Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2022)
Tatmin edici görünmeyen ilişki veya anlaşmaları gözden geçirmeniz gerekebilir. Değişime uyum sağlayabilme ve zamana uygun davranabilme yeteneğinizi herkese göstermeniz gerekiyor. Bu sayede ekibin değerli bir parçası olduğunuzu görebilirler. Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz için güzel bir gün.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (13 Temmuz 2022)
Hezeyanlı yapınız size sıkıntı verecek. Artık çevrenize güvenmeniz, sizi sevenlerle kucaklaşmanız gerekiyor. Çevrenizdeki habis bir insan sizi etkilemeye çalışabilir, sizi kıskanıp yanlış yönlendirmeye çalışabilir. Bütün bunlara aldırmamalısınız. Romantik günler sizi bekliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2022)
Kartınız asılmış adam...Düşüncelerinizin sizi kabuslarasürüklemesine izin vermeyin.Unutmayın ki onlar sadecevarsayımlarınız geleceğe dair.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2022)
Bir arkadaşınızla hoş ve de özlem gideren bir zaman dilimi geçirme şansı bulabilirsiniz. Dünyevi tasaları bir kenara bırakıp sadece zamanı paylaşın. Halden anlayan birini bulmuşken karşılıklı anlatılacak şeyleri döküverin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2022)
Kariyerde yeni bir yol ayrımı, ani gelişen olayların getirdiği değişiklikler var. Alacağınız görevlerin, maddi beklentilerin size dayatacağı şartların bilincinde olmaya bakın. Aşırı sorumluluk, önceden başlattığınız projelerin sonuca ulaşması adına yeterince çaba göstermelisiniz. Ev hayatınızı etkileyecek değişikliklere hazır olmanız gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (13 Temmuz 2022)
İnatçı bir tarafınız var. Bu, işle inatlaştığınızda yararlı oluyor, ama insanlarla inatlaştığınızda ilişkinin de, işin de önünü tıkıyor. Böyle bir tecrübeyi dün yaşamanıza karşın bugün de aynı şekilde davranmaya hazırsınız. Değişmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (13 Temmuz 2022)
Bazı sürprizlerle gününüze renk ve heyecan katılacak, her saati ile bambaşka bir gün geçireceksiniz. Sevginizi karşı tarafa ifade etmede zorluk çekebilirsiniz. Partnerinizi tanımanın önemini bilmeniz, sağlıklı bir beraberlik ve karşılıklı güven sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (13 Temmuz 2022)
Bugün bazı taksitlerinizi ödemek harcamalarda bulunmak zorunda kalacaksınız fakat bütçeniz bundan etkilenmeyecek. Harcamalarınızda biraz daha temkinli olursanız para biriktirmek için uygun fırsatlar yakalayabilirisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (13 Temmuz 2022)
Bir iş bağlantınızla, bir daha hiç iş yapamayacak şekilde gerginleşiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed