Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Bugün gerilimlisiniz. Herşey karışık ama rutin. Karışık duygular içinde olabileceğiniz bir döneme girmek üzeresiniz. Cinsiyet farkı olmaksızın her Boğanın ani çekimlere kapılabilecekleri, beklenmedik duygusal ilişkilere girebileceğiniz yada en azından böyle isteklere kapılabileceğiniz bir dönem.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Bugün genel anlamda güzel bir gün geçireceksiniz. Yeni ortamlara giriyorsunuz ve bu size moral verecek. Bu ortamın getirdiği zorluklara hazır olmalısınız. Uzun süredir kafanızda beliren bir kuşku sizi rahat bırakmayabilir. Sevdiğiniz arkadaşlarınız ile temelden sorunlar yaşayabilir, bunların üstesinden gelmekte zorlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Gerçekten bugün şanslı sayılırsınız. Sevdiğiniz kişi size bir hayli yardımcı olacak. İlişkiniz geleceğe yönelik ve ciddi kuşkularınızı bir kenara bırakmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Bugün kesici aletlerle haşır neşir olacağınız bir şeyler yapacaksanız her zamankinden dikkatli olmaya çalışın. Hiçbir işi aceleye getirmeyip özen göstererek yapın işinizi. Ufak sakarlıklara karşı tedbirli olmaya gayret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Yeni hedefler ve ortaklaşa alanda arayışlar peşindesiniz. Ancak tek başına karar almanız ve sonuca ulaşmanız zor olacak. Başkalarıyla olan ortak paralar bazı belirsizliklere dikkat çekmekte. Aşırı iyimserlik geliştirmek yerine, kontrol dışı faktörleri görmeniz lazım. Birikimlerinizi dikkatli kullanmanızın yanı sıra, yakın ilişkilerde duygularınızı kapalı tutmamanız gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Çok çıkarcı insanlarla sürtüşmeleriniz var. Ama, onların bu konudaki direnişini bir yerde dondurma olanağı bulacaksınız. Kendiliğinden gelişmesini beklediğiniz gelişmeler, sizi ummadığınız kadar bekletebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Bir şey yapmak istediğinizde önce sevgilinize uyup uymayacağını kontrol etmelisiniz. İlişkinin başında hep birlikte olmak istediğiniz zamanları hatırlayın. Romantizme biraz daha fazla önem verin. Bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız başlangıç noktanız tavırlarınız olmak zorunda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Arkadaş ilişkilerinizde bu konularda bazı küskünlükler yaşayabilirsiniz. Değer verdiğiniz insanlarla daha seviyeli para ilişkileri içine girebilmeniz, bazı güvensizliklerinizi atabilmenize bağlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (17 Kasım 2022)
Yapıcı eleştirilere açık olun. Bugünlerde size belli konularda çok yararı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed