Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Kasım 2022)
Bazı konularda kendinize hareket alanı yaratabilirseniz, belli sözlerden dönmeniz, belli bir hareket şekliyle devam etmeniz ya da kısıtlanıp kalmış hissine kapılmanız gerekmeyecektir. Mevcut durumlardan fayda sağlayabilmenin yollarını yoğunlaşmanız durumunda çözüm bulmanız an meselesi!
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Kasım 2022)
Bazı yakınlarınıza karşı vicdan rahatsızlıklarınız var. Ama bundan kurtulmak abartılı ilgilerle insanları sıkmamalısınız. Genel özelliklerinizle beğenilen, güvenilen biri olarak bilinmenize karşın bazı davranışlarınızla dostlarınızı tedirgin ediyorsunuz. Kendinizle fazla ilgilisiniz. Tam tersi biri görüntüsü vermeye çalışmanız, çevrenize anlamlı gelmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Kasım 2022)
Kartınız adam... Bugün evinizdençıkmak istemiyor, dingin birortamda huzur buluyorsunuz. Karşıcinsle ilgili birtakım problemlersizleri duygusallığa itmiş gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Kasım 2022)
Yer değişikliği ve hareketlenme ihtiyacınız artabilir bugünlerde. Olayın finansal boyutunu karşılayabilmek için yine de hayatınızda bazı şeyleri sabit tutmakta fayda var. En azından gelir getiren işi-nizi iyice düzene sokmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Kasım 2022)
Bugün işe dair sorumluluklarınız ve tanınma konularında yoğun ve ilginç gelişmeler olabilir. Bir yandan sorumluluklarınızı yerine getirmeye çalışırken diğer yandan ailenizle ilgili meselelerle uğraşmanız gerekebilir. Gerek işe gerekse ailenize dair uğraşlarınızda sert reaksiyonlardan kaçınıp ılımlı olmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Kasım 2022)
Fırsatların biri gidip biri geliyor. Ama siz önünüzdekileri göremiyorsunuz. Bunca deneyim ve mesleki bilgiyle sorunlu bir çalışma yaşamı içindesiniz. Önümüzdeki günlerde kötü bir sürpriziniz var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Kasım 2022)
Siz de bu beraberliğin tekrar başlamasına ılımlı bakabilirsiniz. İş yerinizde size yeni sorumluluklar verilebilir. Çok çalışmak zorunda kalacağınızla ilgili olumsuz düşünceler üretmemelisiniz. Bu size beraberinde yeni teklifleri de getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Kasım 2022)
Parasal konularda tutumlu ve dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Elinize geçen parayı harcarken dikkatli olmalı özellikle borç vermekten kaçmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Kasım 2022)
İyi niyetlisiniz. Bu özelliğinizi kendinize duyduğunuz güvenle koruma altında tutuğunuzu düşünmeniz, bazı istismarları görmenizi engelliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed