Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç

Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi (17 Şubat 2012)
Bugün sizin için harekete geçme, olumlu gelişmeler için ileriye adım atma günü… Özellikle akşam saatlerinde, yıldızların etkisi size yeni ilişkiler kurma, özellikle de iletişim konusunda son derece güçlü kılacak. Yolunuz açık ve engelsiz… Açıkçası, yeni insanlarla tanışma ve onları etkileme konusunda sizin için harika bir süreç. Kendinize güveniniz artacak ve bunun olumlu etkileyeceği iletişim kurma kabiliyetiniz sayesinde, içinde bulunduğunuz topluluklarda adeta ışıldayacaksınız. Önceden sizi ürküten bazı sorumlulukları üstlenmenin de tam zamanı. Herkes sizi dinliyor olacak, dolayısıyla bu müthiş bir fırsat.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net (17 Şubat 2012)
Aynı anda birçok şeye birden ilgi duyabiliyorsunuz. Bu özelliğiniz zaman, zaman başladığınız işi yarım bırakmanıza neden oluyor. Bu yüzden ortak proje yapmak isteyenler tedirginliklerini dile getirebilirler. Yine de bir projeniz gerçekleşecek gibi gözüküyor. Bugün güzel başlangıçlara açık. Bu konuda isteklilik içinde olmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi (17 Şubat 2012)
İşinizle alakalı aklınızda çokfazla soru işareti vardı.Bugün o sorulara cevapbulacaksınız ve çok güzeladımlar atacaksınız. Hastaolmanıza rağmen işinizitakip ediyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi (17 Şubat 2012)
Aşk hayatınızda karmaşık duygu ve düşünceler içine girmeniz mümkün. İçinizden yükselen isteklerin ne olduğunu daha açık biçimde belirlemeye çalışın. Mesai arkadaşlarınızla tartışmalar yaşamamaya özen gösterin. Öfkenizi bastırmak için kendinizi telkin edin. Sağlık durumunuz iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi (17 Şubat 2012)
İkili ilişkilerin getirdiği mücadele size bazı dersler getiriyor. Kişisel açıdan kendinizi güçlendirecek bir duruş sergilemeli, ancak yapıcı yanlarınızı bırakmamalısınız. Karşınıza çıkan değişimin getireceği fırsatlar yeni anlaşmalar yolu ile hayatınıza girebilir. Duygusal kararlar yerine akılcı bir yol izlemelisiniz. Eğitimle ilgili girişimlerinizde rasyonel olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı (17 Şubat 2012)
Çevrenizdekiler sizin onlara verdiğiniz güvenle birlikte bazı sorunları atlatmanıza yardımcı olacaklar. Problemleri çözecek beceriye ve deneyime sahip olmanız, dış desteklere kapanmanızı gerektirmiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Para Durumu (17 Şubat 2012)
Küçük harcamalarınıza daha uygun çözümler getirmelisiniz. Bugünden bu konuda yeni alışkınlıklar edinmeye çalışmak iyi bir başlangıç olabilir. Bazı para haberlerini iyi araştırmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat (17 Şubat 2012)
İçe kapanık insanlara yaklaşımınızda yapacağınız değişiklikler, size çok özel bir arkadaşlık kazandırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 142262 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2014 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
bu sitede `TekParola Güvenli Kimlik Doğrulama` kullanılıyor
bir `İnteraktif Proje` sitesidir
rss feed