Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
turk.net Günlük Burç ()
Bunca tecrübeden sonra hayatta hala yeni şaşkınlıklarla karşılaşmak, özgüveninizi zedeliyor. İnsanları keşfetme uğraşı size artık gereksiz geliyor. Çok önem verdiğiniz bir arkadaşlık ilişkinizde, anlaşılmaz bir uzaklaşma var gibi. Aile ilişkilerinizde hiçbir sorununuz olmadığına inanıyorsunuz. Bu da, bu ilişkilerinizi iyi gözlemleyemediğinizi gösteriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç ()
AŞK: Kendinizi bazen budünyanın insanı değilmiş gibigörerek sevdiğinizle aranızdasorun yaratmaktasınız. İçaleminizde duyarlı ama dışavurmayan yapıdasınız. Sevdiğinizkişi sizden hoşnut değil.İŞ: Kişiliğiniz sizi son derece hareketli yaşamauyumlu olmaya sürüklüyor. Enerjiniz fazla oluncaişinize sarılarak aksaklıkları tamamlıyorsunuz.SAĞLIK: İşinize gösterdiğiniz özeni sağlığınıza vesevdiğinize de gösterin yoksa başınız ağrıyacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç ()
Duygusal olarak gergin bir günde olduğunuz için sevdiğiniz insandan uzak kalmanızda fayda var. Yaptığınız iş başvurularından yanıt gelmemesi umudunuzu kırmamalı. Yakında yüzünüz gülecek. Ciddi harcamalar yaptınız ve şimdiden bunları nasıl ödeyeceğinizi düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç ()
Düşüncelerinizde daha esnek olmalısınız. Eğitim çalışmalarınızı zora sokan gelişmelere önlemci yaklaşmanız gerekebilir. Zira sizden farklı düşünen kişilerle uyum içinde olmanız gerekmekte. Değişik kişilerle sizi bir araya getiren farklı ilgi alanları dikkat çekici olabilir. Kişisel gelişiminiz adına yeni kararlar alabileceğiniz konularla yakından ilgileneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç ()
Kendinizi iş yerinizde rahat hissedeceğiniz bugün, fikirlerinizi paylaşmaktan zevk duyabileceğiniz görülüyor. Mesleki konularda sorumlu bir görev bilinciyle hareket etmeniz otoritelerin dikkatini çekebilir. Motivasyonlarınız yükselmenize yardımcı oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç ()
Bir şey yapmak istediğinizde önce sevgilinize uyup uymayacağını kontrol etmelisiniz. İlişkinin başında hep birlikte olmak istediğiniz zamanları hatırlayın. Romantizme biraz daha fazla önem verin. Bir şeyleri değiştirmek istiyorsanız başlangıç noktanız tavırlarınız olmak zorunda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç ()
Para darlığınızı bertaraf edecek birkaç kapınız var. Bu sefer de yine onları çalacaksınız. Harcamalarınızı kontrol edecek birine ihtiyacınız var. Her darda kaldığınızda destek bulmanız rahat harcamanıza yol açıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç ()
Kendinizle daha çok ilgilenmelisiniz. Son birkaç gündür yaptığınız aşırılıkları dengeleme zamanı geldi ve yeni sorumluluklarınızı aksatmamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144554 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed