Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2015)
Hangi konularda girişimde bulunmak, ilerlemek, iletişime geçmek ya da o aklınızdaki şey her neyse, o konunun üzerine gitmek için güzel bir gündesiniz(dünden beri!). Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde sert diyaloglar ya da yanlış anlaşılmalar yaşanabilir, sözlerimize dikkat etmemiz lazım. Mars ve Ay arasında oluşan olumlu açı, öğle saatlerini daha verimli kullanabileceğimize ve doğru iletişim kurabileceğimize işaret ediyor. 15.00 sonrası saatlerde ise, kararsızlıklar, belirsizlikler veya dalgınlıklar ön plana çıkabilir. Dolayısıyla, önemli konulardaki görüşmeleri öğle saatlerine almakta fayda var. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Mart 2015)
Bugün eviniz ve ailenizle ilgileneceksiniz. Evinizde bazı değişiklikler yapacağınız gibi, uzun süredir görmediğiniz dost veya akrabanızı ağırlamak için hazırlıklar yapacaksınız. Hayatınızı yönlendirirken yakınlarınızın dahi size karışmasına tahammül edemediğiniz için zaman zaman sorunlarınızla baş başa kalacak, bir dost tavsiyesine ihtiyaç duyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2015)
İş hayatınızdaki karışıklıkları çözecek ve işleri yoluna sokacaksınız. Sağlık problemleriniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2015)
Duygusal ilişkide aranızdaki saygı ve sevgini tamamen yitirilmiş. Geleceğinizi daha net görmek zorundasınız. Çevrenize olan sorumluluklarınız sebebiyle bu ilişkiyi olumlu ya da olumsuz sonuçlandırmak size düşüyor. Yaşadığınız maddi zorluklar bir süre daha sürebilir. Güzel günler sizi bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2015)
Destek ve morale ihtiyacınız artmakta. Elde olmayan nedenlerden dolayı bazı huzursuzlular öne çıkabilir. Kafanızı karıştıran geçmişle ilgili konular ise sizi sabırlı olmaya zorlayacak. İyimserliğiniz kaybetmemeli, hazırlık sürecinizi en iyi şekilde geçirmelisiniz. İlgi çekici planlarınızı bir süre ertelemeniz ve elinizdeki işlere odaklanmanız en doğrusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Mart 2015)
Bugün de yoğun iş temponuz devam edecek. Hedeflediğiniz yere gelmek için azami çalışıyorsunuz ama yaşınızın gereği şeyleri yapmanız da gerekiyor. Öğleden sonra iş ile ilgili çeşitli haberler ve davetler alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Mart 2015)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Mart 2015)
Parasal konularda bazı aksiliklerle karşılaşacaksınız. Çok güvendiğiniz kişilerin size olan borçlarını zamanında ödememeleri bazı planlarınızı bozacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Mart 2015)
Soğuk içeceklerden sakınmazsanız boğaz ağrılarınız müzminleşebilir. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143492 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed