Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2015)
Belli iş birlikleriniz veya özel yaşamınızla bağlantılı işleriniz sıkıntılı bir seyir izlemeye başladıysa çok fazla üzerine gitmemelisiniz. Zira, bugünlerde sizi zafere taşıyacak ilişki ve iş birliklerine zaman ve yer ayırmanız gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (25 Mayıs 2015)
Bilinçaltınızın aktif olacağı bugün, yaratıcı çalışmalarınız için kendinizi hevesli hissedebilirsiniz. Fikirleriniz, çalışmalarınız için iyi bir zemin oluşturabilir. Bugün mantığınızla karar almak doğru görünse de kendinizi dinlemeyi ihmal etmeyin. Yakınlarınızla iletişiminizin yüksek olması başkalarının fikirlerinden yararlanma isteği doğurabilir. Yaratıcı düşüncelerinizle dikkat çekebilir, yasal sorunlarınıza çare bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2015)
Bugünlerde işinize dair ne yapacaksanız kendiniz yapmalısınız. Çünkü grup çalışmaları size pek hayır getirmiyor ve sonunda sinirlenen siz oluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2015)
Bir arkadaşınızın dedikodusu sizin yanınızda yapılabilir. Sizin de böyle bir duruma alet olmanız beklenebilir. Negatif içerikli görüşme ve toplantılara katılmayın. Benzer bir şeye maruz kalırsanız fazla didiklememeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2015)
Miras ve ortaklaşa konular sizi bir hayli meşgul edecek. Geçmişten gelen, aileyi içine alan paylaşımlar üzerinizde yük olabilir. Sorumluluklarınızı unutmadan, kendi borç alacak meseleleri üzerinde yeniden durmalısınız. Başkalarının kaynaklarına ihtiyaç duymanız sizi sıkıştırabilir. Kısa dönemde ortak harcamalarınızı kontrol etmeniz yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (25 Mayıs 2015)
İş yerinizde önümüzdeki günlerde oldukça sevineceğiniz harika bir fırsatınız olacak. Bu fırsatla yepyeni planlar içine girebilirsiniz fakat kararlarınızda aceleci davranmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (25 Mayıs 2015)
Partnerinizin size olan kırgınlığı hala devam ediyor. Yakınlaşma niyetinizde pek şansınız yok gibi. Çünkü o karşılık vermeme konusunda kararlı. İmkanlarını çok zorlamasına rağmen, size ayak uydurabilmesi zor görünüyor. Bir iş teklifi alabilirsiniz. Fakat çok istekli gitmeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (25 Mayıs 2015)
Değişik etkilenmeler altında vereceğiniz bir karar, size kazandıracak.Olumlu gelişmelere hazır olun. Sabırlı davrandığınız gelişmeler yakında yüzünüzü güldürebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (25 Mayıs 2015)
Sağlığınızla ilgili bir konularda yeteri kadar hassas değilsiniz. Doktora görünmenizde ve onun öğütlerine kulak vermenizde yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143686 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed