Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Belli bağlantılarınız ya da ilişkileriniz değersiz görünebilir ya da değersiz hale dönüşmüş olabilir. Bu durumda belli düzenlemeleri, özellikle önemini kaybetmiş olanları hayatınızdan çıkarmak için gayret gösterebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Yeni kurduğunuz bir dostluk, size her gün biraz daha hayal kırıklığı yaşatıyor. Bu kadar yanılmış olabilmeniz sizi üzüyor. İnsanlara şans verirken cömertsiniz. Ama şansın bitirdiğiniz yerde düşmanlık benzeri duygular başlıyor. Bugün hiç beklemediğiniz bir ziyaretçiniz var. Onun vereceği bazı haberler yaptığınız planları gözden geçirmenize neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
AŞK: Bugün fikirlerinizi özgürcesöyleyerek kendinizle gururduyuyorsunuz. Haksız dasayılamazsınız. Sevgiliniz uzunzamandır sizin her hareketinizigöz hapsinde tutuyordu ve artıkbu tutumundan vazgeçti.PARA: İş arkadaşlarınızın olumsuz yönlerini açığaçıkararak pervasızca konuşmalarınız onlarınhoşuna gitmeyecek ama siz bildiğinizi uygulayın.SAĞLIK: Sizi kabullenmeyenlerin de olacağınıaklınıza getirmiyor ve moralinizi bozuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Hayatınıza biraz heyecan katmaya ihtiyacınız var. Enerjinizi doğru şekilde kullanacağınız ve içinde rekabet ve dinamizm olan bir hobi ya da düzenli spor yapma alışkanlığı edinebilirsiniz mesela. Sürpriz bir çocuk haberi var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Size iyimserlik getiren konularla ilgilisiniz. Kendinizi geliştirmek yönünde yeni kararlar almak, eğitim hayatınıza yenilikler katmak mümkün. Kısa yolculukların getirdiği stresler ise geçici olacak. İletişim ve hareket içinde olduğunuz bu gün düşüncelerinizi yenilemeniz söz konusu. Yakınlarla ilgili konular daha canlı hale gelirken, ilişkilerden keyif alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Yaptığınız işten büyük heyecan duyan bir kişiliğiniz var. Başkalarından edindiğiniz fikirleri, üzerinde düşünmeden iş ortamına getirmeniz yanlış olur. Amirlerinizin size olan güvenini korumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. İşleriniz yoğun da olsa, bunların üstesinden gelebilecek kadar enerjiniz var. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Genel olarak bir sorununuz yok. Ailenizin bir işinde yaptığınız harcama sizi oldukça zora soktu. Bunu onlara belli etmeme çabanız, sizden bir miktar daha yardım istenmesine neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Temmuz 2018)
Son zamanlarda fazlaca uykusuz kalmaya başladınız. Kendi yorgunluğunuz yüzünden arkadaşlarınızı kırmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed