Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2022)
Yaklaşık 1,5 ay boyunca Terazi burcuna geçen Mars nedeniyle, evinizi, ailenizi, gayrimenkullerinizi veya yaşadığınız yeri ilgilendiren başlıklar ön plana çıkabilir. Bu alanlarda değerli fikirleriniz olmasına rağmen, sizinle aynı fikirde olmayan kişileri ikna etmek için ter dökmek zorunda kalabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Öfkenin, hırsın ve enerjinin temsilcisi Mars diplomatik ve uzlaşmacı olmayı öğreneceği Terazi burcuna geçiş yapıyor. Yani, hepimiz atacağımız adımları hesaplayarak ve elimizden geldiğince uyumlu olmaya çalışarak ilerlemenin önemini kavrıyoruz. Yaptığımız her işe biraz estetik ve biraz sevgi katmak isteyebiliriz. Ocak ayının ilk haftasına kadar, özellikle ikili ilişkilerde, iş birliklerinde ve ortaklıklarda ‘’yalnız değil’’, ancak ‘’birlikte’’ olursak kazanabiliriz noktasına geleceğimiz günlerde olacağız. Bugüne gelince, akşam saatleri güne kıyasla daha olumlu geçebilir.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (19 Kasım 2022)
Arkadaşlık ilişkilerinizde tıkandığınız konularda alacağınız destekler, beklenenin üzerinde olacak. Ev ortamınızda yenilenme girişimlerinizde maddi engellere takılabilirsiniz. Kişisel sorunlarınızı yaygınlaştırma yanlısı değilsiniz. Bu, sizi dönemsel yalnızlıklara sokabiliyor. Sırdaş yoksunluğu çektiğiniz şeklindeki düşüncelerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2022)
Sevgi sözcükleriyle karşılaşacağınız bir gün olacak sizin için. Kendinizi emniyette hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2022)
Özellikle para konusunda yeni fikirlere açık olmak size kazanç sağlayacak. Bu kazanç sadece cebinizi doldurmayacak. Aynı zamanda hem mesleki anlamda hem de kendinizi ispatlamak açısından özgüven tazeleyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2022)
Ay burcunuzda gezerken pek çok alanda yeni adımlar atmaktasınız. Kendinize güveninizi test ettiğiniz bu dönemi avantaja çevirmek için fırsatlar bulabilirsiniz. İlişkilerde tutku aradığınız bu günlerde aynı zamanda aşırı sahiplenici yanlarınız bıktırıcı olabilir. Ortaklıklarda daha objektif olmak, fikir ayrılıklarına esnek yaklaşmak gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (19 Kasım 2022)
İşe yeni alınan bir eleman sizin yükünüzü oldukça hafifletiyor. Ona karşı dostça duygular da besliyorsunuz. Birçok nedenle bugünlerde biraz rahata kavuşmuş görünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (19 Kasım 2022)
Acelecilik gelişmeyi başlarken bitirebilir. İşinizle ilgili alacağınız bir haber sizin için tam bir sürpriz olacak, kısa zamanda bir karar almanız gerekecek. Zamansız harcamaların sıkıntısı bir süre daha sürebilir. Bazı borçlarınızı ertelemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (19 Kasım 2022)
Para konularında tutumsuzsunuz fakat son günlerde geliriniz gayet iyi durumda. Dilediğinizce harcama yapabiliyorsunuz. Bu kadar a-harcama yapmak yerine paranızı yatırımlarda değerlendirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (19 Kasım 2022)
Sağlık olarak şu aralar aşırı baş ağrılarından her zamankinden fazla şikayet edebilirsiniz. Dikkatli olun ve çok konuşmayın
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed