Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2015)
Kimsenin sizden fayda sağlamasına ya da halk arasındaki tabiriyle sizi çantada keklik görmesine izin vermemelisiniz. Ancak yine de, bazı konularda ısrarcı olmaları, pişman olmamaları ya da pes etmemeleri sizde bu fikri oluşturmamalı. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Şans gezegeni Jüpiter Güneş’le kucaklaşıyor. Başak, Oğlak, Boğa burçlarının ilk haftasında doğanlar ve yükselen burçları bu burçlarda olanlar başta olmak üzere genel anlamda olumlu gelişmelere, fırsatlara ya da farklı konularda farklı olanaklara kavuşabileceğimiz bir haftalık süreçteyiz. Şanslı olarak nitelendirilebilecek gelişmeler maddi, duygusal, işle bağlantılı, sağlık, hukuk, eğitim, yurtdışıyla ilgili başlıklarda bizi bulabilir. Özellikle yazımın başlangıcında ele aldığım burçlar başta olmak üzere genelde bu kavuşum imaj güçlendirmek, tanınmak, şan şöhret sahibi olmak için ideal durumlar oluşturabilir. Konsantrasyon gerektiren işlerde başarı sağlayabilir, sağlıkla ilgili konularda ilerleme kaydedebilir, en çok olmasını istediğimiz alanlarda gelişme kaydedebiliriz. Hem korunmaya hem şansa ne kadar ihtiyacımız olduğu düşünülürse, bu olumlu gezegen görünümünün faydasını görebileceğimizi umalım ve güzel hayaller kuralım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Ağustos 2015)
Koyu ve derinlikli renklerin üzerinizdeki etkisi olumsuz olmaya başladı, bunu fark edin ve bol ışıklı mekanlarda bulunmaya özen gösterin. Hırçınlaştınız ve çevreniz üzerinde, onların da anlamakta güçlük çektiği bir nedenle baskı kurmaya çalışıyorsunuz. Kendi karakterinize geri dönün. Eğlenceli, özgür ve herkesin beğendiği esprili yönünüzü raftan indirin ve hayatınıza katın. Sizi yersiz bir tedirginlik kuşatmış, iradenizi kullanarak bu çemberi yarabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2015)
Yeniliklere düşkün kendine güven duyan kişiliğinizle bütünleşerek başarılarınız artış gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2015)
Para konusunda bir mücadeleniz olabilir. Dışardan beklediğiniz bir ödeme ya da çalışıp çabalayıp kazanmayı ümit ettiğiniz para size ulaşmakta zorlanabilir. Ya kavgasını edeceksiniz ya da maddi kaynağı değiştireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2015)
Ortaklaşa para konularında daha fazla sorumluluk almak gerekebilir. Özellikle yeni kaynaklara ihtiyaç duyduğunuz bu dönem riskli kararlardan kaçının. Ortak harcamalar veya eşin para durumuna ait gelişmeler de sizi bağlıyor. Geçmişten gelen parasal konular, gözden kaçan eski ödemeler daha iyi kontrol edilmeli. Duygusal açıdan sizi gergin kılan ilişkiler sürmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Ağustos 2015)
Bir iş arkadaşınızla suç ortaklığı yapacaksınız. Suç sizin değil onun. Bu sefer tamam ama her defasında onun açığını kapatamazsınız. Dayanışma kadar uyarıların da önemlidir. Onu uyarmaktan kaçınmayın. Onun da bu uyarılara ihtiyacı var. Kırılmasından korkmanız gereksiz, sizi anlayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Ağustos 2015)
İleriye yönelik olarak olumlu ve pratik kararlar almanız olası. İşleriniz yoğun da olsa, bunların üstesinden gelebilecek kadar enerjiniz var. Özellikle yakın zamanda yapmanız gereken ve sizi düşündüren bazı ödemeleriniz varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Ağustos 2015)
Eğlenceye ayırdığınız para çevrenizdekilerin gözüne batıyor. Siz bütçenizi kendinize göre iyi bir şekilde planladıktan sonra, başkalarının düşünceleri zaten önem taşımıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Ağustos 2015)
İşbirliklerinde ani ve duygusal kararların etkisinde kalmamaya dikkat etmelisiniz. Sakin tavırlar takınmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 143861 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2015 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed