Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
Kendinize güveninizi veya özsaygıyı kaybedebileceğiniz, güvensizlik temasının ön plana çıkabileceği zamanlar. Ancak, kendinize güveninizi besleyecek tek kişi sizsiniz. Dünya kadar iltifat sizin kendi kendinize vereceğiniz telkinlerin yerini tutamaz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
Hakkında olumlu düşünceleriniz olan birine kefil olmak üzeresiniz. Bu ciddi bir satın alma işi gibi görünüyor. Ama bu işe pek niyetli görünmüyorsunuz. Yapmak istediğiniz bazı sosyal faaliyetlere birtakım yerlerden icazet almanız gerekiyor.Partnerinizin bu ve onu ihmal ettiğiniz buna benzer şeylere pek izni yok gibi görünüyor. İş yaşamınızdaki çözümsüzlükleri yakında halledeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
AŞK: Girişken ve romantikolmanıza rağmen ve dışgörünüşünüz her ne kadar şiringörünse de duygusal alandayalnızlık çekiyor gibisiniz. Oysailerde anlaşabileceğiniz birpartneriniz olacaktır.İŞ: Hiçbir zaman kaba olmadınız ancak kaba olaninsanlarla çok sık tanışıyorsunuz. Özellikle işyerinizde bir takım sorunların oluşma sebebi sizdeğil diğer insanlar. Daha sabırlı olmalısınız.SAĞLIK: Tuzlu yiyeceklerden uzak durmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
Ayrıntılara fazla takılmadan hayatı biraz da olduğu gibi kabul etmeye çalışırsanız gözden kaçan şeyleri daha net fark edebilirsiniz. Sizi beğenen ama bir türlü hislerini söyleyemeyen bir hayranınız yakın çevrenizde varlığını hissettirmeye çalışıyor. Maddi durumunuz düzeliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
Organize edilmesi gereken işler ve yeni değişiklikler var. Çalışma düzeninizi bozan etkileri aşmaya çalışıyorsunuz. Bir yandan da çalıştığınız kişilerle ilişkiler ve getirdiği sorumluluklar olacak. Daha fazla özveri göstermenize rağmen huzursuz olacaksınız. Gün ortasından sonra ortaklıklarda hareketli ve sorumluluk getiren gelişmelerle yakından ilgileneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
İş konusunda biraz daha tok gözlü olmanız, hırslarınızı azaltmanız yararlı olacak. İşinizden çok tatmin olmanıza rağmen, her an yeni arayışlar içindesiniz. Şu sıralar herhangi bir hamle sizi riske sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
Aşk hayatınız genellikle heyecanla dolu ama kısa ömürlü oluyor. Özgürlüğüne düşkün biri olmanız, kalıcı beraberliklere fırsat tanımıyor. Ama bu fırsatlara istekli de görünmüyorsunuz. İş yaşamınızın sorunlarını dışarıya taşımamaya gayret gösteriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
Çok dâhiyane fikirler geliştireceksiniz parasal konularda. Biraz sıkıntı çektiniz ve bu yüzden paranızı arttırmak için yeni yöntemler geliştirdiniz ve bu konuda da son derece başarılı oldunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Ağustos 2022)
Yaşamınızın renklenmesini, değişmesini istiyorsanız, kendinize zaman ayırmalı hoşlandığınız işlere yönelmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed