Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2023)
Karşınızdaki kimsenin de kendisine ait özel durumları olabileceğini kabul etmeniz gerekiyor. Özellikle onun arkadaşlarıyla birlikte olma isteğine bu sıralarda karşı çıkmamalısınız. Siz bir erkek yengeçseniz, bugün sevdiğiniz ya da inandığınız birisi tarafından kırılabilirsiniz. Sağlıkla ilgili olarak da kendinize biraz daha özen gösterip, spor yapmaya çalışmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Mart 2023)
Önümüzdeki günlerde uzakça bir yerden davet alacaksınız. Bu davetin, sizi mutlu etme, size hayatla yeni bağlar kurdurma olasılığı çok fazla. Aile ilişkilerinizde biraz daha hoşgörülü olmalısınız Fazla hoşlanmadığınız birisiyle çatışma halindesiniz. Bu ilişkiyi biraz da sizin duygusallığınızın böyle sorun yumağı haline getirdiğine de inanmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2023)
Sağlığınıza özen göstermelisiniz. Ortopedik sorunlar çıkabilir. Ama bunun için üzülmeniz yersiz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2023)
Bugün yakın çevrenizle olan ilişkinizde iletişim sağlayan belki de arabuluculuk eden kişi olmanız gerekebilir. İkili temaslar daha etkili olabilir. Eğer bir anlaşmazlığı çözecekseniz taraflara ayrı ayrı konuşmayı tercih etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2023)
İlişkiler, ortaklıklar ve evlilik temaları hayatınızdaki önceliğini koruyor. Bazı karşıtlıkları sizi değiştirecek ve kazanç getirecek şekilde değerlendirmelisiniz. Zira bu dönem yeni anlaşmaların getireceği avantajlar söz konusu. Evliliğinizin getirdiği duygusal endişeler ise zorluk kaynağı. Bu konuda sizi yıpratan ve gerçekçi olmaya iten gelişmeleri dikkate almalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Mart 2023)
Bir süredir gergin ilişkiniz olan biriyle aranızda hafif bir yumuşama yaşanabilir. İşlerdeki düzelme işyerindeki gerginlikleri azaltmıyor. İyimser bakışlar bugünlerde yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Mart 2023)
Sevgilinize olan duygularınızı yansıtırken büyük beklentiler içine girmeyin. İsteklerinizi anlatabilir duygularınızı paylaşabilirsiniz. İlişkinizi farklı boyutlara taşımanız mümkün. Beklemediğiniz iş teklifleri alabilirsiniz. Geçmişte unutulmuş yarım bırakılmış işleri tamamlamak için uygun bir dönem.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Mart 2023)
Bu ara pek çok kişiye hediye almanız gerekiyor. İçinizden geçenlerle para durumunuz arasında büyük fark var. Yeni bir hediye planı yapmak zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Mart 2023)
Maddi konularda daha gerçekçi değerlendirmeler içinde olmanız gerekiyor. Umut bağladığınız yerlerin, bir oyalama taktiği uyguladığı yönündeki endişelerinizde gerçeklik olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed