Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (16 Eylül 2013)
İkili ilişkilerinizi güçlendirebileceğiniz, yeni arkadaşlıklara, yeni gruplara ve aşklara(yalnızsanız) açık 5 haftalık süreçtesiniz. Çekiciliğiniz de artıyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (16 Eylül 2013)
İnsanlara yapmaları gereken şeyleri söylerken daha hassas davranmaya çalışın. Hayatı bu gerginliği yaşamadan sürdürebileceğinizi düşünün. Hayallerinizi gerçekleştirme çabanız, hayallerinizin bir kısmının gerçekleşmesine neden olacak, umutlarınız daha da yeşerecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (16 Eylül 2013)
Hemcinslerinizle ilgili bazı tatsız olaylar yaşayabilirsiniz. Bu iş çokluğundan kaynaklanıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (16 Eylül 2013)
Yer değişikliği ve hareketlenme ihtiyacınız artabilir bugünlerde. Olayın finansal boyutunu karşılayabilmek için yine de hayatınızda bazı şeyleri sabit tutmakta fayda var. En azından gelir getiren işi-nizi iyice düzene sokmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (16 Eylül 2013)
Beklenmedik krizlere hazır olmak size çok şey kazandıracak. Ortak harcamaları kontrol etme çabanızı sürdürmeli, borç alacak konularınıza gereken hassasiyeti göstermelisiniz. Geçmişte yaşanan risklerin sonuçları sizi finansal açıdan başkalarının desteğine bağımlı kılabilir. Olumlu açıdan bakıldığında geçmişten gelen alacakları tahsil edebilecek durumdasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (16 Eylül 2013)
Görüşme trafiğiniz çok yoğun. Bunların bazıları kariyeriniz açısından çok özel anlamlar taşıyabilir. Sadece birkaç sorununuz var ve sorunun ortadan kalkması, daha çok size bağlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi (16 Eylül 2013)
İlişkilerinizi dengelemek için biraz anlayışlı olun. Çok farklı beklentiler içinde olan birisiniz ama bu beklentiler hiç ummadık sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle beklentilerinizi biraz aşağı çekmeye çalışın. Sevgilinizin sizi yanlış anladığını düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu (16 Eylül 2013)
Para konularında çok İyi haberler alabilirsiniz. Ama sizin parayla ilişkiniz biraz tuhaf. Yatırımlarınızı herhangi bir biçimde değerlendirme anlamında pek becerikli görülmüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (16 Eylül 2013)
Bazı doğal davranışlarınız çevrenizde sahtekarlık gibi algılanıyor. Acaba ben doğal mıyım diye düşünmeye başladınız bile.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142270 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed