Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
Bugünden itibaren 6 ay içinde, Mart ayındaki olayları hatırlatan veya devamı niteliğinde gelişmeler gündeme gelebilir.Öğrenci Başakların eğitimlerinde değişiklikler gündeme gelebilir. Okul, ders veya öğretmen değişiklikleri veya bambaşka bir alanda eğitimler söz konusu olabilir. Uzun mesafeli seyahatler için uygun bir dönem olmayabilir. Özellikle, yurtdışı seyahatlerinde veya yurtdışı bağlantılı işlerde veya yabancılarla ilişkilerde aksilikler yaşanabilir.Yaşanan gelişmeler hayata bakışınızı veya belli konulardaki düşüncelerinizi değiştirebilir. Eğer yalnızsanız, akrabalarınız veya komşularınız sizi yeni birisiyle tanıştırabilirler.Aile üyelerinizin, akrabalarınızın veya komşularınızın hayatlarında önemli olaylar yaşanabilir ve bu konu sizin zamanınızı da alabilir, yaşadığınız yerde oluşan problemler(su borusu patlaması, sorun çıkartan komşular, kapana yolla, ilaçlama faaliyetleri v.b) sıkıntı yaratabilir veya aile üyelerinizle sorunlar yaşayabilirsiniz.Eylül ayı içerisinde, mevcut işinizde bir partnerle çalışma veya yalnız çalışıyorsanız, ortaklık ya da iş birliği kurma olasılığınız yüksek.Bu hafta meydana gelecek Başak burcundaki Güneş Tutulması'nın etkilerini haftalık yazımda bulabilirsiniz. Sağlık ve sevgi ile kalın...
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
Duygusal hassasiyete açık olduğunuz bir gün. Maddi konularda ani gelişmelerle karşılaşıp, hızlı kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. Ruhsal açıdan aradığınız desteği kısa vadede bulamayacaksınız.. Kişisel isteklerinizin mutlaka yerine gelmesi için bu kadar kararlı olmamalısınız. Bu sizi biraz inatçı ve bencil gösteriyor. Bunu hak etmiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
Kartınız Yıldız... Macerayı seviyor ve bugün maceralı gün yaşamaya hazırlanıyorsunuz. Zevk alacağınız o kadar çok imkanlar oluşacak ki uzun süredir bu mutluluğu görememiştiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
Paranızın kıymetini bilmeniz gereken bir gündesiniz. Daha önce yaşadığınız kayıplar size yol gösterici olabilir. Eski tavırlarınızı düşünün. Amaç tamamen merhametten gelen bir şeyin sonuçları kimseye olumsuz yansımamalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
Ay burcunuzda gezinirken, son derece hareketli ve canlı olacaksınız. Birden fazla konu hakkında girişim yapma isteğiniz olacak. Özellikle yabancıları içine alan konularda akıcı ilerlemeler elde edilebilir. Kişisel konularınıza yeniden yön vermeniz gereken bu süreçte öncelikleriniz değişebilir. Zira parasal konuların getirdiği riskler üzerinde düşünmeniz gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
İş güvenliğinizle alakalı yersiz kaygılarınız, yakın bir zamanda büyük sorumluluklarla gönderileceğiniz bir iş gezisiyle son bulacak. Bağımsız kişiliğinizin sorun yarattığı yolundaki endişeleriniz doğru bir tespite benzemiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
Duygularınızın ilk günkü etkisinden kurtulup daha mantıklı düşününce, bu işin olamayacağını siz de kabul ediyorsunuz. Ama tatlı hayallere dalmamak elinizde değil. İş hayatında son günlerde sinirlerinizi yıpratan olaylar yaşamanız, sağlıklı karar vermenizi engelleyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
Elinizden yüklü miktarların çıktığı bir dönemdesiniz ama yeni kaynakların çıkması sizi hem şaşırtacak, hem de sevindirecek. Bugün parayla ilgili rahatlatıcı bir haber var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Ağustos 2016)
Kendinize yandaş arayıp onaylanmak istediğiniz bir konuda ortaya koymanız gereken birtakım şeyler daha var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143935 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2016 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed