Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (22 Temmuz 2014)
Çok sakin ve uyumlu ilişkiler kurulabilecek bir günde değiliz. Dolayısıyla, intikam arzusuyla yapılmış gibi durabilecek her tür davranış ve hareketlerden özenle kaçınmanızda fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (22 Temmuz 2014)
Bugünü keyifli geçirmeye kararlısınız, bazı endişelerinizden arınmışsınız. Önünüzde birkaç tercihi olan bir yol ayrımı görünüyor. Bu tercihlerden biri, sizin için sakıncalı olabilir. Uzakta bulunan sevdiğiniz bir kişiden sevinçli bir haberiniz var. Duygularınız hareketleniyor. Bunu ortaya çıkarmamaya çabalar gibi bir haliniz var. Duygularınızı açığa vurma huyunuzu bırakmış görünüyorsunuz
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (22 Temmuz 2014)
AŞK: İlk bakışta herkesikendinize hayran bırakıyorsunuz.Güçlü ve keskin bakışlar size çokyakışıyor. Karşı cins sizeulaşmak için harekete geçiyor.PARA: Öfkeli olmanıza rağmenbecerikli, akıllı, zeki veişkoliksiniz ama iş arkadaşlarınız bu durumatahammül edemiyor gibiler. Bu durum sizimaddi yönden zora sokabilir.SAĞLIK: İnatçı ve dirençlisiniz. Bedeninizi çok iyitanımanıza rağmen ani hareketlerden sakının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (22 Temmuz 2014)
Boyunuzu aşan maddi tutarlarındile getirildiği ortamlarda bulunabilirsiniz.Ortaklık ve maddi bağlantı kuracağınız nitelikte bazıteklifler de gelebilir. Aklınızı çelen rakamlara kanmayıp durumu ve kişileri iyice değerlendirin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (22 Temmuz 2014)
Sözlü iletişim konularında ölçülü olmanız gereken bir gündesiniz. Dışa dönük ve konuşkan yapınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Zaman zaman sözleriniz amacını aşabilir. Karşınızdakilerden sert tepkiler alabilirsiniz. Bu yönünüzü kontrol edebilirseniz zor işlerin üstesinden rahatça gelecek, çevrenizdeki kişiler üzerinde etki sahibi olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (22 Temmuz 2014)
Bir iş bağlantınızla ilgili barındırdığınız endişelerde haklılıklar görünüyor. İş ortamınızda uzun zamandır sürdürdüğünüz işbirliği, yakında bir miktar para katılımı gerektirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (22 Temmuz 2014)
Sosyal biri olmanıza rağmen, aşk yaşamında farklı bir kişilik sergiliyor, tutuk davranıyorsunuz. Gönül meselelerinde yalnızlığınızı bitirmeniz gerekiyor. Uzun zamandır hazırlıklarını yaptığınız bir değişiklik, gerçeğe dönüştüğünde sizi biraz ürkütebilir, cesur olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (22 Temmuz 2014)
Bugünlerdeki sıkıntılarınız geçici görünüyor. Çok yakında yeni bir gelir kapısı açılabilir. Bazı ödemelerinize erken hazırlanmanız, sonraki ödemelerde size kolaylıklar sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (22 Temmuz 2014)
İyimser duygularla yaptığınız abartılı değerlendirmeler, bugünlerde size üzüntüler yaşatabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 141924 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed