Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
Bireyselliğinizi ön plana çıkartabileceğiniz ve özgürlüğünüze düşkün bir çizgide hareket etme eğiliminizin artacağı günlerdesiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
Başkalarının sizinle ve yaşadıklarınızla ilgili düşüncelerini pek de fazla önemsemiyor gibi tavırlarınız, bazı sıkıntılara yol açıyor. Ama esas olarak sizi canlı ve dinamik kılan belki de bu özelliğiniz. Akşam saatlerinde alacağınız bir bilgi sizi biraz hareketlendirecek. Bu konuda önünüze konması muhtemel engeller, size sıkıntılı bir gece de yaşatabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
AŞK: Bugün öz gezegeniniz Ayaşk konusunda sizleri destekliyorve duygusal yönden tam olarakpayınızı alıyorsunuz. Sevdiğinizkişi ile güzel bir gün geçirereközlem duyduğunuz yaşamamerhaba diyorsunuz.İŞ: Sabırsız ve söz dinlemez tutumunuz yüzündenbaşladığınız işleri yarım bırakıyorsunuz.Tembel ve isteksiz haliniz işinize yansıyor.SAĞLIK: Öfkenizi kontrol altında tutmalısınız.Elinizden her an ufak kazalar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
Planlı programlı bir sistemle hem zamanınız daralmayacak hem de işten kalan vaktinizi özel hayatınızda kullanma fırsatını yakalayacaksınız. Eski bir dostunuz son zamanlardaki sıkışık durumunuza destek olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
Yeni sorumluluklar, takım çalışmalarında yapılan değişiklikler hızlı ilerliyor. Kendi kişisel çabanızla pek çok konuyu yönetebilir, istikrarı koruyabilirsiniz. Dostlarınızın beklentileri yönünde fedakarlıklar yapmanız gerekecek. Gelecekle ilgili planlarınızda ise iyimser olmaya çalışın. Bu konuda çıtanızı yükseltecek, ilerleyen dönemlerde daha kalıcı kararlar alacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
Bugün işbirlikleri konusunda isteksiz bir tavır içinde olabilirsiniz. Eşiniz ve ortağınızla birbirinizi anlamakta güçlük çekebilirsiniz. Sorunlarınızı büyütme eğiliminizin yüksek olacağı görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
Duygularınızın karşılıksız olması sizi hayal kırıklığına uğrattı. Oysa bunun çok olağan bir şey olduğunu zamanla anlayacaksınız. Sevginizi kazanmaya çalışan biri var. Bu günlerde yakın çevrenizle ilgili ilişkileriniz ağırlık kazanacak ve sosyal hayatınız bir hayli hareketlenecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
Aceleci davranmanıza gerek yok. Paranızın şimdiki yerinde hiç olmazsa değerini koruduğunu biliyorsunuz. Ama paranızı değerlendirmek için aldığınız tavsiyeler de pek akıllıca görünmüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ağustos 2022)
Hayatı hem iş hem de aşk bakımından dolu yaşıyorsunuz. Bunlar arasındaki dengeyi iyi kurmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed