Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2023)
Bugün sonuç vermeyecek olan ya da sizin için zararlı olabilecek olan duygusal ilişkilere eğilimlisiniz. Tanımadığınız kimselerle hangi türden olursa olsun ilişki geliştirmekten kaçınmalısınız. Eğer siz bir erkekseniz bugün sonu belirsiz maceraya atılmaya eğilimli olabilirsiniz. Sinirli bir ruh haline sahip olacağınız için çok çabuk öfkelenebilir, çevrenizdekileri kırabilirsiniz. Hiçbir kötü niyetiniz olmasa da söylediğiniz basit bir şeyi bile düşündüğünüzden çok farklı ifade ederek kavga veya dargınlıklara sebep olabilirsiniz. Aynı şekilde siz de, size söylenen herşeye farklı bir anlam yükleyerek saldırgan bir tutum sergileyebilirsiniz. Maddi konularda durağan bir gün geçirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (2 Ocak 2023)
Coşkulu yapınız ikili ilişkilerde fazla beklenti içine girmenize neden olabilir. Arkadaşlarınızla paylaşımda bulunabileceğiniz konulara eğilerek ortak kazanç sağlamanız mümkün. Bir süredir beklediğiniz bir haber ya da paket bugün size ulaşabilir. Aile çevrenizde daha paylaşımcı olmanız beklenebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2023)
Diğer insanların dengesini bozmaya hakkınız yok. Öfkeli ve asabi tavırlarınız iş arkadaşlarınızı zorluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2023)
Özel hayatınızda duygularınızdan çok gerçekler ağır basıyor. İlişkinizi yeniden gözden geçireceğiniz ve elde ettikleriniz için kendinizi mutlu hissedeceğiniz bir gündesiniz. Yaptığınız işi ilgilendiren ciddi bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Beklemediğiniz bir yerden elinize para geçecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2023)
İş hayatınıza yönelik hareketli bir dönem söz konusu. Daha dışadönük ve kararlı olacağınız bu alanda başarıya yakın görünüyorsunuz. Ãœstlerle ilişkilerin gelişebileceği olumlu şartlar size moral kazandırmaya yetecek. Ayrıca beklediğiniz görev değişiklikleri olumlu gelişmeye başlıyor. Kişisel disiplininizi ortaya koymalı tamamlanması gereken işlere önem vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (2 Ocak 2023)
Sizin ilişkisinde hemen, hemen her konuda şansını yitirdiğini düşünen saplantılı biriyle sorun yaşıyorsunuz. Bazı aksaklıklarda önemsemez tavrınız, daha da problem yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (2 Ocak 2023)
Yeni başlayan birlikteliğinizde fazla verici davranmayın. Onu memnun etmek için bazen gereğinden fazla çaba harcıyorsunuz. Karşınızdaki kişiyi iyice tanımadan ona yaklaşmanız size hayal kırıklığı yaşatabilir. İşinizle ilgili problemleri gereğinden fazla büyütüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (2 Ocak 2023)
Yakında başlayacağınız yeni işte çok daha doyum içinde olacaksınız. Yaklaşan bir ödeme sizi düşündürüyor. Çare arayacak ve hiç beklemediğiniz sürpriz bir parayla bu açığı kapatacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (2 Ocak 2023)
Aşk hayatınızdaki durağanlığa fazlaca iyimser gözlerle bakmakla hata ediyorsunuz. Esnekliğinizin olumlu değerlendirilmesi pek mümkün değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed