Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Hakkında olumlu düşünceleriniz olan insanlarla yeni fikir alışverişleri içine girebilirsiniz. Fazla istekli görünmediğiniz bir katılımın içinde, henüz ortaya çıkmamış çıkarlarınız var. Birtakım sosyal faaliyetleriniz, sizi hayatın diğer alanlarında belli ölçülürde sınırlıyor. Daha akılcı zamanlamalarla bazı dengeleri yerli yerine oturtmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
İş değişikliliği pek hoşunuza gitmiş gibi durmuyor, eski günlerinizi arıyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
İdealleriniz ve gelecekten beklentilerinizle ilgili olarak eşiniz ya da iş ortağınızı ikna etme fırsatınız olabilir bugün. Eğer konu iş odaklı ise şansınız çok daha yüksek. Yeter ki siz somut ve ulaşılabilir hedeflerden bahsedin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Kendinizi pek çok gündem yaratmış durumdasınız. İş hayatında daha kişisel hareket etmek, risk aldığınız gelişmeleri daha net değerlendirmekte başarılı oldunuz. Şimdi başkaları ile olan paylaşımlar, arkadaşların sorunları ile yakından ilgilenmek konusunda oldukça heveslisiniz. Sosyal hayatın içinde yeni keyifler yaratmak isterken farklı gruplaşmalar dikkat çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
İş yaşamınızda daha çok geleceğe yönelik çalışmalar yapacağınız ve sorumluluklarınızı en iyi şekilde yerine getirmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Çalışma temponuzda da bir artış belirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Bir şey yapmak istediğinizde önce sevgilinize uyup uymayacağını kontrol etmelisiniz. İlişkinin başında hep birlikte olmak istediğiniz zamanları hatırlayın. Romantizme biraz daha fazla önem verin. Bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız başlangıç noktanız tavırlarınız olmak zorunda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Küçük birikimlerinize karşı sürekli kışkırtılıyorsunuz. Birtakım tedbirlerle koşullarınızın göründüğü kadar olumsuz olmadığını göreceksiniz. Önümüzdeki günler içinde yeni sevinçler olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Ani tepkiler göstermemeniz ve girişimlerinizde dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144543 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed