Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ekim 2015)
Belli konularla ya da kişilerle ilgili fikirleriniz iyice netleşmeye başlıyor. Olan soru işaretlerinizi de yakında cevaplayabilirsiniz. Yeni adımlar atmaya hazırsınız sevgili Yaylar. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler yarından itibaren hız kazanmaya başlayabilir, ama yeni başlangıçlar yapmak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Zira yarın akşam saatlerinden itibaren durağanlaşmaya başlayacak olan Merkür, bugün ve yarın son birkaç sevimsiz marifetini göstermeye de kalkabilir. Dolayısıyla, her şeyin yoluna girmesi birkaç gün alabilir. Gün içerisinde, sosyal ilişkilerimiz olumlu. Alışverişler veya keyif için yapılan harcamalar söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, ilişkilerimizde daha dikkatli cümleler kurmaya bakalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Ekim 2015)
Bugün hayatınızda bazı olumlu değişiklikler olabilir. Ama bu değişikliklerin gerçekleşmesi için, gözünüzü karartıp risk almanız gerekiyor. Eski bir arkadaşınızdan haber alabilirsiniz, bu sizi şaşırtacak biraz da kızdıracak bir haber olabilir. Siz yine de kendinizi tutmalı ve vereceğiniz tepkiye dikkat etmelisiniz. Uzun süre sonra konuştuğunuz bu eski dostunuzla ilişkinizi kesmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Ekim 2015)
Kartınız anahtar... Kalbinizi çabucakkaptırmamanızda fayda var. Eğerkalbinizin kırıldığını sevdikleriniz keşifederse çok üzülür. Siz de özelliklearkadaşlarınıza bağlısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Ekim 2015)
Bir arkadaşınız bugünlerde sizi normalde heves etmeyeceğiniz bir takım iş ya da organizasyonların içine dahil edebilir. Grup, arkadaş ve kalabalıkların enerjisi size fayda sağlayacak bazı gelişmelere sebep olabilir. Kaçmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ekim 2015)
Yenilikler arayabileceğiniz bir gündesiniz. Öğrenme ve keşfetme arzunuz artacak. Seyahat planlarınızı değiştirebilir, rotanızı uzatabilirsiniz. İletişim ve medyaya dair çalışmalarınız sorunsuz şekilde ilerleyecek. Kişisel gelişiminiz açısından faydası dokunacak kişilerle sohbet etme fırsatı bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Ekim 2015)
Bugün içinizdeki yaratma gücü sizi güzel şeyler üretmeye zorlayacak. Yeni başarılar elde etmek için uygun koşullar içerisindesiniz. Bu şanslı günleri değerlendirmek sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Ekim 2015)
Aşk duygusundan başka yönlere doğru uzaklaştınız. Düşüncelerinizdeki bazen sergilediğiniz kararlılık, tutuculuk gibi algılanıyor. Eleştiriye açık olmanız, bazı zaaflarınızı size gösterebilir. İşinizde size rakip olan biriyle eşit silahlarla mücadele etmektesiniz. Sebat eden ve iyi niyetten güç alan kazanacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Ekim 2015)
Birikiminizi değerlendirmeniz için güzel bir yol önerilecek, ama siz cesaretsiz davranacaksınız. Denkleştirerek yaşıyor olmanız, ürkek davranıp bazı fırsatları kaçırmanıza neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Ekim 2015)
Sağlam kişilikli bir arkadaşınızın zaaflı bir davranışına gösterdiğiniz anlayışı bönlük olarak yorumlayan ikinci bir arkadaşınız var. Onunla yeniden konuşmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143905 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed