Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (22 Ağustos 2014)
Olan biten şaşırtıcı gelişmeler, nasıl olduğunu anlayamasanız da hoşunuza gidebilir. Size, kendinizi iyi hissettirmeyecek şeyler yaptırmak için baskı kuran kişiler olabilir. Baskılara boyun eğmemeli, sizinle aynı amaçları taşıyan kişilerle, arkadaşlarınızla veya iş birliği içine girebileceğiniz oluşumlarla biraraya gelmelisiniz.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (22 Ağustos 2014)
Aile içindeki bir gerginliğin çok sevindirici bir şekilde sonuçlanması sizi çok mutlu ediyor. Gelecekle ilgili umutlarınız ivme kazanmış gibi. İnatçı bir tarafınız var. Çevreniz bundan rahatsız görünüyor. Kafanıza taktığınız bir konuyu kolay, kolay unutmuyorsunuz. Bugün basit, gereksiz gördüğünüz tartışmalara ilgili davranmalısınız. Bu tartışmaların sizinle alakalı taraflarını göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (22 Ağustos 2014)
Kartınız Sessizlik... Yaşamayı seven, dünyaya sıkı sıkı bağlanan nadir burçlardan birisiniz. Bugün her olaya bakış açınız bir hayli değişken. Her şeyi çabuk benimsiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (22 Ağustos 2014)
Genel olarak stresin yoğun olduğu, içe kapanmak ve de diğer insanlarla aranıza mesafe koymakla kurtulamayacağınız bir huzursuzluk hissi ile karşılaşacağınız bir gün. Bu stresi dağıtacak ruhsal çalışmalar iyi gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (22 Ağustos 2014)
Duygusal yönden sizi bağlayan koşullar içinde olabilirsiniz. Sevdiklerinizi koruma duygunuz kararlarınızı etkileyecek. Özellikle ortak para hesaplarınız gibi konularda bu durum daha belirgin bir hale gelebilir. Öte yandan ekonomik açıdan değişim ve esneklik gerektiren durumlar var. Bazı dengeleri yeniden kurmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (22 Ağustos 2014)
Yurtdışına gidip çalışma düşünceniz, son gelişmelerle pek gerçekçi görünmüyor. Oysa bunu, olmazsa olmaz bir hedef olarak önünüze koymuştunuz. Geleceğiniz yazık ki burada görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (22 Ağustos 2014)
Amirlerinizle münakaşa edebilirsiniz. Bu münakaşalarınızın sebebi de, arkadaşlarınızla yaşadığınız olumsuz gelişmeler. Etrafınızdaki iş arkadaşlarınızla konuşurken biraz daha dikkatli olun. Sizin açık sözlülüğünüz kimi zaman kırılmalarına neden olabiliyor. Parasal durumdan çok sıkışıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (22 Ağustos 2014)
Yakın çevrenizdeki tutumlu insanları hiç olmazsa bazı durumlarda örnek alabilirsiniz. Artık paranın kıymetini anladığınızı düşünüyorsunuz, ama bu kadarı yeterli değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (22 Ağustos 2014)
İnsanlara verdiğiniz bazı sözleri yerine getiremiyorsunuz. Altından kalkamayacağınız işler için insanlara söz vermemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142276 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed