Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (22 Eylül 2014)
İsteklerinizi dile getirirken detaycı olmanızda ve elinizden geldiği kadar düşünceli davranmaya çalışmanızda fayda var. Konuşma tarzınızın olayların gidişini olumlu veya olumsuz etkileyebileceği bir haftasonu.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (22 Eylül 2014)
Bugün sizin burcunuzdan olan birisi ile geliştirebileceğiniz bir ilişki sizi her açıdan zorlayabilir. İlişkinizde dikkatli ve tutarlı olun. Kendinizde bulacağınız ani bir enerji ile kendiniz için değişik ortamlar ve uğraşlar edinebilirsiniz. Ailenizde sağlık yönünden gerçekten endişelenilmesi gereken kimseler varken kendi sağlık problemlerinizle uğraşmanız biraz bencilce bir davranış oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (22 Eylül 2014)
Bugün her şeyden önce risk ve maceraya düşkünlüğünüz var. Harekete geçmeden önce dününüzü kontrol edin. İkili ilişkiler sakıncalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (22 Eylül 2014)
Mücadele gücünüz son günlerde yerinde. Gerçekleşmesi için çok çalıştığınız bir amacınız varsa, hedefinizin ilk halinden sapmamaya gayret edin. Bitiş çizgisine gayet yakınsınız. Kafa karıştırıcı yan seslere kapayın kulağınızı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (22 Eylül 2014)
Hedefler ve kariyer konularında yoğun bir hareketlilik gözüküyor. İşe dair sorumluluklarınızın açısından olumlu enerjiler içindesiniz. Ancak üstlerinizle ve çalışma arkadaşlarınızla olan iletişiminizde dikkatli olmanız gerekiyor. Bugün tartışmalı konular gereğinden fazla büyüyebilir. Diplomatik olun ve tartışmalardan sakının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (22 Eylül 2014)
amiriniz konumunda kişiyle bugün çok önemli bir konu hakkında toplantı yapacaksınız ve burada alınan kararlar iş kariyerinizi doğrudan etkileyecek nitelikte. Soğukkanlı olmalı ve kontrolü elden bırakmamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (22 Eylül 2014)
Daha iyimser duygular içine girerek ilişkinizle ilgili duyduğunuz gereksiz endişelerden sıyrılmayı deneyin. İşinizle ilgili düşünceleriniz oldukça açık ve planlarınızı gerçekleştirmek için gereken gücü kendinizde bulacaksınız. Tutumluluğunuza nazar değdi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (22 Eylül 2014)
Maddi konularda kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz ve çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle geleceğinize yönelik maddi yatırımlar yapmaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (22 Eylül 2014)
Ani bir karar verebilirsiniz ve hemen eyleme geçmek isteyebilirsiniz. Düşüncelerinizi ve duygularınızı çevrenizdeki kişilere olumlu olarak aktarma eğilimindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142563 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed