Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2022)
Bugün bir olay seni tamamen içine alacak. Sonucunun istediğin gibi olması vereceğin kararlara bağlı. Etkilerden uzak ve sağlıklı seçim yaptığına inandığın an kararını verebilirsin. Hatta bu konuda son kez bir dostuna danışmanda fayda var. Bunun ardından da akşam dostların veya arkadaşların sana sürpriz yapabilirler. Ayrıca kendine daha uzun zaman ayırabilme fırsatını yakalayacaksın.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Haziran 2022)
Başarıyı ve başarısızlığı çok uç duygularda algılıyorsunuz. Bunun iddialı bir bakış olduğu düşüncenizin yanılsama olduğunu göremiyorsunuz. Oysa hayatı bu gerginliği yaşamadan sürdürebileceğiniz birçok yeteneğiniz var. Hayallerinizi gerçeklerle çakıştırma çabanız, sizi sandığınızdan da fazla yoruyor. Düşlerinizle gerçekler arasındaki mesafeyi kısaltmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2022)
Her konuya şüpheciyaklaşıyorsunuz ve partnerinizibunaltıyorsunuz. Ancak ikiliilişkilerde aldatılmaya meyilli birdönem sizin için. İşinizde riskalacaksınız. Korkmayın kaybedentaraf siz olmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2022)
Eğlenceli bir gün geçirmek elinizde. Ne kadar çok neşe saçan bir havanız olursa çevrenizdeki kalabalık da o kadar artacak. Bugün biraz da herkesin enerjisini yükselten ve yakın çevrenize canlılık katan bir misyon yüklenebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2022)
İçinde bulunduğunuz şartlar sizi yoruyor ve belirsizlik getiriyor. Elde olmayan nedenlerin yaratacağı sorunları daha güçlü karşılamalısınız. Zira kazandığınız tecrübeler size çok şey öğretmiş olmalı. Kimi konuşmalar ya da arkanızdan dönen kırıcı sözler nedeni ile yıpranabilirsiniz. Başkalarına yararlı olabilmek, adına sezgilerinize güvenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Haziran 2022)
Dışarıda canınız sıkıldığında, onu dışarıda bırakmayı bilmiyorsunuz. Özel yaşamınız iş yaşamına olduğu gibi yansıyor. İşyerinizde sizinle uğraşan, sizinle arasını bozmak isteyen yok. Ne yazık ki siz bu kadar iyimser değilsiniz. Özel sıkıntıları işe yansıttığınız gibi, işyerinde de sorun yaratıyorsunuz. İş ilişkilerinizi yıpratmamaya özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Haziran 2022)
Acelecilik gelişmeyi başlarken bitirebilir. İşinizle ilgili alacağınız bir haber sizin için tam bir sürpriz olacak, kısa zamanda bir karar almanız gerekecek. Zamansız harcamaların sıkıntısı bir süre daha sürebilir. Bazı borçlarınızı ertelemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Haziran 2022)
Son harcamalarınız işi iyice zora sokmuş gibi. Bunların gereksizliği konusunda aldığınız uyarıları, bundan sonrası için rehber edinebilirsiniz. Zaaflı harcamaların sonradan gelen üzüntüsü paranızı geri getirmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Haziran 2022)
Belli bir süreç içinde, belli konularda yanılgılara düşme şansınız yok. Doğru karar ve seçimlere zorunlusunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed