Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2022)
Maddi durumunuzu garanti altına almak, sahip olduğunuz şeyleri veya imajınızı korumak için ilişkilerinizi doğru yönetmeniz gerekiyor. Eleştiri veya şikayetler söz konusu olabilir. Zekanız ve sezgileriniz sayesinde saygı görebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Karasızlıklar, belirsizlikler, huzursuzluklar, karmaşa veya ne yapacağını ya da bazı alanlarda ne olacağını bilememe hali akşam saatlerine kadar devrede. Sonlanmalar ve bitişler var. Stresli durumlar oluşabilir. Yarın Başak burcunda meydana gelecek tutulmanın geçtiğimiz Pazartesi ve bir önceki Pazartesi yazdığım etkileri bugün de kendini hissettirebilir. İki hafta üst üste yazdığım için tekrar yazmak istemedim. Okumanızı öneririm Niobe’ce. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (16 Ocak 2022)
Aileniz ile kötü giden ilişkinizin nispeten düzeleceği bir gün geçireceksiniz. Uzun süredir kafanızı meşgul eden bir takım problemleri bugün aklınıza getirmemek için uğraş sarfedeceksiniz. Bu yüzden arkadaşlarınızla kendinize zaman ayıracaksınız. Birlikte planladığınız şeyleri gerçekleştireceksiniz. Akşama doğru geçici karamsar duygular yaşayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2022)
AŞK: Bugün öz gezegeniniz Ayaşk konusunda sizleri destekliyorve duygusal yönden tam olarakpayınızı alıyorsunuz. Sevdiğinizkişi ile güzel bir gün geçirereközlem duyduğunuz yaşamamerhaba diyorsunuz.İŞ: Sabırsız ve söz dinlemez tutumunuz yüzündenbaşladığınız işleri yarım bırakıyorsunuz.Tembel ve isteksiz haliniz işinize yansıyor.SAĞLIK: Öfkenizi kontrol altında tutmalısınız.Elinizden her an ufak kazalar çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2022)
Çalıştıkça daha çok verim alacağınız niteliklerdeki iş ve görevlerle buluşuyorsunuz. Bugün patron konumundaki kişilerden bir istekte bulunacaksanız erken saatleri tercih edin. İlerleyen saatlerde sözleriniz amacından sapabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2022)
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (16 Ocak 2022)
Sabahtan akşama kadar iş yerinizde skılacak ve sürekli kendinizi iş konusunda suçlayacaksınız. İşlerinizi ihmal etmeniz yüzünden şimdi iş arkadaşlarınızı takip etmekte güçlük çekiyorsunuz bu konuda bir uyarı dahi alabilrisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (16 Ocak 2022)
Özel hayatınızdaki duygusal yoğunluk sizin bu aralar biraz kıskanç ve bencil olmanıza neden olabilir. Kontrolü elden bırakmamalısınız. Başkalarının elindeki, cebindeki ve kafasındakileri bırakın da kendi imkanlarınızı en iyi şekilde kullanmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (16 Ocak 2022)
Kendinizi yenilenmiş ve hevesli hissederken olumlu değişiklikler yapabilirsiniz. Alacağınız orijinal fikirler ufuklarınızı genişletiyor. Değişik ortamlarda tanışacağınız kişilerle kazançlı beraberlikler için görüşmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (16 Ocak 2022)
Hayal kırıklığını da bir ihtimal olarak kenarda tutmanız gerekecek görüşmeleriniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144651 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed