Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Finansal anlamdaki sıkıntılarınız bugün aile ilişkilerinize olumsuz bir şekilde yansıyabilir ve onlarla gereksiz tartışma boyutuna kadar gidebilirsiniz. Onlarla bazı konularda ters düşmeniz olası gözüküyor. Ancak bu sorunların üzerini tartışma ile geçirmek gayet anlamsız olacaktır. Yaşamımızı sürdürmek için finansal başka kaynaklara yönelmeniz ve şansınızı farklı yerlerde denemeniz sizlere hayır kapıları açabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Mart 2018)
Sağlık ve özgüven sorunları sizi etkileyebilir. Kendinize güvenmeniz şart. Ayrıca dilinize de hakim olmanız gerekiyor. Sivri dilli ve şakacı Yaylar yakınlarının kalbini kırabilirler. Aile ilişkilerinde de mesafeli davranın. Bu akşam dostlarınızla buluşacak ve onlarla hoş zamanlar geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Geleceği gördüğünüzü tahmin ederek kaygı ve endişelerinizi artırıyorsunuz. Aile içinde paylaşılması gereken sorumluluklarınızı hiçe saymayın. Bugün kendinize dikkat edip beğenilmeyi arzu ediyorsunuz. Son zamanlarda yaşadığınız sıkıntılar son bulacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Cömertliğiniz sayesinde başkalarına destek olacak, onların ilerlemelerini sağlayacaksınız. Bugün her işiniz yolunda gidecek. Olayları dramatize edebilecek, sanat kolları aracılığıyla sesinizi duyurabileceksiniz. Aşk hayatınız tartışmalarla geçiyor. Bu duruma siz çözüm bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Yeni hedefler koyabileceğiniz ve hızlı hareket edeceğiniz gününüzdesiniz. Artan iş yükünüze rağmen, pek çok konuyu halledebilecek ve başarılı olmanın sonuçlarını görebileceksiniz. Yapıcı planlar ve işe ait yeni organizasyonlar sizi öne çıkarabilir. Üstlerinizden destek ve onay görmeniz kariyer konusunda önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Mart 2018)
Performansınızın giderek düştüğü günlerdesiniz. Özel hayatınızdaki düzensizlik işinize de yansıyor. Bazı zararlı alışkanlıklarınızı ve yaşam şeklinizi değiştirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Mart 2018)
Aşk hayatınızda partnerinizin kontrolünüz altında ve sizinle aynı görüş doğrultusunda hareket etmesini beklemekten vazgeçin. Aksi takdirde sevgilinizin tepki göstermesi mümkün. İşlerinizi yaparken bir an önce bitirmek için fazla aceleci davranırsanız bazı detayları gözden kaçırıp, hata yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Mart 2018)
Parasız kalmaktan korkuyor olmanıza karşın, hiç böyle bir endişeniz yokmuş gibi harcıyorsunuz. Bu tutumunuz sizi çok kısa zamanda dara sokabilir. Geliriniz kadar yaşama alışkanlığı edinmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Mart 2018)
Bugünlerde dediğim dedik kararlılığınızla doğru bir değerlendirme içindesiniz. Çok iyimser baktığınız konularda sizi karamsarlığa sokacak etkilenmelere kapalı durmanız, size yarar getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144524 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed