Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Sevgi hisleriniz yoğun ve kendinizi sevgiye çok yakın hissediyorsunuz. Evinize misafir gelebilir ve küçük hediyeler alabilirsiniz. Yaşça büyük birinden menfaat sağlama olasılığınız yüksek ve bir toplulukta veya bir grupta bu insanla tanışabilirsiniz. Aşkta huzursuzluk var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Bugün genel olarak keyifli bir gün geçireceksiniz. Gün ile ilgili bazı planlarınız olabilir. Bu planları rahatlıkla yerine getirebileceksiniz. Ailenizden birinin davranışlarından hiç hoşnut değilsiniz. Bugün onunla uzun bir konuşma yapabilir ve sorunların kaynağını öğrenebilirsiniz. Size hazırlanan güzel bir sürpriz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Kartınız Kaos... Bugün sıkıntılarınızı gidermek istedikçe bazı olumsuzluklarla karşılaşabilirsiniz. Sevgiliniz sizden olumlu haber bekliyor bunu unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Başarı için doping etkisi yapacak etkenleri iyi kullanmanız sizi hedefinize ulaştıracaktır. Ortak oluşturulan projelerde titiz bir etüt çalışması yaparak ileride oluşabilecek hayal kırıklıklarının önü-ne geçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Geleceğe yönelik planlarınız ve ümitleriniz pek çok proje geliştiriyorsunuz. Size iyimserlik getiren koşullara yakın durmalı ancak başkalarının önerilerini de dikkate almalısınız. Sosyal ilişkiler ve değişiklik içeren grup çalışmalarında daha fazla çaba göstermeniz gerekebilir. Yeni dostlukları temkinli karşılarken, sosyal sorumluluklarınızı unutmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Gelişmeler sizi rahatlatmaya başlıyor ve akılcı planlar yapıyorsunuz. Düşüncelerinizi istediğiniz konular üzerinde yoğunlaştırmakta zorlanmayacaksınız. Zihinsel faaliyetlerinizde bir artış olabilir. Bir süreden beri planladığınız bir olayı gerçekleştirmek için atılımlar yapmanız mümkün. Daha önceden planlamadığınız bazı koşullar yolunuza çıkabilir ancak değişen koşullara uyum sağlamakta zorlanmayacaksınız. İşinizle ilgili bazı risklere girebilirsiniz ancak alacağınız sonuçlar sizi tatmin edecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Karamsar duygulardan ve olumsuz düşüncelerden tamamen uzaklaşıp dikkatinizi çalışmalarınıza yöneltebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yoğunlaşıyor. Mesleğinizle ilgili bazı girişimlerde bulunacaksanız, konular hakkında, iyice araştırma yapmadan karar vermeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Maddi konularda dikkatsiz davranabileceğiniz ve rahatlıkla harcamalarda bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Özellikle gereksiz şeyler için harcamalarınız yoğunlaşabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (26 Mayıs 2018)
Kapılarınızı açık tutmanız uzun vadede yararınıza olacak. Yeni çevre ve bilgiler kazandıracak kişiler hayatınıza girebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144543 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed