Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (10 Eylül 2013)
İşiniz ve maddi durumunuzla ilgili konularda daha dikkatli hareket etmelisiniz. Kendi yolunuzdan hareket etmek isteseniz de, olayları halletmenin daha etkin yöntemleri de olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (10 Eylül 2013)
Kendinizi son derece güçlü hissedeceğiniz bir gündesiniz. Sorunlarınızın üzerine rahatlıkla konsantre olabileceksiniz . Kendinize olan güveninizin yüksek olacağı bugün bazı önemli kararlar alabilir ve bu kararları uygulayabilmek için fırsat bulabilirsiniz. Bir yakınınızdan sürpriz bir haber alabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (10 Eylül 2013)
Kartınız Deli... Stresli ortamlardan her ne kadar uzak kalmak isteseniz de o sizi gelip buluyor gibi. İş ve eğlence hayatını aynı anda yaşamak istemeniz birinden birine zarar verebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (10 Eylül 2013)
Bekârlar, bir yakınınızın aracılık ettiği buluşma etkileyici bir ilişkinin başlangıcı olabilir. Aşka çok yakınsınız. İnsanların ağzından laf alma ve sözünüzü kabul ettirme yeteneğinizi kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (10 Eylül 2013)
Çok daha derin ilişkilerin ihtiyacı içindesiniz. Ancak çekinceleri aşmalı, duygusal mesafeden kaçınmalısınız. Bu gün yaratıcı konularda daha akıcı sonuçlara odaklanabilirsiniz. Yaptığınız çalışmalar aynı zamanda kazançlarınızı olumlu yönde etkileyecektir. Ancak harcamaları kontrol etmeye çalışın. Dinlenmeye vakit ayırmakta zorlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (10 Eylül 2013)
İş yaşantınız açısından genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. İş yerinizdeki başarılı çalışmalarınız amirleriniz tarafından takdirle karşılanacak. Terfi edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (10 Eylül 2013)
Acelecilik gelişmeyi başlarken bitirebilir. İşinizle ilgili alacağınız bir haber sizin için tam bir sürpriz olacak, kısa zamanda bir karar almanız gerekecek. Zamansız harcamaların sıkıntısı bir süre daha sürebilir. Bazı borçlarınızı ertelemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (10 Eylül 2013)
Maddi konularda zorluk çekiyorsunuz. Kazancınız harcamalarınızı karşılamıyor. Aile büyüklerinizden aldığınız yardım sayesinde oldukça rahatlayabiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (10 Eylül 2013)
Bugün yaşayacağınız gelişmelere gereksiz tepkiler verebilirsiniz. Sinirlerinize hakim olmaya çalışmalı ve kendinizi kontrol etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142271 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed