Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük fal bilgileri adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (17 Nisan 2014)
Arkadaşlık ilişkilerinizi, sosyal yaşamınızı veya ekip çalışması gerektiren konuları ilgilendiren hızlı olaylar yaşayabileceğiniz günlerdesiniz. İlişkilerinizi doğru yönetmeye çalışmalısınız. Çevrenizde değişiklikler meydana gelebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (17 Nisan 2014)
Ümit verici bile olsa bu dönemde bazı teşebbüşleriniz sonuçsuz kalmaya mahkumdur. Ya da en azından, istediğiniz kadınla birlikte olabilseniz de onun zannettiğiniz gibi olmadığını anlayıp, pişmanlık duyabilirsiniz. Siz bir kadınsanız karşı cins ilişkileriniz olumludur fakat kadınlarla olan sosyal ilişkileriniz biraz sakat sayılabilir. Ya da diğer kadınların sebep olabilecekleri anlaşmazlıklar ve düşmanlıklar ortaya çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (17 Nisan 2014)
Kartınız Geçit... Hayatı sanki tiyatro olarak görüyor ve sıkıldığınız konuları unutuyorsunuz. Bu yaşam tarzınızın hep sizi diğer insanlardan bir adım öne çıkardığını unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (17 Nisan 2014)
Sakin ortamlarda çalışmak bugün işlerinizden alacağınız verimi artıracak. Dış sesleri kısın. Dinlemeniz gereken ve size fayda sağlayacak olan ses sadece iç sesiniz olacak. Sosyal ortamların kargaşasından uzak durun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (17 Nisan 2014)
Bugün gizlilik konularında dikkatli olmanız gerekiyor. Gizli düşmanlar konusundaki hareketlilik sizi huzursuz eden gelişmelere neden olabilir. Mücadele teması gün içinde sık sık öne çıkacak. Güvenlik ve sakinlik arayışınızda sezgilerinize güvenebilirsiniz. Yeter ki meseleleri çok kişiselleştirip inatçı ve kindar davranmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (17 Nisan 2014)
Organizasyon konusunda güçlük çekebileceğiniz bugün, iş yaşantınızda arkadaşlarınızın etkisinde kalabilir ve ani kararlar alabilirsiniz. Sosyal ortamlarda etkileyici kimselerle tanışabileceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (17 Nisan 2014)
Sevdiğinizle aranızda doğabilecek yanlış anlamaları fazla büyütmemeniz gerekiyor. Bazı sorunlarınızı çözmek rahatlamanızı ve iyimser olmanızı sağlayacak. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün. Bunun dışında olumlu bir iş günü geçirecek ve çevrenizin takdirini toplayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (17 Nisan 2014)
Kişisel gelirinizi arttırmak için başkalarının fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Alabileceğiniz haberler, yeni kaynaklar sağlayabilir. İlişkileriniz yardımıyla yeni yatırımlar yapabilir ya da en azından ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Borçlarınız varsa rahat koşullar sağlayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (17 Nisan 2014)
İleriye dönük düşünebilmelisiniz. Şu anki şartlar elverişli olsa bile önümüzdeki günlerde belirsizlik yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 140621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed