Yay Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (20 Eylül 2014)
Başarılı kişilerin en önemli özellikleri kendilerine, bilgilerine, yeteneklerine veya kaynaklarına güvenmeleri. Dolayısıyla, kendinize güvenerek bir an önce harekete geçmelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (20 Eylül 2014)
Yaşamınızda değişiklik yapmak için girişimlerde bulunabileceğiniz bir gün. Enerjinizi doğru yönlendirmeyi başarırsanız her istediğinizi gerçekleştirebilirsiniz. İletişim konusunda yoğunluk yaşayabilir fakat bundan rahatsız olabilirsiniz. Beklediğiniz haberlerin gecikmesi veya ziyaretlerinizin ertelenmesi mümkün. Alacağınız kararlarda dışsal koşullar ağır basarken büyük kararsızlık çekebilirsiniz. Yerine getirilmeyen sözler ya da gecikmeler de yıpratıcı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (20 Eylül 2014)
AŞK: Aşk hayatınızda hiç hesabakatmadığınız problemleryaşamanız olası görünüyor.Partneriniz size aklınızagelmeyecek cümleler söyleyerekkalbinizi kırabilir. Sakintutumunuzu korumalısınız.PARA: İş yerinizdeki kişilere karşı cimri olmanızgerekiyor. Bugünlerde başkalarına borç paraverirseniz maddi sıkıntı çekmeniz muhtemel.SAĞLIK: Kendinizi soğuktan iyi koruyamadığınızgibi tansiyonunuzu da koruyamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (20 Eylül 2014)
Bir becerinizi, bir süredir üzerinde çalıştığınız işlerinizi, sınavınızı, özellikle içinde zihinsel fonksiyonlarınızı devreye sokacağınız noktalar olan gayretlerinizi görücüye çıkarmak için uygun ve destekleyici bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (20 Eylül 2014)
Keşif ve macera duygunuzun yanı sıra cesaretiniz de artıyor. Kişisel gelişiminizle ilgili konulara öncelik verebilirsiniz. Ani bir kararla yurtdışı seyahati gündeme gelebilir. Yurtdışıyla bağlantılı işlerinizi iyi takip edin. Yayıncılık ve medyaya dair çalışmalarınızda üretken bir gününüzdesiniz. Elinizdeki işleri rahatça sonuçlandırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (20 Eylül 2014)
Kendinizi yorgun ve bitkin hissetseniz de elinizdeki işleri bitirmek durumundasınız. Biraz daha dişinizi sıkarsanız işiniz yola koyulacak sizde rahat bir nefes alacaksınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (20 Eylül 2014)
Hayatın günlük sorunlarıyla çok fazla ilgilenmek sevgilinizle aranızda problemler yaratıyor. Kendinizi günlük işlere çok fazla kaptırmayın. Eğer kalbiniz boşsa çıktığınız bu yolculuklarda tanışacağınız gizemli yabancılar çok etkileyecek. Kendinizi yeni bir aşk macerasının içinde bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (20 Eylül 2014)
Sonuç beklediğiniz bir para meseleniz var. Bu sonuç, biraz uzun vadeye yayılmış görünüyor. Paranızı idare konusundaki beceriniz, kendi kişisel harcamalarınızda zaaflarınızı dengeye oturtacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (20 Eylül 2014)
İkili ilişkilerde dikkatli olmanız gereken bir gün. Her zamanki sağduyulu yaklaşımınızdan bugün biraz uzaklaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142540 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed