Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2015)
Olaylar göründüğü gibi olmayabilir. Dolayısıyla, daha esnek olmaya çalışmalı, neler olup bittiğini tam olarak anlayana kadar belli girişimlerde bulunmamalısınız. 48 saat içerisinde gerekli bilgiler ortaya çıkabilir veya ortam netleşebilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dün de yazdığımız, önemli pozisyondaki kişilerle ilişkilerimizi zorlayan açıların etkisi yine devrede olacak, ama gün genelinde Merkür’ün olumlu açısı ilişkilerde iletişimi kolaylaştırabilir, görüşmeler, yazışmalar veya ticari işler açısından olumlu bir atmosfer yaratabilir. Daha çok sosyal ilişkiler veya dışarıda yapılacak işler devrede. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Ekim 2015)
Bugün sizin için sıradan bir gün olacak. Beklediğiniz bazı haberlerin gelmemesi gününüzün en olumsuz gelişmesi olacak. Bugün eski dostlarınızla görüşme, onlarla eski günler hakkında konuşma fırsatı bulabileceksiniz. Bir süredir ihmal ettiğiniz aile büyüklerinizi akşam saatlerinde evinize davet edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2015)
AŞK: Ruhunuzun eşsiz olduğunuiyi biliyorsunuz ve kendinizebakmak konusunda son derecebaşarılısınız. Delidolu hallerinizdeyanınızda olacak bir partnerarıyordunuz sonunda buldunuz.PARA: Çalışkansınız ancakazimsizsiniz. Önünüze gelen işi yapıyorsunuz amaçalışmak konusunda pek istekli değilsiniz. Özgürruhunuz sizde hep eğlenmenizi söylüyor.SAĞLIK: Düşüncelerinizi ortalık yerde söylemekkonusunda çok patavatsız davranıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2015)
Sevdiğinizle aranızdaki ilişki yeni bir boyut kazanmaya başlayabilir. Bugün iş yerinizdeki bazı kimselerin sinir bozucu tutumlarıyla karşılaşabilirsiniz. Kendi gayretinizle inisiyatifi ele alacağınız bir işte önemli bir başarı kazanabilirsiniz. Ekonomik sıkıntılarınız bitecek. Sabırlı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2015)
Eve odaklandığınız ve elinizdeki kaynaklar konusunda kararsız kaldığınız söylenebilir. Aşırı iyimser kararlarınız size olumsuz duygular yaşatacaktır. Şimdilik güvenliğe ait sorunları sonuca ulaştırmanızda yarar var. Duygusal huzursuzluğunuz ilerleyen saatlerde bitecek. Dışadönük ilgi alanları ve sosyal hareketlilik sayesinde keyfiniz yerine gelecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Ekim 2015)
Sizin için, başkalarına önemsiz gelen konular fazlaca önem taşıyabiliyor. Sıkışık, sıkıntılı günleri geride bırakıyorsunuz. İşlerinizde yavaş da olsa gözle görülür bir toparlanma söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Ekim 2015)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Ekim 2015)
Ortak çalışmaların ve işbirliklerin sizin için önemli olabileceği bir gün. Tek başınıza başaramayacağınıza inandığınız bir işte alacağınız destekle kazanç bekleyebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Ekim 2015)
Rahatsızlık duyduğunuz konulara gösterdiğiniz tepki, bazen bir şeyleri düzeltmek yerine tırmandırmaya yol açıyor. Daha nezaketli tavırlarla anlatmaya çalışacağınız sıkıntılarınız, çok daha kolay anlaşılacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143902 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed