Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2022)
Bazı güzel fikir veya düşüncelerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz, ancak bugün bu havada çok kişi olduğundan olay gsm operatörlerine yarayacak gibi duruyor. Ani tepkilerden ve hareketlerden sakınmalısınız. Başkalarına yapılacak yardımlar veya önemli amaçlar için çalışmalara destekler söz konusu olabilir. Kişisel görüşleriniz yapılması gerekenlerin önüne geçebilir. Diğerlerinin sizin için neler yapabileceğine değil, sizin diğerleri için neler yapabileceğinize odaklanmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Mayıs 2022)
Bu sıralar, yakın ilişkilerde keyfinizi arttıracak gelişmeler söz konusu olabilir. Bazılarının kazanacağı yeni boyut sizi hoşnut edecek. Duygusallığınızı dengelemeyi becerebilmelisiniz. Önemi anlaşılmamış bazı ayrıntılar fark edilip, yeni değerlendirmelere gidilebilir. Serinkanlı davranıp gereksiz aceleciliklerden kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2022)
Bugün sizi aşk konusunda mutlu etmek çok kolay olacak. Size biraz iltifat yeterli ama güzelliğiniz zaten aşikar bunu onaylatmaya çalışmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2022)
Uzun bir çalışma döneminin ardından yeni kurmak istediğiniz iş için sona yaklaştınız. Çevrenize vereceğiniz güven ileride size başarı getirecektir. Sevdiğiniz insanın kalbini kazanmaya çalışın. Sağlığınız çok iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2022)
Mesleğiniz açısından fırsatlarla dolu bir süreç içine giriyorsunuz. Daha fazla gayret göstermeli ve öncülük etmekten çekinmemelisiniz. Bu sayede işinizle ilgili tanınma sağlayabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla özellikle de üstlerinizle iletişiminiz güçleniyor. Ancak sözlerinizde ölçülü ve sabırlı olmaya özen gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Mayıs 2022)
İşinizi çok ciddiye alarak çalışıyorsunuz. Sizden daha deneyimli birinin yaptığı iş size önerilebilir. Bunun hem bir sınav, hem de bir fırsat olduğunu hissedeceksiniz. Altından kalkmayı başaracaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Mayıs 2022)
Yolunda gitmeyen ilişkinize bir hareketlilik getirmeniz gerekiyor. Sizin ilişkinizden memnun olmanıza karşın, partneriniz monotonluktan biraz dertli gibi. Bugünlerde ufak tefek tartışmalar ciddi hesaplaşmaların başlangıcı olabilir. Unutkanlıktan dolayı iş yerinde başınız ağrıyabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Mayıs 2022)
İşlerde sorun varsa, para durumunda da sorun var demektir. Neyse ki sıkıntılı günlere her zaman hazırlıklı birisiniz. Vadesini uzatmaya çalıştığınız bir ödeme canınızı sıkıyor. Bu konuda fazla şansınız yok gibi görünüyor. Sıkıntının fazla sürmeyeceği inancınızda haklısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Mayıs 2022)
Bugün duygularınızı yansıtırken aşırıya kaçabilir ve yakınlarınızı şaşırtabilirsiniz. Biraz daha kontrollü davranmanızda fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed