Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2022)
Çevrenizdeki kişilere biraz zaman verirseniz, size gereken desteği veya motivasyonu vereceklerini göreceksiniz. Bol sosyalleşmeli ve iletişimde olmalısınız. Olumsuz düşünmeyin, hayatınız yükseliş döneminde.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Nisan 2022)
Bugünlerde, biraz dik başlı, çok genç biriyle sorun yaşayacaksınız. Sorunu yaşarken de, bu ortamı kendinizin yarattığını anlayacaksınız. Kısa vadede onunla çelişkinizi halletmeniz mümkün değil. Onun biraz daha büyümesini bekleyeceksiniz. Geçmişle ilgili hala kopamadığınız bazı bağları, uzun zamandır zorluyor, koparmaya çalışıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2022)
Yaratıcılığınız ön planda olacak. Kendi düşüncelerinizden başka hiç kimseye inanmadığınız için, yardım almaktan hoşlanmıyorsunuz. Coşkulu davranışlarınız çevrenizde sempati toplamanıza neden oluyor. Sağlığınız ve keyfiniz yerinde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2022)
Sevgilinizle aranızda doğabilecek yanlış anlamaları fazla büyütmeyin. İşinizle ilgili yeni baslangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Başarınız, tecrübe ve yeteneklerinizi daha verimli alanlara yöneltebilmenize bağlı. Hiç beklemediğiniz bir yerden para gelecek. Böylece biraz rahatlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2022)
Ay burcunuzda yerini alarak size rahat şartlar yaratma imkanı getiriyor. Kendinizi daha iyi toparlamak adına, duygusal açıdan huzurlu olmaya bakın. Kişisel konuların üstüne gitmek, sizi harekete geçiren iş hayatında daha esnek olmak olayların akışını olumlu yönde etkileyecektir. Ortaya koyacağınız projeler yaratıcı çalışmalarda köklü değişiklikler yapacağınızı gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Nisan 2022)
Çalışma anlayışınız sizi başarılı yapıyor. Özel bir konu, iş yaşamınızda kafanızı çok meşgul ediyor. İşyerinizdeki ilişki bağı içinde bu konuya duyarsız kalamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Nisan 2022)
Siz de bu beraberliğin tekrar başlamasına ılımlı bakabilirsiniz. İş yerinizde size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz. Bu size beraberinde yeni teklifleri de getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Nisan 2022)
Maddi konularda atılım yapmak ve risk almak isteyebileceğiniz bir gün. Günlük çalışmalarınızda aşırı yük hissedebilir ama zorlukların üstesinden organizasyon yeteneğinizi kullanarak gelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Nisan 2022)
Sorunlarınıza işyerinizde çok kafa yoruyorsunuz ve bu işlerinizin aksamasına sebep oluyor. Derhal kafanızı toplamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed