Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Olan biten şeylerle, anlaşılmış veya üzerinde konuşulmakta olanlar arasında binlerce kilometre fark olabilir. Tüm gerçekleri bilmeden fikir yürütmenin ve ani kararlar almanın yanlış olacağı günler. Değer verdiğiniz bir kişiyle ilgili yapacağınız bir yanlış size bazı bedeller ödetebilir. Sorumluluklarınızı yerine getirerek olayları kontrolünüz altında tutabilirsiniz. Evinizi veya sahip olduğunuz şeyleri korumanız gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Çok özel dostluklarda, önyargılı yaklaşımlar üzüntüler doğurabilir. Son yaşanılan olayların yol açtığı dönemsel yalnızlıklar yakında yok olabilir. Önümüzdeki günler içinde sevinçleriniz var. İlginç bulacağınız değişik biriyle mutlu günler geçirebilirsiniz. İnatçılığınızı aşırılığa götürdüğünüz durumlardan, sonradan farkına vardığınız zararlar görebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Bugün bilinmeyene ilgi duyuyor ve sır saklamaya merak salıyorsunuz. Bu arada herkese samimi ve içten olarak davranıyor ve gizli sırlarını öğreniyorsunuz. Diğer günler bu kişilere kızacak olursanız sırları açığa çıkartmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Hukuki bir konu veya yabancılarla alakalı bir meseleyle ilgili kaygılarınız sizi içten içe yiyip bitiriyor. Meseleyi içinize atacağınıza etrafınızdakilerle paylaşıp konuşabilirsiniz. Çözü-mü uzaklarda arıyorsunuz ama belki de yanı başınızdadır. Yeter ki artık dik durmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Ortaklıklarınız ve evliliğiniz konusunda sizi sorumlu kılan bağlar güçlenmekte. Ãœzerinizde baskı olmasına rağmen değişikliklere uyum göstermeyi öğreniyorsunuz. Özellikle bugün yeni anlaşmaların ve başkalarından göreceğiniz desteklerin keyfini çıkarmalısınız. Duygusal ilişkilerinize yansıyan coşku çocuklarla olan bağlarınıza da yansımakta.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Esenliğe çıkmanız için, ciddiye alınmaya deymez gördüğünüz bir çok öğüdü dikkate almanız gerekiyor. Öğüt verenlerinizin her biri öğütleri kulak arkası edilmeyecek kadar deneyimli insanlar. Üstelik hiçbiriyle de şimdiye kadar bir güven sorunu yaşamış değilsiniz. Yaklaşırsanız, içlerinden özellikle birinin öğüt dışında da katkıları olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Aşk yaşamınızda bugünlerde seçeceğiniz yolda hem aklınızın, hem de duygularınızın sesini dinlemelisiniz. İş yaşamınızda her zamankinden daha fazla emek harcamak, daha konsantre bir şekilde çalışmak durumunda olduğunuz bir dönemden geçiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Elinizden çıkacak paralar var. Siz de bunun farkındasınız. Bu nedenle bugün ekstra harcamalardan kaçınmanız gerekiyor. Özellikle ev içine harcayacağınız paralar şu an için gereksiz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Kasım 2021)
Gereksiz tartışmalardan uzak durmaya çalışın ve kararlarınızda istikrarlı davranın. Sorunlarınızı aşmanız zor olmayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed