Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (14 Eylül 2013)
Sizi dinlemeyen kişilere laf anlatmaya veya tavsiyelerde bulunmaya çalışmanın bir anlamı yok! Hoşlandığınız şeyler yapmayı planlamalı ve eğlenceli bulduğunuz kişilerle vakit geçirmelisiniz. İlgi alanlarınızı genişletin. Kendiniz ve ilerlemek istediğiniz yol konusunda iyi hissetmenize yardım edecek kişilerle aranızda bağlayıcı ilişkiler kurulabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (14 Eylül 2013)
Kendinizi farklı ortamlarda daha rahat hissedeceğiniz için bugün bu yerlere yöneleceksiniz. Ufkunuzu geliştirmek için fırsat bulabileceğiniz bir gündesiniz. Yeni konularla yakından ilgilenebilir ve bazı yolculuklar yapabilirsiniz. Sevdiklerinizle duygusal iletişiminizin güçlenecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (14 Eylül 2013)
Hayatı eğlence haline getirmeyi bilerek işinizin ehli olduğunuzu görüyorlar. İş verenleriniz sizlerin bu azminize hayran kalıyorlar.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (14 Eylül 2013)
Partnerinizle ilişkinizin daha keyifli olması için bugün eğlendiren kişi değil sorumluluklarını bilen ve şefkat gösteren kişi olabilmeniz daha önemli. Sevginizi bu yolla göstermelisiniz. Lakayt tavırlar ve tembellik tepki çekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (14 Eylül 2013)
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (14 Eylül 2013)
Bugün iş yaşantınızda bazı önemli anlaşmaların gündeme gelmesi mümkün. Çevrenizde biraz sabırsız ve meraklı bir tutum sergileyebilirsiniz. Beklediğiniz haberlerin gelmesine sevinebileceğiniz bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (14 Eylül 2013)
Partnerinize karşı barındırdığınız güvensizlik, sessiz kalıp tepki vermediğiniz oranda büyüyor. İkna edici açıklamalar alamayacağınızdan o kadar da emin olmayın. Mesleğinizde çok hırslı olabilirsiniz. Fakat dikkatli olmanız gerekiyor karşınıza çıkan fırsatları değerlendirirken agresif bir tutum takınmaktan kaçının.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (14 Eylül 2013)
Maddi konulardaki sıkıntılarınız devam ediyor. Fakat çevresel faktörler olumlu işliyor. Bugün yakın çevreyle kuracağınız olumlu bağlantılar sonucu işlerinizi kolayca halledebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (14 Eylül 2013)
Sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalacaksınız. sağlığınıza özen daha çok göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142260 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed