Yengeç Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2023)
Bugün içinde olduğunuz sorunlara beklenmedik çözümler bulabilir ve bazı arkadaşlarınızın yardımlarını görebilirsiniz. Günlük, sıradan ve fiziksel aktiviteler kafanızın rahatlamasına sebep olabilir. İşinizle ilgili memnuniyetsizlikleriniz olabilir. Eğer bu varsa yeni imkanlar yaratmanız için en uygun dönemdesiniz. Bunda başarılı olmasına olabilirsiniz ancak kolay olacağını da zannetmeyin. Tüm ihtimalleri gözden geçirip, neler yapabileceğinizi iyi düşünün ve kendinize güvenerek gereken kararları verin. Yanılırım diye çekinmeyin çünkü bugün en doğru kararı verebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Ocak 2023)
Karşılaştığınız güçlüklere küçümser tavırlarınız, çevrenizi etkiliyor. Bu etkilenişimi yararlı hale getirmeniz çok mümkün. Öncelikle, kimi insanları egemenlik alanınızın unsurları gibi görmekten vazgeçmelisiniz. İsteksiz göründüğünüz bir çalışma için bugünlerde ısrarla karşılaşabilirsiniz. görüşmeyi etki altında kalmadan tek başınıza değerlendirmeniz, sizi istekli yapacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2023)
DUYGUSAL hayatınızda gelişmeler olacak. Cazibenizin farkına varacaksınız. Kontrolünüzü kaybetmeyin. Aradığınız huzuru bulacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2023)
İş hayatınızda yapmayı planladığınız değişiklikle ilgili beklenmedik bir gelişme yaşanabilir. Yabancı kişilerin devreye girmesi olayı belir-siz hale getiriyor. Onları devre dışı bırakıp bizzat kendiniz konuya dahil olsanız işler daha hızlı ilerleyecek. İnce eleyip sık dokumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2023)
Gün boyunca rahat hareket edebilir ve pek çok konuda kendinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Eğitim konuları önceliğiniz olmaya devam ederken, yazışmalar açısından yüklü bir gündeminiz olacak. Yakınlarınız ya da komşularla ilişkileriniz ise size keyif verebilir. Düşüncelerinizi akıcı biçimde kullanarak çok dikkat çekebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Ocak 2023)
Hareketli işi seviyorsunuz. Ama belli bir zamandan beri, yorgunluk kendini iyice hissettiriyor ve bu şekilde bir süre daha götürmek zorunda kalacaksınız. Zekice alacağınız kararlar, size hakkettiğiniz hedefleri gösterecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Ocak 2023)
Acelecilik gelişmeyi başlarken bitirebilir. İşinizle ilgili alacağınız bir haber sizin için tam bir sürpriz olacak, kısa zamanda bir karar almanız gerekecek. Zamansız harcamaların sıkıntısı bir süre daha sürebilir. Bazı borçlarınızı ertelemeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Ocak 2023)
Ortaklaşa parasal konularda yeni riskler alabilirsiniz. Bununla birlikte aşırılıklardan uzak durmaya bakın. Toplu paralar ya da yeni yatırımlar mümkün. Ortaklaşa yatırımlar ön plana gelirken daha gerçekçi olmaya bakın. Beklediğiniz parasal kaynaklar gerçekleşse bile ayaklarınızı yere sağlam basmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Ocak 2023)
Edilgen, zayıf biri gibi davranıyorsunuz. Sizden daha baskın karakterli birinin sizden daha zeki olmadığı halde, sizin adınıza kararlar vermesine göz yumuyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144683 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2023 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed