Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2022)
Bazı konularla ilgili yapıcı olmayan ön yargılarınızdan uzak durmalı ve yersiz şüphelerinizle hayatı kendinize zindan etmemelisiniz. Bazı gördükleriniz veya duyduklarınız gerçeği yansıtmayacağı gibi boş yere kendinizi stres altına sokacak ve hiç olmadık düşünceler içerisine gireceksiniz. Bunlarla kafanızı boş yere meşgul etmek yerine faydalı bir takım kurslara yazılarak yeni hobiler edinebilir, hayatın keyfini çıkarabilirsiniz. Biliyorsunuz ki, hayat birçok şeyi kafaya takmak için fazlasıyla kısa. Hâlâ zamanınız varken bolca gülümseyin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (14 Haziran 2022)
Bu sıralar tamamen kendi çabalarınızla elde etmek zorunda olduğunuz fırsatlarla karşılaşacaksınız. Bu fırsatlar karşısında geçici yılgınlıklarınızolacak. Özel ilgi alanlarınıza yönelme arzularınız, bugünlerde size zengin fırsatlar sunabilir. Fazlasıyla ilgi alanınızda olduğu halde, ilgilenmez göründüğünüz gelişmeler ivme kazanıyor. İlginizi belli etmeniz yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2022)
Kartınız Kadın... Karşı cinsle ilgili yaşadığınız sorunlar artık son buluyor. Partnerinizin her alanda uyum sağlayan kişilikte olduğunu asla göz ardı etmeyiniz. Kıymetini bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2022)
Yuvanızı ilgilendiren maddi bir konu gündeme gelebilir. Çok uğraştığınız halde bu işin sonuca bağlanmayışı elinizi kolunuzu bağlıyor olabilir. Sakin olun, mantıklı hareket edin. Sağlık sorunlarınızı ihmal etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2022)
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (14 Haziran 2022)
Problemli bir ilişkinize bir süre daha katlanmak zorundasınız. Bu kişi, sizin iş yaşamı dışındaki huzurunu da olumsuz etkiliyor. Onunla daha mesafeli ama daha medeni bir ilişki kurma çabanız sonuç vermiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (14 Haziran 2022)
İlişkinizle ilgili önemli bir kararın eşiğindesiniz. Duygularınız kadar aklınızın da sesini dinlemenizde yarar var. Önemli konularda ani karar vermeniz bazen pişmanlık yaşamanıza neden oluyor. İşinizle ilgili bir süredir oluşum halindeki değişiklikler bugün gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (14 Haziran 2022)
Alım satım konularında bir otorite sayılmazsınız, bu yüzden eleştirilere kapalı durmayın. Biraz daha piyasa araştırması yapmaya ihtiyacınız var. Tahmininizden çok daha uygun fiyatlar da sizi mal sahibi yapabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (14 Haziran 2022)
Eski düşüncelerinizi bir kenara koyup değişiklikler yapabileceğiniz bir gündesiniz. Yeni riskler almaya yatkınsınız ama dikkat edin sonradan pişman olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed