Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (25 Nisan 2014)
Ekip çalışması, grup etkinliği, iş birliği gerektiren veya gayrimenkullerle ilgili konularda sandığınızdan daha fazla desteğe sahip olduğunuzu unutmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (25 Nisan 2014)
Yakın çevrenizle olan iletişiminizde bazı engellerle karşılaşabileceğiniz bir gün.Kardeşleriniz ve yakın akrabalarınızla anlaşmakta güçlük çekebilir, eğitim konularında gecikmelerle karşılaşabilirsiniz. Bugün dost çevrenizde suskunluğunuzu bozup, kendinizi gösterme isteğine sahip olabilir bunun için çaba gösterebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (25 Nisan 2014)
Kartınız Bilim... Bazı gerçeklerle yüzleşme zorunda kalabilirsiniz. Soruların hoşunuza gitmeyeceği belli. Görüşmelerinizi kısa ve net tutmaya çalışın. Rahatınızı böyle sağlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (25 Nisan 2014)
Evde duygusal olarak güçlü olup diğerlerini de ayakta tutmaya gayret eden, enerjiyi yükseltip birlik ve beraberliği sağlayan kişilere ihtiyaç var. Bu rol size biçilmediyse enerjinizle bile buna büyük bir katkı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (25 Nisan 2014)
Bugün aileye ait konular öne çıkıyor. Ailevi işlerde çözüm arayışlarınız olabilir. Duygusal konularda birleştirici yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Yalnız kendi beklentilerinizi de dile getirmelisiniz. Tek taraflı fedakarlıklar uzun vadeli çözümler getirmeyebilir. İşinizde de aynı yaklaşımı gösterme eğilimindesiniz. Bu kadar özverili olmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (25 Nisan 2014)
Zamanının akıcılığına karşın sizin dayanma gücünüz ve kendinize olan inancınız yaptığınız işleri başarıyla sonlandırmanızı sağlayabilir. Alacağınız övgüler sizi işinize motive edici olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (25 Nisan 2014)
Duygularınızın ilk günkü etkisinden kurtulup daha mantıklı düşününce, bu işin olamayacağını siz de kabul ediyorsunuz. Ama tatlı hayallere dalmamak elinizde değil. İş hayatında son günlerde sinirlerinizi yıpratan olaylar yaşamanız, sağlıklı karar vermenizi engelleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (25 Nisan 2014)
Burcunuzdaki gezgenler sizi harekete geçirirken özellikle parasal konularda önemli adımlar atabilirsiniz. Harcamalarınızı daha akıllıca yapabilmelisiniz. Büyük harcamalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Tutumsuz bir tavır sergileyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (25 Nisan 2014)
Çok sayıda işi bir arada yapacağınız bir gündesiniz ama bir miktar dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 140755 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed