Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (15 Nisan 2022)
Bugün siz çekemeyen bazı kişiler gözden düşürmek amacıyla aleyhinizde çeşitli faaliyetlerde bulunabilirler. Şu an için gösterebileceğiniz en iyi davranış biçimi, açık ya da gizli saldırılar karşısında savunmada kalmaktır. Canınızı sıkan kimselere ya da sizi kızdırabilecek konuşmalar yapan kişilere gerekli cevapları vermeyi daha sonraya bırakmanızda fayda var. Bunun dışında, eğer bugün için uzak sayılabilecek bir yerlere gitmek gibi planlarınız varsa, mümkünse bunları ertelemelisiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (15 Nisan 2022)
Bugün, özel konularla ilgilenmek rahatlatıcı olacaktır. İç dünyanızın çok renkli olacağı ve yaratıcı çalışmalarla ilgilenmek isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Geleceğe yönelik planlar yapmak için için uygun bir zaman. Bugün aile fertlerinizden size manevi destek olmalarını bekleyebileceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (15 Nisan 2022)
Sağlık problemlerinizi göz ardı ediyorsunuz. Fakat dikkat edin ciddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Partneriniz ile aranızda ki sorunlar son bulacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (15 Nisan 2022)
Bugün iç dünyanız ve dışarıya yansıyan ya da yansıtmak zorunda kaldığınız yüzünüz arasında gelgitler söz konusu olabilir. Biraz sessizlik, bunu yaratacak izole ortamlar ve kişiler rahatlamanıza büyük oranda fayda sağlayabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (15 Nisan 2022)
İletişim ve haberleşme konuları daha akıcı ilerliyor. Beklediğiniz haberlerle yol alabilir, eğitim çalışmalarına odaklanabilirsiniz. Sizi başarılı kılacak yeni destekler sayesinde planlarınızı ilerletme şansı bulacaksınız. Ancak sözlerinizde dikkatli davranarak, yeni düşüncelerden yarar sağlayabilirsiniz. Değişik konularla ilgilenmek size yeni fikirler verecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (15 Nisan 2022)
Bugün ardarda ilgilenmeniz gereken işler çıkabilir. Bir kaç yere telefon açacak, işlerinizin bir kısmını telefonda halledeceksiniz. Yalnız bazı işlerin yüzyüze görüşülerek kotarılması gerektiğini unutmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (15 Nisan 2022)
Bu kişi ile yakınlaşmak sizi son derece heyecanlandırıyor. Yeniden aşık olabilirsiniz. Belki de bu ilişki uzun süreli bir beraberliğin habercisidir. Bugün işinizi ilgilendiren ayrıntıların üzerinde durmanız, hem de verdiğiniz kararlarda ısrarcı olmanız sizin açınızdan fayda getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (15 Nisan 2022)
Sert tavırlarınızla ciddi bir bağlantınızı kaybedebilirsiniz. Para sorununuz yok denilebilir. Bir alacağınızı tahsil etmek için çok uğraşıyorsunuz. Ama bu uğraşınızdaki inceliğiniz olumsuzluk sebebi olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (15 Nisan 2022)
Yeni tanışmalarda geciktirdiğiniz gerekli sınırları şimdiden çizmeniz yararlı olacak. Bazı yeni ilişkiler sorun üretmeye elverişli görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed