Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ekim 2014)
Çok fazla zaman alan veya yorucu, ama bir fayda getirmeyecek düzenleme ya da planların içinde yer alıyorsanız, vazgeçme ve daha tatminkar şeylerle ilgilenme seçeneğine sahip olduğunuzu hatırlamanızda fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Ekim 2014)
Umutlarla dolu bir gün geçireceksiniz. Bir aksilik veya olumsuz bir gelişmeyi yaşamayacağınız bu günde sevdiklerinizin dertlerini dinlemeli ve onlara yardımsever bir insan olduğunuzu göstermelisiniz. İşlerinizi bir an önce bitirip uzun bir tatile çıkmalısınız. Gerçekten buna çok ihtiyacınız var, bunu siz de biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Ekim 2014)
ÇEVRENİZDEKİ birinden, gönül işleriniz konusunda yardım görebilirsiniz. Beklediğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu şansınızı iyi kullanmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Ekim 2014)
Size göre otorite sayılabilecek biri ortaya çıkardığınız işten tatmin olmayabilir. Ne yapsam yaranamıyorum diye düşünmeyin. Belki de bu gayretin biraz disipline olmaya ihtiyacı vardır. Arkadaştan gelecek destek büyük olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ekim 2014)
Kariyer ve tanınma konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Önemli organizasyonlarda görev almanız mümkün gözüküyor. Göreviniz sırasında dikkatiniz ve özeniniz sayesinde üstlerinizin dikkatini çekebilirsiniz. Özellikle yaşça sizden büyük üstlerinizle olan iletişiminizi geliştirme fırsatını iyi değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Ekim 2014)
Düzenli ve toplayıcısınız. Gerginlik nedeni olarak görülen birçok şey karşısındaki serinkanlılığınız, özelliklerinizin tamamlayıcısı. Kendinizi çok yönlü geliştirme çabalarınız ilgiyle izleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Ekim 2014)
Hayatınızda sürekli aklınıza gelen bir kişi var mı? Öyleyse buluşmanın tam zamanı. İlişkinize zarar vermeyi engellemek için bir demet çiçek yeterli olabilir. Başkaları ile görüşmek için vakit ayırın. Hislerinizin sizi nereye götüreceğini bilirsiniz. Bu duygular sizi bu gün çok özel bir yere götürüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Ekim 2014)
Evinizin çok masrafı var. Bu ay bu masrafların altından kalkmakta zorlandınız ve bütçenizde büyük bir açık meydana geldi. Bugün bu açık yüzünden yapmanız gereken harcamaları yapamayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Ekim 2014)
Gün her ne kadar sıkı çalışmayı ve mücadeleyi gerektiriyorsa da verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. İşle ilgili sorumlulukları gözden geçirmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142731 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed