Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
Merkür’ ün doğru harekete geçmesiyle bir noktadan diğerine giderken çıkmaz sokaklara girip çıkmaktan kurtulacak ve dengesiz bir yol planı çizmek zorunda kalmayacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
Bugün çevrenizle olan ilişkileriniz yoğunlaşabilir ve alım satım ile ilgili konular gündeme gelebilir. Günlük hayatınızda yapabileceğiniz ufak değişiklerle son derece verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. İhtiyaçlarınız sizi her zamankinden daha çok yönlendirebilir. Ailenizle ilgili bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
Olumsuz olaylar yaşasanız da bir takım aksaklıklardan sonra sizin lehinize gelişecek. Bunun için kendinizi üzmenize hiç gerek yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
Şanslı bir döneme giriyorsunuz. Ancak bunu değerlendirmede pasif kalabilirsiniz. Aile içi sürtüşmeler had safhada olabilir. Bu durumu fazla abartmadan çözmelisiniz. Katılacağınız seminer ve konferanslar mesleki kariyeriniz için olumlu sonuçlar verebilir. Yeni bir aşka kendinizi hazırlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
Bir iş arkadaşınızla yaşadığınız kırgınlık, kısa vadede çözülecek gibi görünmüyor. Konuyu yakından bilenler haklılığınız konusunda hemfikirler. Bugün önemli bir konuyla ilgili kısa bir görüşmeniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
Sevgilinize olan duygularınızı yansıtırken büyük beklentiler içine girmeyin. İsteklerinizi anlatabilir duygularınızı paylaşabilirsiniz. İlişkinizi farklı boyutlara taşımanız mümkün. Beklemediğiniz iş teklifleri alabilirsiniz. Geçmişte unutulmuş yarım bırakılmış işleri tamamlamak için uygun bir dönem.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
Paranızı değerlendirip çoğaltma yönünde yapılan tavsiyeleri hiç dinlemiyorsunuz. Parasız kalmamak için kenara koyduğunuz birikimi, gözünüzden bile sakınıyor, atıl kalmasına razı oluyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Mayıs 2022)
Kendinizle daha çok ilgilenmelisiniz. Son birkaç gündür yaptığınız aşırılıkları dengeleme zamanı geldi ve yeni sorumluluklarınızı aksatmamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed