Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (1 Ağustos 2014)
Söylenenlerin duygusal boyutu görünenden fazla olabilir, dolayısıyla dikkatli dinlemenizde fayda var. Büyük çaplı işleriniz dikkat çekebilir, ama aynı ölçüde streste yaratacaktır. Olayları zorlama ihtiyacınızı belli bir sınırda tutmanızda fayda var.
   (5.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (1 Ağustos 2014)
Ne istediğinizi iyi biliyor, istekleriniz mutlaka gerçekleştiriyorsunuz. Hayatınıza giren yeni uğraşları daha da keyifli hale getirme arzunuz, size hareketli, dolu günler yaşatabilir. Yakında bazı umursamazlıklar içine gireceksiniz. Sonuçlar sizi, ciddiye alınacak konular sıralamanızda bazı düzeltmelere sevk edecek. Seçicilik konusunda iddialarınız ve yanılgılarınız aynı boyutlarda
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (1 Ağustos 2014)
Kartınız Gereklilik... Bugün sizler için gerekli olan şey ekip çalışmalarını tercih etmek ve kendinizi rekabetin içine atmak. Ancak yanılabileceğiniz o kadar çok şey var ki, unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (1 Ağustos 2014)
Sosyal ortamlar, arkadaşlarla bir araya gelip büyütmeyi planladığınız işler için akıcı bir gün. Bu aralar hesaba katmadığınız kişi ve durumlardan gelebilecek zararlara karşı sağlam bir duruş sergilemeniz önemli olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (1 Ağustos 2014)
İyimser ve neşeli bir gününüzdesiniz. Sosyal açıdan çevrenizi genişletebilirsiniz. Yeni arkadaş grubunuzdaki yaşça büyük kişileri biraz duymazdan gelmeniz gerekecek. İşe dair konularda zekanızı ve çalışkanlığınızı gösterebileceğiniz durumlar var. İşten gelen destekler ve paralarla ilgili yüzünüzü güldürecek gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (1 Ağustos 2014)
İş yaşamınızda disiplinli bir şekilde çalışmalarınıza devam edeceğiniz bir gündesiniz. Daha çok bildiğiniz yöntemlerle çalışacaksınız ve bireysel olarak hareket etmeyi tercih edeceksiniz. Olaylar üzerinde hakimiyet kurmak için yeterli enerjiye sahip olacaksınız. İş çevrenizde birlikte çalıştığınız kişilerden dengesiz bazı tavırlar görebilirsiniz. Ancak bu davranışları gözünüzde fazla büyütmemeli ve sorunların çözümünü zamana bırakmayı bilmelisiniz. Yaptığınız bazı hataları değerlendirmeye alabilirsiniz ve konuları yeniden değerlendirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (1 Ağustos 2014)
Son günlerde aşk hayatınızla ilgili karamsar duygulara kapılıp kendinizi huzursuz ediyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediğinizi düşünüp üzerinizde baskı yaratmak yerine harekete geçin. Oldukça tempolu bir iş gününe hazır olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (1 Ağustos 2014)
Maddi konularda hesaplı davranmayı tercih edeceksiniz ve harcamalarınızda her zamankinden daha fazla dikkatli olacaksınız. Maddi anlamda yeni bir yatırım yapmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (1 Ağustos 2014)
Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz ve stresten uzak durmaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142022 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed