Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2022)
Hallolduğunu sandığınız konular tekrar gündeme gelebilir(birkaç hafta içinde), dikkat! Sürekli değişen haberler, iş yerindeki ani değişiklikler, özel yaşama ait artan talepler, sürpriz gelişmeler ve yoğun çalışma temposu tartışmaya eğilimli kişilerle birl Neyse ki, bugün ve yarın birkaç güne kıyasla birazcık daha sakin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Temmuz 2022)
Sorunlarınızı oturarak çözemeyeceğinizi biliyorsunuz. İçinize kapanıp oturmak yerine size sunulan çeşitli önerileri denemeniz gerekiyor. İsteklerinizi gerçekleştirecek enerjiye sahipsiniz. Ancak kendinizi daha rahat ifade edecek öz güvene sahip olmalısınız. Arkadaşlarınızdan bir kısmı yüzünüze gülüp arkanızdan kuyunuzu kazıyor. Onları defterinizden silmenin zamanı geldi de geçiyor bile.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2022)
AŞK: Küçük kırgınlıklarınızbüyüyebilir. Sevdiğiniz kişidengün içinde uzak durmaya çalışın.Evinize gelen konuklarınızındedikodularına da kulaktıkarsanız emek verdiğiniz aşkyaşamınızı yitirmemiş olursunuz.PARA: Gözlerinizi dört açın, çevrenizde elinizdekiparaya göz dikenler var. Saygın kişiler ile bir arayagelerek paranızı değerlendirin.SAĞLIK: Başınızdaki karabulutlar dağılmadıkçahastalanma ihtimaliniz yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2022)
Aile içindeki dengeyi sağlamak için uğraşırken bazen ters durumlar ortaya çıkabilir. Bu da sizi kaosa sürükleyebilir. Dostlarınızla birlikte olacağınız hoş ortamlar size iyi gelecektir. Yeni bir duygusal beraberliğe doğru hızla ilerliyorsunuz. Yakın akrabalarınızı ziyaret ederek onları mutlu edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2022)
İşe ve paraya dair konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz. Yatırımlarınız ve maddi kaynaklarınızda artış meydana gelebilir. Yeteneklerinizi gösterebileceğiniz durumlar oluşacak. İş ortamlarınızda olumlu destekler bulabilirsiniz. Ancak sabırlı olmalı ve başladığınız işi tamamlamaya özen göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Temmuz 2022)
İş hayatınızda zorunlu iş toplantılarının yorgunluğunu taşıyacaksınız. Sizden küçük bir aile bireyi ile ilgili iş görüşmeleri yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Temmuz 2022)
Bugün duygusal hayatınızda bazı çılgınlıklar olabilir. Akla hayale gelmeyen işlere kalkışabilir, ani bir maceraya atılabilirsiniz. En kötüsü de size hiç de uygun olmayan kimselerle yakınlık kurmanız söz konusu. Aceleye getirilmiş yakınlıklardan uzak durun, zarar görebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Temmuz 2022)
Artık paranın kıymetini anladığınız yolundaki inancınız biraz fazla iyimser görünüyor. Savurganlığınızda gözle görülür bir azalma yok. Aile içindeki bilinçli unsurlar, bu konunun düzenleyicileri olmaya devam ediyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Temmuz 2022)
Bugün sağlığınıza dikkat edin ve sizi yoracak aktiviteleren kaçının. Çalışma yöntemlerinizi yeniden değerlendirebilir ve yeniden yönelndirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed