Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Temmuz 2016)
Bitirilmemiş işleri tamamlamaya çalışmanız veya bu amaçla plan yapmanız gerekebilir. Bu sayede daha iyi veya özürleşmiş hissedebilirsiniz. Bazı kişilerle birlikte hareket etmek ya da keyifli zaman geçirmek istiyorsanız sempatikliğinizi ve çekiciliğinizi kullanmalısınız. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından oldukça hoş bir gün. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gece saatleri bazılarımız için gergin veya huzursuz geçmiş olabilir. Öğle saatlerine kadar ne yönde ilerleyeceğimize karar veremeyebilir ya da belirsizlikler ya da halsizlikler söz konusu olabilir. Ardından beklentilerimiz yükseliyor, enerjimiz artıyor, yenilikler, yeni duygular veya sonlanmalar ve ardından gelen başlangıçlar ve girişimler ön plana çıkmaya başlıyor. Yine de, ufak ihtimalde olsa, gergin durumlara karşı tedbirli olmakta ve sakin kalmakta fayda olabilir. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Temmuz 2016)
Koşulların elverişsizliği nedeniyle ertelemiş olduğunuz bir konu, bugün gündeminizi oluşturabilir. Ama bu konudaki yeterliliğinizle ilgili kaygıları olan birileri var. Onları ikna etme durumunda kalacaksınız. Arkadaş çevrenizde son zamanlarda ortaya koyduğunuz sert tutumun, bazı ilişki problemlerinde çözüm getireceğini düşünüyorsunuz, ama bu bir yanılsama.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Temmuz 2016)
AŞK: Ruhen rahat olmasanızdailişkinizde sorun pek yok.Partnerinizle karşılıklı anlayışiçerisindesiniz ancak heyecanarıyorsunuz. Yeniye yönelmeksizi mutsuz edebilir.PARA: İşinizde para kazanmakkonusunda çok başarılı ve şanslısınız. Adeta parakazandığınız ortama uğur getiriyorsunuz.Elinizden çıkan para da bereketli görünüyor.SAĞLIK: Kalp sağlığınızı korumaya yeterincedikkat ediyorsunuz ancak çok yemek yemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Temmuz 2016)
Çalışmak konusunda pes etmeyen bir tavır sergilerseniz kazancınızı artırmak ve belki de yeni kaynaklar yaratmak için şans elde edebilirsiniz. Ancak bunun için yılmadan ve zorluklara rağmen hevesinizi yitirmeden çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Temmuz 2016)
Hayatın pek çok alanında yenilenmeler yaşıyorsunuz. Yabancılarla olan işleriniz, eğitsel çalışmalarınız gündeminizde önemli bir yer tutacak. Bu dönem entellektüel çalışmalar üzerinde durabilirsiniz. Yine kendinizi geliştirmek yönünde çabalarınız dikkat çekecek. Size zenginlik katacak düşünsel konular ve yeni kişilerle olan ilişkiler açısından akıcı bir gün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Temmuz 2016)
İş yaşantınızda bazı beklentilerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle katılacağınız bir iş toplantısından beklediğiniz sonuçlarla ayrılmak sizi çok mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Temmuz 2016)
Aşkı belli ölçülerde dağınık yaşamak sizi daha mutlu edebilir. İş ilişkilerinizde hazırlıklı olmadığınız birtakım gelişmeler, ivedi kararlar almanızı gerektirebilir. Hassas olduğunuz bu gün kişisel isteklerinizin mutlaka hayata geçmesi için çok fazla ısrarcı olmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Temmuz 2016)
Para sıkıntılarınızı kolayca azaltabiliyorsunuz. Yeni iş projeniz sizi kalkındırabilir. İyi kazancın çalışmayla çok alakalı olmadığını, daha çok şansa ve ilişkilere bağlı olduğunu düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Temmuz 2016)
Yaşayacağınız bir olaya aşırı duygusal tepki verebilirsiniz ve bunun sonuçları sizin için üzücü olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143935 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2016 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed