kapılmanıza gerek yok. Bu hareketlilik sayesinde ekonomik açıdan kendinizi daha sağlama alabilirsiniz. Pek göstermeseniz bile tedbirli yönleriniz sayesinde krizlerden güçlenerek çıkacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (20 Ağustos 2014)
İş yerinizde bazı mevkiilerdeki insanların ani ayrılışı, sizin sırtınıza binen yükü bir hayli arttırdı. Sizi bugün ve önümüzdeki günler çok yoğun bir iş temposu bekliyor. Bunun yanında birtakım iş görüşmelerine katılmanız muhtemel.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (20 Ağustos 2014)
Özel hayatınızda geçmişe yönelik bazı konular yeniden gündeme gelmeye başladı. Bu durum sevgilinizle aranızda bazı sorunlar yaşamanıza neden olsa da, bunu fazla dert etmeyin. Çünkü ikna edici konuşmalarınızla partnerinizi etkileyecek ve sorunların üstesinden geleceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (20 Ağustos 2014)
Özenli harcamalarla yakın bir zamanda düze çıkacaksınız gibi görünüyor. Öte yanda küçük bir umudunuzda da biraz hayal kırıklığı görünüyor.Paylaşmacı, dayanışmacı birisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (20 Ağustos 2014)
Bu sıralar iş yoğunluğunuzun sizi yıpratmasına engel olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142258 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed